Jump to content

Zucharski

Brony
 • Posts

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zucharski last won the day on January 2 2014

Zucharski had the most liked content!

4 Followers

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  MLP, rower, bieganie, pływanie, granie.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

2919 profile views

Zucharski's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

109

Reputation

 1. Pierwsza część Syberii po polsku za darmo na GOG przez jeszcze 42 godziny. Wspaniała gra. https://www.gog.com/game/syberia
 2. Wg. mnie 4 ma lepszą fabułę i lepsze misje. Podobały mi się zwłaszcza te, które przenosiły nas w zaśnieżone góry, poza standardową mapę świata. Niestety było ich raptem kilka. Dodatkowo były chyba 4 większe obozy do zdobycia. Fortece można rzec. Także jak 3 Ci się podoba to 4 też Cię zadowoli. Można szybko i łatwo odblokować wszystkie maszty na mapie. Wystarczy dorwać helikopterek (Brzęczek chyba się to nazywało) i latać z masztu na maszt
 3. Zakładając że temat nie był kiepskim żartem. Skoro zostałeś złapany, to znaczy że chciałeś się nie zabić, tylko pokazać i Ci się to udało. Życzę Ci żebyś szybko wyszedł i zaczął normalnie żyć. Nie wiem, co Cię nakierowało na takie postępowanie, ale nie warto się w życiu wszystkim przejmować. Istnieją poważne problemy jak spore długi, albo ciężkie choroby które mogą człowieka przybić. Czy twoja sytuacja serio warta jest pożegnania się z tym światem?
 4. To uczucie kiedy Polska jest na ustach broniaków całego świata Wiadomo czemu zasłużyliśmy sobie na ten przywilej?
 5. @Mordoklapow Generalnie nie analizuje szczegółowo odcinków w poszukiwaniu nieścisłości. Wolę się skupić na czerpaniu przyjemności z oglądania. Póki nie ma większych wałów i braku sensu to się udaje Wracając do nawrócenia antagonistki (nie pamiętam imienia ) to przypomniał mi się szczegół. Starlight pokazała jej, że ma do niej zaufanie oddając jej lustro i prosząc o uwolnienie m6+1, co mogło ją poruszyć emocjonalnie i wpłynąć na decyzję. @Król Etirenus Przepraszam, ale nie wiem o co Ci chodzi z tą niespójnością. Sunset nie pyta Starlight skąd wie o ludzkim świecie, bo Twilight pewnie jej pisała, że ma uczennice i np ciekawi ją ludzki świat, którego nie widziała.
 6. Żadna EG nie jest związana z kanonem z tego co wiem. Kiedyś ten cały Flash się pojawił w serialu, ale nie wiadomo, czy był to losowy kuc o jego wyglądzie czy rzeczywiście on. A nawet jakby była związana to wiadomo, że Twilight po prostu powiedziała Starlight o lustrze. Na obecną chwilę wydarzenia z MLP wpływają na fabułę EG (Pojawienie się Starlight) a odwrotnie nie (w serialu nie ma mowy o lustrze, pokazane chyba też nie było, pamiętam tylko tego Flasha który był prawdopodobnie dla picu). Obie dopiero co się poznały. Może Starlight chciała zrobić dobre wrażenie (wiedziała, że ktoś zza lustra ma przyjść), a Sunset miała nadzieję, że zobaczy się z kucową Twilight dlatego mogła być trochę zawiedziona. W mane6 nic mnie nie niepokoiło A antagonistka... Szybko się wkurzyła i szybko jej przeszło. Postacie takie jak Sunset i Starlight miały większe ambicje i planowały od dłuższego czasu zapanować nad światem/kimśtam. Zresztą antagonistka z trzeciego odcinka (nie pamiętam imienia) nie chciała rządzić, tylko skupić na sobie uwagę, zazdrościła mane6 ich przyjaźni i dla tego nie darzyła ich sympatią. No a oferta od Starlight przebaczenia i zaprzyjaźnienia się brzmiała w tym wypadku kusząco. Ogólnie według mnie odcinek przedni. Bardziej w tym momencie bardziej podoba mi się EG niż oryginalne MLP, mimo, że 7 sezon bardzo się podniósł moim zdaniem w stosunku do poprzednich.
 7. Czy ta seria w ogóle jest po angielsku? Pierwszy odcinek Amerykanie oglądali po polsku (no, może poza piosenką). Dostali w końcu swój dubbing? Nie żeby mi się źle oglądało. Nasze głosy są dobre i zagraniczni też nie powinni narzekać
 8. Dziadostwa się zdarzają. Najważniejsze że nie wyciągnęli noża czy czegoś innego. No i mam nadzieję, że taką dzicz spotka jakaś kara, choć pewnie będzie ciężko bez nagrania z kamerki. Poza tym "zwierzęta" mają więcej praw od ludzi w tym kraju.
 9. StarCraft Antologia za darmo na battle.net https://eu.battle.net/shop/pl/product/starcraft
 10. I żyli długo i szczęśliwie. Mieli dużo fragów.
 11. Złoto to najczęstsza "odznaka" (?). To oznacza, że my - brązy i srebra jesteśmy klasyfikowani poniżej średniej. Co za wiocha haha:
 12. Też na początku tego sezonu miałem brąz, ale już dostałem te moje standardowe srebro. Grałem głównie tankami/wsparciem (nie było wśród ludzi oporów by brać wsparcie, dlatego często byłem drugim bohaterem wsparcia co nie jest złe), tylko na amerykańskim serwerze. Najlepiej jest się wstrzelić w wieczorowe pory kiedy jest najmniej dzieciaków. W Ameryce jest mniej więcej -7 godzin w stosunku do nas, czyli najlepiej wstać o 5 rano i pograć Ale grając wieczorem też gry były sensowne.
 13. Najlepszy substytut puszki z gazem do sztachania.
 14. No i wywalczyli. Buff matrycy obronnej C:
 15. No też nie rozumiem nerfienia leczenia. Widać zasugerowali się częstością wybierania Any i może zadanymi obrażeniami. Bo po prostu tacy ludzie istnieją Ale żeby na poziomie 2500 takie chece były to trochę dziwne (chociaż w sumie nigdy nie doszedłem powyżej 1636 to na oczy tego poziomu nie widziałem xd)
×
×
 • Create New...