Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Bałtek

Brony
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

4 Followers

About Bałtek

 • Rank
  Źrebaczek

Kontakt

 • Skype
  nie dam

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Olsztyn
 • Zainteresowania
  Informatyka, gry, jazda na rowerze, MLP:FiM,
 • Ulubiona postać
  Wszystkie

Recent Profile Visitors

1,049 profile views
 1. Holi szyt, chyba czas powrócić.

  Nie dość, że zacząłem spowrotem oglądać serial to mam też ochotę być na bierząco z fandomem!

  1. Rainbow Guitar

   Rainbow Guitar

   Więc witaj z powrotem :)

   (Chociaż się nie znamy)

  2. Bałtek

   Bałtek

   A, dziękuję, dziękuję. Miło mi. A jeśli dobrze pójdzie i faktycznie powrócę na dłużej to może się nawet poznamy xD

 2. O borze sosnowy, pamiętam to... coś. W każdym razie, co do opowiadania/fiku/jak zwał tak zwał... muszę powiedzieć, że do tych aluzji w tekście się uśmiechnąłem raz czy dwa, ale to chyba nie na mój gust. W każdym razie, komedyjka ta, nie jest źle napisana, ma żarty, które pewnie rozśmieszą każdego o odpowiednim poziomie "zrycia bani" i jest lekka w odbiorze. Głos na plus.
 3. Bałtek

  Nie mam pojęcia jak modyfikować te pliki, ale temu tutaj: udało się to, więc może warto rzucić na to okiem. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 4. Bałtek

  W sensie GM studio? Oj są gotowce do GM8.1 . Można je konwertować do formatu .gmx EDIT: Miałem napisać, że jeżeli chcemy dalej porozmawiać, to żeby przejść na PW i skończyć offtop, ale zamiast tego kliknąłem "prześlij". Wysyłane z mojego GównianegoTelefonu-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 5. Bałtek

  Znalezienie + dodanie - racja. Żaden problem. Jednakże w tej chwili jest to bardziej w fazie ciągłego budowania silnika gry, a nie jej faktycznego tworzenia. Ja zwykle na tych etapach nigdy nie dbałem o dźwięki. Przepraszam, postaram się niedługo dać hotfixa z dźwiękami. Dzięki za komentarz, nie pomyślałem, że dla niektórych może to naprawdę robić różnicę. Właśnie platformówki w Game-Makerze to pomysł stary (jak broda Starswirla) i oklepany do tego stopnia, że na YoYoGames Sandbox są głównym typem gier wrzucanych przez ludzi.
 6. Bałtek

  Witam wszystkich zainteresowanych projektem! Widzę, że zainteresowanie tym projektem, jakimś cudem wzrosło. A więc jestem też winny paru wyjaśnień. Na początek może tak: Co do waszych komentarzy na temat gry: Tak... gra jak do tej pory jest w fazie Alpha. Oznacza to, że dużo opcji jeszcze przez pewien czas nie będzie. Przepraszam. Postaram się dodawać coraz więcej rzeczy, w każdej nowej wersji, ale niestety to wymaga czasu. A teraz odpowiedzi na wasze pytania: | W żadnym wypadku. To, że wzoruję się na tego typu grach nie będzie głównym wyznacznikiem, w którą stronę pójdzie tworzenie nowych rzeczy w VirtualPony. Co masz na myśli? Do tej pory, wszystko robiłem sam. GML (Game Maker Language) Game Maker 8 (Jestem w trakcie przechodzenia na GM: Studio). Nie potrafię odpowiedzieć ci na to pytanie. Odpowiedź cząstkowa znajduje się na górze, w pierwszym spoilerze. Szczerze mówiąc marne. Wciąż się uczę. Nie jestem na studiach, uczęszczam do pierwszej klasy LO. To na razie tyle (tak myślę). Proszę o wyrozumiałość. /) P.S. Osoby, które wciąż zainteresowane byłyby jakąkolwiek pomocą, proszę napisać do mnie PW. W tej chwili chyba najbardziej przydałby mi się ktoś dobrze obsługujący programy graficzne.
 7. Bałtek

