Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

EmSki

Brony
 • Content Count

  471
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Great and Powerful Reputation

About EmSki

 • Rank
  Nastoletni kucyk
 • Birthday 06/23/1991

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Cz-wa
 • Zainteresowania
  MLP, rower, bieganie, pływanie, granie.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

2,320 profile views
 1. EmSki

  Pierwsza część Syberii po polsku za darmo na GOG przez jeszcze 42 godziny. Wspaniała gra. https://www.gog.com/game/syberia
 2. EmSki

  Uciekający Lucio
 3. EmSki

  Majkel#21236 Bonus NSFW żeby nie było że za krótki post:
 4. EmSki

  Wg. mnie 4 ma lepszą fabułę i lepsze misje. Podobały mi się zwłaszcza te, które przenosiły nas w zaśnieżone góry, poza standardową mapę świata. Niestety było ich raptem kilka. Dodatkowo były chyba 4 większe obozy do zdobycia. Fortece można rzec. Także jak 3 Ci się podoba to 4 też Cię zadowoli. Można szybko i łatwo odblokować wszystkie maszty na mapie. Wystarczy dorwać helikopterek (Brzęczek chyba się to nazywało) i latać z masztu na maszt
 5. EmSki

  Zrobiłem filmik. Miłego oglądania
 6. EmSki

  Zakładając że temat nie był kiepskim żartem. Skoro zostałeś złapany, to znaczy że chciałeś się nie zabić, tylko pokazać i Ci się to udało. Życzę Ci żebyś szybko wyszedł i zaczął normalnie żyć. Nie wiem, co Cię nakierowało na takie postępowanie, ale nie warto się w życiu wszystkim przejmować. Istnieją poważne problemy jak spore długi, albo ciężkie choroby które mogą człowieka przybić. Czy twoja sytuacja serio warta jest pożegnania się z tym światem?
 7. EmSki

  Da się zająć 100% punktu i przegrać? Da się
 8. EmSki

  To uczucie kiedy Polska jest na ustach broniaków całego świata Wiadomo czemu zasłużyliśmy sobie na ten przywilej?
 9. EmSki

  @Mordoklapow Generalnie nie analizuje szczegółowo odcinków w poszukiwaniu nieścisłości. Wolę się skupić na czerpaniu przyjemności z oglądania. Póki nie ma większych wałów i braku sensu to się udaje Wracając do nawrócenia antagonistki (nie pamiętam imienia ) to przypomniał mi się szczegół. Starlight pokazała jej, że ma do niej zaufanie oddając jej lustro i prosząc o uwolnienie m6+1, co mogło ją poruszyć emocjonalnie i wpłynąć na decyzję. @Król Etirenus Przepraszam, ale nie wiem o co Ci chodzi z tą niespójnością. Sunset nie pyta Starlight skąd wie o ludzkim świecie, bo Twilight pewnie jej pisała, że ma uczennice i np ciekawi ją ludzki świat, którego nie widziała.
 10. EmSki

  Żadna EG nie jest związana z kanonem z tego co wiem. Kiedyś ten cały Flash się pojawił w serialu, ale nie wiadomo, czy był to losowy kuc o jego wyglądzie czy rzeczywiście on. A nawet jakby była związana to wiadomo, że Twilight po prostu powiedziała Starlight o lustrze. Na obecną chwilę wydarzenia z MLP wpływają na fabułę EG (Pojawienie się Starlight) a odwrotnie nie (w serialu nie ma mowy o lustrze, pokazane chyba też nie było, pamiętam tylko tego Flasha który był prawdopodobnie dla picu). Obie dopiero co się poznały. Może Starlight chciała zrobić dobre wrażenie (wiedziała, że ktoś zza lustra ma przyjść), a Sunset miała nadzieję, że zobaczy się z kucową Twilight dlatego mogła być trochę zawiedziona. W mane6 nic mnie nie niepokoiło A antagonistka... Szybko się wkurzyła i szybko jej przeszło. Postacie takie jak Sunset i Starlight miały większe ambicje i planowały od dłuższego czasu zapanować nad światem/kimśtam. Zresztą antagonistka z trzeciego odcinka (nie pamiętam imienia) nie chciała rządzić, tylko skupić na sobie uwagę, zazdrościła mane6 ich przyjaźni i dla tego nie darzyła ich sympatią. No a oferta od Starlight przebaczenia i zaprzyjaźnienia się brzmiała w tym wypadku kusząco. Ogólnie według mnie odcinek przedni. Bardziej w tym momencie bardziej podoba mi się EG niż oryginalne MLP, mimo, że 7 sezon bardzo się podniósł moim zdaniem w stosunku do poprzednich.
 11. EmSki

  Czy ta seria w ogóle jest po angielsku? Pierwszy odcinek Amerykanie oglądali po polsku (no, może poza piosenką). Dostali w końcu swój dubbing? Nie żeby mi się źle oglądało. Nasze głosy są dobre i zagraniczni też nie powinni narzekać
 12. EmSki

  Dziadostwa się zdarzają. Najważniejsze że nie wyciągnęli noża czy czegoś innego. No i mam nadzieję, że taką dzicz spotka jakaś kara, choć pewnie będzie ciężko bez nagrania z kamerki. Poza tym "zwierzęta" mają więcej praw od ludzi w tym kraju.
 13. EmSki

  StarCraft Antologia za darmo na battle.net https://eu.battle.net/shop/pl/product/starcraft
 14. EmSki

  I żyli długo i szczęśliwie. Mieli dużo fragów.
 15. EmSki

  Złoto to najczęstsza "odznaka" (?). To oznacza, że my - brązy i srebra jesteśmy klasyfikowani poniżej średniej. Co za wiocha haha:
×
×
 • Create New...