Jump to content

plbronies

Brony
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by plbronies

 1. Śmiem wątpić i myślę, że to już czas najwyższy skończyć odkopywać trupa, bo nic to nie daje.
 2. Poświęciłem ponad 30h na obejrzenie wszystkich odcinków (jak oglądam jakąś serię to oglądam wszystko, nawet jak nie muszę), więc lczę że na ficu się nie zawiodę.
 3. ni w ząb nie pamiętam żebym to czytał, ale skoro mam w subskrybowanych to widać musiałem to czytać. Jak będę miał czas to w sumie mogę zajrzeć jeszcze raz, zobaczymy z czym to się je.
 4. Cóż, w związku z tym że chciałbym zostać masochistą, to chętnie sprawdziłbym się jako korektor. Do zaoferowania wiele nie mam poza chęciami i marudną oraz czepialską naturą, bo doświadczenia w tym temacie jak na razie brak, ale od czegoś trzeba zacząć.
 5. Zatwierdzenia to oczywista oczywistość. Nie podaję terminu, żeby nie zapeszać( o ile wgl skończę, bo doświadczenia brak), idę po kawę i do roboty.
 6. Cóż, na razie sobie odłożę lekturkę, bo ni w ząb nie pamiętam na czym zakończył się poprzedni rozdział. Może przeczytam od nowa i pokuszę się o wypocenie streszczenia, lub planu wydarzeń poszczególnych rozdziałów, coby uniknąć takich problemów na przyszłość (aczkolwiek niczego nie obiecuję, bo różnie może być z czasem i oczywiście zależy to również od stosunku autora fica do takiego tworu).
 7. Zapewne masz rację. Szkoda że dzieło zostało porzucone, ale przynajmniej autor szczerze przyznał że raczej nie będzie kontynuacji. Aczkolwiek brakuje mi żeby jednak postawił kreskę i ostatecznie powiedział że koniec. Sent from my D5803 using Tapatalk
 8. Napisz mu ktoś na streamie (ja nie mam) tak samo się nazywa jak tutaj. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 9. Nareszcie nowy rozdział. I jak zwykle, jedna sprawa się rozwiązuje, i od razu mamy kolejną zagadkę jeszcze ciekawszą, a rozwiązanie znajdziemy w kolejnym rozdziale, czyli na początku maja 2017r. Utrzymując obecne tępo prac. I tak szybko w porównaniu np z NFZ-tem P.S. Oczywiście tego, że rozdział to majstersztyk już nie będę wspominał, bo to oczywiste. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 10. To ja się tak może przyszłościowo zapytam, czy następne rozdziały, również będą publikowane w obecnym tempie, tudzież jest możliwość, że prace nad kolejnymi rozdziałami nabiorą, chociaż trochę, większego rozpędu? Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 11. Przyjemnie się czytało i w ogóle ale po co coś zaczynać, rozbabrać a później zostawić, nawet nie w połowie. Po prostu kopyta opadają. Jeszcze jak by było po angielsku to dałbym radę ale po rusku to ja umiem kląć co najwyżej, a i na jakiegoś innego tłumacza, który by to dokończył raczej marne szanse. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 12. To ja może tylko napomknę, aby zaktualizować Index Page, ponieważ aktualizacje zatrzymały się na części i rozdział dziesiąty część I.
 13. No to będę musiał przeczytać od początku, bo ni cholery nie pamiętam o czym to było (nawet nie jestem pewien, czy na pewno to kiedyś przeczytałem, ale miałem wątek w obserwowanych, więc chyba tak).
 14. A ja tam już straciłem nadzieję na kontynuację. Minęło kolejne pół roku od ostatniego wpisu autora i chyba znowu coś mu się zapomniało. Chyba jedyny sposób to zapanować mu steama. O ile wogle ten (za przeproszeniem) ćwok pamięta o czym wogle jest to opowiadanie, bo ostatni rozdział był niemalże 2 lata temu (jeszcze 24 dni do drugiej rocznicy śmierci fica).
 15. No to pozmieniaj te greckie literki (alfa, beta, gamma co tam chcesz). Natomiast pamiętaj żeby życie można przegrać bo zawsze są dwa zapasowe. No ale żarty żartami a Ty rób to co musisz, my sobie poczekamy byle byś nie zrezygnował bo wtedy naostrzę pal i spodziewaj się mnie pod domem (i zapewne nie będę sam). P.S. Rozdział ciemnej strony czytałem.
 16. Nie ma to jak solidne określenie czasu "jak skończę projekt który jest zaczęty nie wiadomo kiedy, nie wiadomo co nim jest, ile jeszcze pracy zostało, ani czy wogle jest chociaż zaczęty". No ale realizuj ten swój projekt w spokoju i rób to co powinieneś. (i tak wiemy że robisz clop animacje
 17. Oj to se chłopie poczekasz patrząc na obecne tempo wydawania rozdziałów to ten, który opublikowany był nieoficjalnie pojawi się oficjalnie w połowie kwietnia (zgaduję). Natomiast kolejny może w czerwcu/kwietniu jak dobrze pójdzie (czyste spekulacje). Natomiast co do autora Mabciu kochany rusz dupę i pisz szybciej (błłłłłaaaagaaaam).
 18. Oj chyba nie mogłeś znaleźć lepszego terminu akurat będę w autobusie to będę miał lekturę na drogę. I dzięki za okazanie litości i udostępnienie na godzinkę wersji przed edycją.
 19. Byle tylko poprawił formę, bo z tym jest źle, oj bardzo źle... Ogień Świętej Korekty naprawdę bardzo by się przydał. I właśnie dlatego ja jestem tylko przeciętny bo nie widzę tam błędów choć są też tego plusy XD
 20. Różni są autorzy. Większość osób twórczych należy zostawić w spokoju i pozwolić im pracować we własnym tempie, jednakże są osoby które same się zorganizować nie umieją i trzeba je prześladować i poganiać bo jak nie to nie będzie żadnego progresu. Tutaj mamy doczynienia z tym drugim przypadkiem. Im więcej będziemy nieznanego poganiać tym czybciej dostaniemy nowy rozdział na solidnym poziomie.
 21. Może i macie racje panowie, jednak osobiście niezbyt lubię, ale jak widać jest to kwestia gustu (u mnie dość marnego bo się nie znam).
 22. Drogi Draques no więc słodzić ci nie będę, ponieważ to co robisz czyli klimaty post-apocalyptic wychodzą ci fenomenalnie i powinieneś o tym wiedzieć. Jednak trochę słabiej wychodzi Ci oddanie przyszłości. Brakuje mi tutaj może nie opisu ale nazwania np tej "płytki" do urządzenia zakłucającego oraz nazwania broni. Pierdoły ale nadają klimat. I skoro to one-shot to niepotrzebne było to zakończenie z teleportacją.
×
×
 • Create New...