  Dołączam się! Mam tak samo! I nie tylko używając np. Opery, czy innej przeglądarki, ale (jeżeli ten fakt coś zmienia) na Tapatalku, też się tak dzieje.
 8. *Czyta rozdział jeszcze raz* Kurna. Rzeczywiście. Zrzucam więc winę na późną godzinę, przeoczyłem ten szczegół.
 9. EDIT: No i rzeczywiście wystarczyło poczekać i link zadziałał. --- Tak więc czas na komentarz właściwy: Kolejny rozdział i kolejny raz Draques nas w:yay:wia tym, że pochłaniamy ten tekst naszymi zachłannymi oczyma... i nagle znajdujemy się na końcu. Z tego rozdziału: Ta... teraz
 10. Bałtek

  Małe pytanie: jak tam projekt? Coś poszło do przodu?
 11. *dołącza się do akcji kopania w dupsko* A poza tym: masz nowego czytelnika. Cholernie dobry cliffhanger nam zaserwowałeś na końcu szóstego rozdziału. Rzucam pieniędzmi w ekran, ale dalsza część nie chce się pojawić :( Pisajuj dalej.
 12. Bałtek

  UWAGA! Zapomniałem o tym! Wyłączamy grę po prostu wciskając klawisz "Esc" na klawiaturze. --- ZAPRASZAM DO BRANIA UDZIAŁU W ANKIECIE!
 13. Bałtek

  Wymyślony przeze mnie. -Czy jadą z nami korki? -Nie, wysiadły.
 14. Bałtek

  Kruczek już poprawił swojego wcześniejszego posta, jednak podam również tutaj: MLPFiction jest Polską wersją FimFiction i to tam powinien znaleźć się tekst (bądź na wymienionych już Google Docs). --- Teraz o samym tekście: Niestety muszę to powiedzieć: porażka. Cóż, pomysł wydaje się być niezły, jednak poziom na jakim jest to napisane nie daje tego zauważyć. Pełno powtórzeń, ogólne błędy w zapisie tego co się zdarzyło i kilka pomniejszych. Pokażę o co mi chodzi na przykładach: Powtórzenie: Sweetie Belle, Sweetie Belle i jeszcze raz Sweetie Belle... a można było zapisać to w ten sposób: Czy nie jest lepiej? Przejrzyj tekst jeszcze raz i naprawdę możesz znaleźć tam pełno tego typu błędów do naprawienia. Jest też problem wyrażenia: Czy naprawdę trzeba było pisać to w ten sposób? Przecież napisanie tego w sposób: dałoby ten sam rezultat, a jest lepiej. Działo się to już od przedwczoraj, a więc wczoraj również. To logiczne, prawda? Jest też błąd, który znalazłem w rozdziale #3 Pomijając już literówkę (zaznaczyłem na czerwono) jest tu błąd logiczny "Nie wiedziała, z jakiego powodu. Teraz wiedziała. Nie patrzyła i pewnie Sweetie Bot wyszedł." Nie. Dalej nie wiedziała, to były jej domysły. A więc zapisanie tego w sposób: Tutaj ma to więcej sensu, prawda? Podsumowując. Tekst zawiera niestety wiele błędów i jest okropnie krótki. Polecam znaleźć korektora tutaj. Jednak nie poddawaj się, a pewnie coś z tego wyjdzie.
 15. Bałtek

  UWAGA! UWAGA! Wersja Alpha 0.1.5 Już tu jest! Mniej bugów i wogóle! DL jak zwykle na samej górze! Dodałem też changelog w ZIPie jakby ktokolwiek był zainteresowany. W tej wersji nie ma nic nowego, jest tylko brak (większości) bugów. Jeżeli ktokolwiek jest jeszcze zainteresowany projektem proszę pisać co chcielibyście zobaczyć w nowych wersjach! Przepraszam, że nie miałem ostatnio czasu na ogólne zajęcie się projektem, myślałem, że jak wakacje to będę miał więcej czasu. XD
×
×
 • Create New...