Little Butterfly

Brony
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

6 Followers

About Little Butterfly

 • Rank
  ℓιттℓє вυттєяfℓу
 • Birthday 11/15/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Polska

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. Pisze rzadko (ponad 3000 postów) D: Wszystko będzie okej, ale upieczmy chleb! Oj i daj linka do bloga! Proszę`~~~~~~~
 2. Nie chciałam się obrażać, ani nic, ale chyba tylko ja sądziłam, że potrzebny jest nam dowódca. Stałam w miejscu, a pozostali się do mnie obrócili. -Idźcie dalej beze mnie, ale potem nie płaczcie. - powiedziałam.
 3. -skąd taka pewność? pierwszy raz jesteśmy w tej samej drużynie, no dobrze więc w takim razie zróbmy głosowanie - powiedziała - są cztery osoby, zasada nie głosujemy na siebie, głosuję na... usagi.
 4. -Bo mogę - odpowiedziała.
 5. Odwróciła wzrok na Maddie i powiedziała: -To już macie - odpowiedziała i poklepała ją po główce
 6. W tym samym czasie na zachodzie zebrała się nieliczna grupka pół aniołów. -Nasz cel... jest już niedaleko - powiedziała dowódczyni (czyli ja hue hue XD)
 7. HEHESZ I MALINKA SO ZE MNO XD
 8. HA~!
 9. DZIĘKUJĘ XD !
 10. NO JUŻ. Pierwszy raz w czymś takim siedzę ;w;
 11. kk ;c
 12. KK Imię i Nazwisko: Annabelle Kruhstein Wiek: 168 lat Rasa: Pół Anioł Z kim zawarł pakt: ------ charakter: super mega wojowniczka, bardzo poważna, często ulega przy końcu bojów, ale ostatecznie i tak zabija przeciwnika, czasami jest zabawna i wg super wygląd: ekwipunek: mieczyk i pistolecik ciekawostki: jej chomik był zmutowanym demoniczym demonem, który przybrała formę jednorożca
 13. zapisuje sie
 14. anime na przyklad pandora hearts black butler czy watamote
 15. Ja zdecydowanie wole kucyki jako pierwotna wersje niz zamieniac je w ludzkopodobne stworzenia przeciez co teraz beda mialy te mniejsze dzieci i dzieciaki w glowie ?