Jump to content

Zena92

Brony
 • Posts

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Zena92 last won the day on May 16 2023

Zena92 had the most liked content!

5 Followers

About Zena92

 • Birthday 03/20/1992

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Nauka/Technika (głównie chemia)
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Recent Profile Visitors

9550 profile views

Zena92's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

116

Reputation

 1. Bordowa pani [Oneshot] [Sad] [Alternate Universe] Źródło Pochmurny, listopadowy dzień. Pewien pan jednorożec czeka na przystanku na swój omnibus do domu. Akcja dzieje się w tym samym uniwersum co "Fizzle" oraz "Pamiętnik poplamiony whisky".
 2. Pamiętnik poplamiony whisky [Oneshot] [Sad] [Alternate Universe] Źródło obrazka Kartka z pamiętnika pewnego ogiera. Opowiadanie dzieje się w tym samym świecie co Fizzle.
 3. Ostatnio myślę nad sequelem "Fizzle". W tym alternatywnym uniwersum Tempest jest nałogową alkoholiczką. Ogólnie fanfik ma mieć romantyczny charakter, jednak nie wiem za bardzo jak to rozegrać aby wszystko miało ręce i nogi oraz było wiarygodne. Kolejną kwestią jest shipping kanona z OC, który nie jest zbyt dobrze odbierany.
 4. Naprawdę chciałbym dać więcej jego przemyśleń. Sam fik zaczął się tworzyć dużo przed konkursem i miał mieć bardziej skomplikowaną fabułę, ale brakło mocy pisarskiej. Kiedy zobaczyłem temat konkursu to ten powstały zalążek postanowiłem zaadoptować do jego potrzeb.
 5. Szanowny Panie. Pragnę poinformować, że sztuka nie musi być piękna. Sztuka powinna wywoływać emocje.
 6. Pragnę dodać, że fik był pisany na konkurs, jakiś rok temu, gdzie wymogiem był limit 1000 słów.
 7. Untitled_file.wav [Oneshot] [dark] [sad] Zena92 Mieszkaniec Appleloosy- Rotten Apple kupuje na pchlim targu starą skrzynię...
 8. Pragnę zaznaczyć, że występujący tu narrator nie jest obiektywny, tylko opisuje wewnętrzne myśli bohaterki, które jako że są zaburzone, nie muszą zgadzać się z rzeczywistością.
 9. Fizzle [Oneshot] [Sad] [Alternate Universe] Autor: Zena92 Moja interpretacja postaci Tempest. Akcja dzieje się w alternatywnym świecie, gdzie zostaje w Equestrii i nie przyłącza się do Storm Kinga.
 10. Przyznaję że ten fik nie był zbyt przemyślany i w zasadzie powstał pod wpływem chwili w pół godziny. Rzeczywiście to jest jakby część czegoś większego. Czegoś niedopowiedzianego. Ja to traktuje jakby sam odbiorca znalazł taki list i czytał o uczuciach kolegi który się powiesił mimo że nic na to nie wskazywało. Sklonienie do refleksji odnośnie wspolczucia, akceptacji i zrozumienia drugiej osoby, której tak bardzo brakuje w dzisiejszych czasach.
 11. (Obraz niezwiązany) Wena, choć na chwilę, powróciła. Zdecydowałem się popełnić takie coś. Jedna strona. Mrok [Oneshot] [Sad] [Flash Fic]
 12. Możesz opowiedzieć jak wygląda sytuacja u Ciebie w domu? Relacje z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem itp.?
 13. Panie, daj mi Escitalopram!

  320px-Escitalopram_Structural_Formulae.p

 14. Każdy ma prawo do słabości, a proszenie o pomoc to nie grzech. Twoja sytuacja jest naprawdę trudna. Ojciec alkoholik - terrorysta oraz ty z matką uciekające z domu. To musiał być horror. Na to nie ma prostej recepty. Przede wszystkim pamiętaj że zawsze możesz liczyć tutaj na wsparcie. Mamie możesz poradzić by poszła porozmawiać do Centrum Interwencji Kryzysowej lub do jakiegoś innego psychologa. To nie jest wstyd ani nic złego. Te instytucje są stworzone by pomagać. Nie znam wszystkich faktów, ale możliwe że ojciec cały czas Cię kocha. Chociaż w bardzo chory sposób. W naszym kraju mnóstwo osób szuka wsparcia w butelce. Butelka cię nie wyśmieje ani nie rozpowie twoich problemów. Ciężko powiedzieć że "myślę", ale na pewno wierzę w to, że twój ojciec kiedy zobaczy że Cię stracił po rozwodzie zrozumie swój błąd i zacznie się leczyć. Choć muszę nadmienić że to nie jest takie oczywiste. Czasem choroba alkoholowa jest zbyt zaawansowana by człowiek chciał coś z tym robić. Ale tak jak mówiłem nie znam całej prawdy. Wierzę że uda Ci się przetrwać ten ciężki okres. Zena
×
×
 • Create New...