Jump to content

Raoul Duke

Brony
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Bielsko-Biała
 • Zainteresowania
  Gry pc; filmy; manga; anime; broń palna,szczególnie krótka; demonologia,
 • Ulubiona postać
  Discord

Recent Profile Visitors

1758 profile views

Raoul Duke's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

16

Reputation

 1. Jeszcze pedofilia Jeszcze parę dni trzeba poczekać, jak to kiedyś kolega powiedział "jak wieku twojej dziewczyny nie ma na zegarze, to jest w porządku". (Zegarze klasycznym ma się rozumieć, nie elektronicznym ).
 2. Nie musisz więc nie idź! Pisjoł
 3. Z sawieckim sajuzem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Silikon Specjalista do spraw powiększania piersi
 5. A mi się ostatnio nie udało (nie żebym usilnie próbował ). Skończyło się na tym że obejrzeliśmy przeróbkę Stalina i wypiliśmy Igristoja. Wydaje mi się że najłatwiej będzie przekonać kogoś kto lubi też inne bajki.
 6. Kucyków się nie wstydzę, większość znajomych i cała klasa o tym wiedzą. Koledzy po prostu uznają to za trochę nietypowy, ale serial jak każdy inny. Nie jest to "on ogląda kucyki' tylko jest to jedno z moich zainteresowań. Niektórzy byli na początku zdziwieni, ale to takie chwilowe zaskoczenie. Nie wiem jak ty byś na to zareagował,(bo po po prostu cię nie znam) ale około 75%: uznało by to za dziwne i nienormalne lub rozpoczęli by dyskusje pomówienia na temat tych osób. Także z tego co zrozumiałem dla ciebie takie osoby są od razu skreślone i znienawidzone. Tylko dla tego że nie traktują normalnie tego co nie ukrywajmy jest dziwne. (dziwne = inne) Ja byłym pozytywnie zaskoczony . Oznaczałoby to że mają duży dystans do siebie i prawdopodobnie pozytywne nastawienie do życia. Lepiej tak niż jakieś jp100% albo chwdp. Jest też możliwość że przegrali jakiś zakład i teraz muszą tak chodzić
 7. A ja mam kotkę sąsiadów, nazywa się Zuzia. Czasem u nas jest, ale to 90% czasu gdy nie ma brata - jego się boi.
 8. Margaret Thank you very much Add the blonde Space calling Earth again, Say what? Houston this is the end, We're lost tick ticky ticky tack, Time’s up. station is shutting down, bad luck. Barbarella meets Godzilla, Since you invited both, cling to your pantyhose... I wanna thank you much! Thank you very much, Thank you very much. I wanna say I’m sorry but I’m really not. Guess I’ve had enough, I’m feeling dangerous. I wanna say I care, but I'm gonna say no fresh out of gratitude, It’s gone. You suck, like your attitude, I won. flake, flakey flakey flake, so sad. I'm stirred, but I will not shake, It’s rad. Barbarella she's a killer. Run to your nanny go, cling to your pantyhouse... I wanna thank you much! Thank you very much, Thank you very much. I wanna say I’m sorry but I’m really not. Guess I’ve had enough, I’m feeling dangerous. I wanna say I care, but I'm gonna say it! And no thanks! No thanks! No, no, no, no... No thanks! Oh, oh, oh, oh... Bout this "Thrilla in Manila". What goes around my friend, bites you right at the end... Oh, oh, oh, oh... Na-ni na-ni na-ni na, oh! I don't want no more! I wanna thank you much! Thank you very much, Thank you very much. I wanna say I’m sorry but I’m really not. Guess I’ve had enough, I’m feeling dangerous. I wanna say I care, but ain't gonna say it! Thank you very much, Thank you very much. I wanna say I’m sorry but I’m really not. Guess I’ve had enough, I’m feeling dangerous. I wanna say I care, but ain't gonna say it! No, no, no, no. Oh, oh, oh, oh. No thanks! No, no, no, no. No thanks Oh, oh, oh, oh. I wanna thank you ---- . I wanna thank you much!
 9. Avril Lavigne When you're gone The Best damn thing I always needed time on my own I never thought I'd need you there when I cry And the days feel like years when I'm alone And the bed where you lay is made up on your side When you walk away I count the steps that you take Do you see how much I need you right now? [Chorus] When you're gone The pieces of my heart are missing you When you're gone The face I came to know is missing too When you're gone All the words I need to hear To always get me through the day And make it okay I miss you I've never felt this way before Everything that I do reminds me of you And the clothes you left, they lie on my floor And they smell just like you, I love the things that you do When you walk away I count the steps that you take Do you see how much I need you right now? [Chorus] When you're gone The pieces of my heart are missing you When you're gone The face I came to know is missing too When you're gone All the words I need to hear To always get me through the day And make it okay I miss you We were made for each other Out here forever I know we were Yeah, yeah And all I ever wanted was for you to know Everything I do I give my heart and soul I can hardly breathe, I need to feel you here with me, yeah [Chorus] When you're gone The pieces of my heart are missing you When you're gone The face I came to know is missing too When you're gone All the words I need to hear Will always get me through the day And make it okay I miss you (odpowiedzi podane w kolejności jak we wzorze)
 10. Staram się być tolerancyjny, ale moim zdaniem jeśli jest się transwestytą to powinno się być wobec tego szczerym (nie ukrywać swojej poprzedniej płci przed potencjalnym partnerem. Żarty żartami, ale wolałbym jakby się tak nie okazało w serialu No, jeszcze ta lesbijka przejdzie, ale to drugie już nie... Chodzi mi o to że jakkolwiek serial jest coraz bardziej dostosowany pod Bronies, to są elementy które mogą się tam znaleźć i są takie których tam nie powinno być. Wplecienie tam alkoholizmu, transwestytów, wszelkich problemów z "normalnego" świata zepsułoby klimat.
 11. Ale te obrazki są zrobione przez fanów. Jak dojdzie do tego że Hasbro wypuści własne, oficjalne clopy które staną się kanonem, to cały ten spór o płeć Dashie się rozwiąże. Póki co oglądając serial w ten sposób tego nie odgadniesz (jak dla mnie Rainbow jest klaczką, ale osobiście tego nie sprawdzałem ). Poza tym zastanawiasz się nad płcią w dzisiejszych groźnych czasach, gdy nie znasz dnia ani godziny kiedy może okazać się że twoja ukochana dziewczyna jest transwestytą .
 12. Hehe, właśnie. Mieliśmy się wybrać na poszukiwania blindbagów Trzeba jeszcze zrobić rekonesans gdzie można dorwać inne fale niż aktualna... Wie ktoś co się dzieje z poprzednimi falami jeśli się nie sprzedały? Zazwyczaj jest tylko jeden wave który w danym momencie jest aktualny
 13. Na allegro są rzadko, ale jeśli ktoś jest burżujem to na ebay'u jest tego dużo. http://www.ebay.com/bhp/my-little-pony-blind-bag
 14. Czy zna ktos miejsce lub strone gdzie jest dostepnych kilka fal? W sklepach sa tylko nowe, wiec jak sie ktos nie zalapal na wczesniejsze, to juz nie ma mozliwosci ich kupienia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. Heh, w tej chwili piję zieloną Wiesz co to Czaj Więzienny?
×
×
 • Create New...