Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Mizaw

Brony
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

3 Followers

About Mizaw

 • Rank
  Wybraniec
 • Birthday 11/12/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Łódź
 • Zainteresowania
  Gry Komputerowe , Nagrywanie Filmów Oraz ich Montaż
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

1463 profile views
 1. Mizaw

  Ja tam jestem chętny
 2. Mizaw

  Ej no bez przesady... Rozumiem Torbjorna i Może łaske ale reszta? Równie dobrze możesz porównać wieprza do blitzcranka z lola bo przyciąga.
 3. Mizaw

  Spora ta ankieta. Ale dałem rade Nie wiem czy ta ankieta faktycznie oddała to co czuje będąc bronie. To ,że bez względu na to kim jesteśmy... Jesteśmy Bronies... Jedną Wielką Rodziną... I moim zdaniem MLP niesie dosyć spore przesłanie ,że tak naprawdę tylko Przyjaźń i dobre relacje z innymi ludźmi są nas wstanie uszczęśliwić. Nie wiem czy dobrze wyraziłem to w ankiecie więc wyrażam to tutaj
 4. Mizaw

  T100000000
 5. Mizaw

  Niby oglądać po angielsku nic trudnego ale moim zdaniem lepiej jest posłuchać czasem materiału w swoim ojczystym języku Chyba nie ma jeszcze takiego kanału zrobionego przez polaków prawda? ( A przynajmniej jakiegoś który robi to na serio i trochę bardziej profesjonalnie)
 6. Mizaw

  Zależy jakie Dead Island. Jedyna jakie mi się naprawdę spodobało to Dead Island: Epidemic
 7. Mizaw

  Gra karciana w realiach My Little Pony. Nie wiem jak o tym nie słyszałeś bo grają w to na każdym pony meecie ale nie ważne. Tu masz mojego znajomego który prowadzi kanał w oparciu o tą grę: https://www.youtube.com/channel/UCLgl66lzZYSryHREXwMsrUQ A tutaj masz poradnik : https://www.youtube.com/playlist?list=PL8258QSkceNV6fhX3kBn2xjwyQVvt9Qmq Ogólnie to raz możesz obejrzeć ale nie próbuj za bardzo zrozumieć co on tam mówi bo musiałbyś to obejrzeć chyba z 3 razy. Najlepiej jak udasz się do kogoś kto wyjaśni ci zasady ( np mnie) bo dopóki ktoś ci nie wyjaśni i sam nie zagrasz (Można grać za darmo przez neta aby sprawdzić czy się gra podoba) to raczej nie zrozumiesz zasad. Grę uwielbiam z dwóch powodów. 1: Ilość zagrań , bohaterek/ów , rodzajów tali jest ogromna. 2: Super się je po prostu zbiera. No kto by nie chciał mieć tali kart ze swoimi ulubionymi postaciami
 8. Mizaw

  No cześć 1. Jaki masz stosunek do i ? 2. Grasz w jakieś gry online/singleplayer? 3.Grasz w My Little Pony Collectible Card Game? 4. Jaki masz typ humoru? Gimbusiarski? Wyrafinowany? Na konkretny temat? Sytuacyjny?
 9. Tak w sumie nie wiem gdzie to wstawić bo nie wiem czy Brony Gaming tyczy się tylko gier komputerowych. Moim zdaniem powinien być jakiś poddział z MLP CCG ale do rzeczy... Ostatnio zacząłem w to sobie grać i kolekcjonować karty i szukam osoby/grupy która również gra W MLP CCG. Więc jeśli ktoś gra to śmiało pisać. