Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

**Amnezja**

Brony
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

7 Followers

About **Amnezja**

 • Rank
  Taki tam zanik pamięci...
 • Birthday August 24

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Anime, pucyki, pokemonsy, rysowanie.
 • Ulubiona postać
  1. Pinkie Pie,Rainbow Dash i Luna
  2. Twilight Sparkle
  3. Discord

Recent Profile Visitors

1199 profile views
 1. **Amnezja**

  Chciałabym mieć znaczek z burzową chmurką ponieważ kocham deszcz lub z ołówkiem i kartką, bo kocham rysować .
 2. **Amnezja**

  Według mnie dobrym pomysłem jest postawienie blindów koło kasy. Przecież kto będzie je rozrywał pod okiem sprzedawcy? Wracając do tematu uważam, że najczęściej to rodzice małych dzieci rozrywają blindy, chociaż widziałam raz małe dziewczynki rozwalające torebeczki z kucykami !
 3. Łódź-> Manufaktura-> Smyk-> kasy Wave 9. Byłam dzisiaj i kupiłam. Za 12,99 zł. Trafiła mi się Dashie .
 4. **Amnezja**

  Ta Twilight jest świetna. Zresztą jak wszystkie Twoje prace. Czekam na więcej !
 5. **Amnezja**

  Miałam tylko jeden sen z kucykami i był on o figurkach owych koników. W śnie byłam w swoim pokoju. Nagle patrzę na parapet i widzę ogromną kolekcję kucyków z blindów. Niestety ten sen był krótki i obudziłam się, ale co dziwne tego samego dnia dostałam figurkę z blind bagów . W każdym razie to chyba zbieg okoliczności.
 6. **Amnezja**

  MAMA: Podchodzi neutralnie. Nigdy w moim domu powodem kłótni nie były moje zainteresowania. Kiedy dowiedziała się, że lubię pucyki nie rozmyślała specjalnie nad tym. Powiedziała: - Skoro większość osób w twoim wieku lubi koniki to musi coś w tym być. TATA: Nie interesuje go co lubię. Nawet pewnie nie wie, że lubię pokeki ( lubię pokeki od 9 roku życia ). Spędzamy wspólny czas, ale nie zgłębia tego tematu. BABCIA:Chyba nie wie... KUZYNKA: Nie wie. SZKOŁA: Nie wie. PRZYJACIÓŁKA: Tak jak ja wciągnęła się do świata MLP.
 7. **Amnezja**

  Tyle kasy za pisaki? Ja jakbym miała takie cudeńka to bałabym się ich używać . Kiedy podeszłam do komputera bez okularów i zobaczyłam pierwszy rysunek pomyślałam, że to digital . W każdym razie Twoje prace bardzo mi się podobają.
 8. **Amnezja**

  Widzę małe postępy , ale Crystal Rarity jak na moje oko ma trochę za chudą i długą szyję. Najbardziej z najnowszych rysunków podoba mi się Celestia. W każdym razie jest coraz lepiej.
 9. **Amnezja**

  Nope. Masz talent do rysowania?
 10. **Amnezja**

  Ahoy! Baw się dobrze na forum. Zadam Ci kilka pytań 1. Lubisz kisiel malinowy? 2. Lubisz spać? 3. Jak zostałeś fanem kucyków?
 11. **Amnezja**

  Nie jest źle, ale błagam Cię koloruj dokładnie .,____________,.! Blue Chocolate wygląda jakby miała anoreksję . Najlepiej wyszedł kruk i Vinyl. Powodzenia w dalszej pracy!
 12. **Amnezja**

 13. **Amnezja**

  Szczerze? Kucyki w Twoim wykonaniu wyglądają dziwnie . Ta spadająca gwiazda na ostatnim rysunku wygląda jak zwykła krecha . Musisz popracować nad proporcjami i koniecznie dodać światłocień. W każdym razie dziki kot wyszedł nawet ładnie i podoba mi się. Czeka Cię dużo pracy...
 14. **Amnezja**

  Jestem pesymistą. Nawet rodzina mi to mówi . Zresztą sama myślę, że nim jestem.
 15. **Amnezja**

  Te figurki są śliczneeee ! Jestem ciekawa ile zajmuje Ci wykonanie tych wspaniałości.
×
×
 • Create New...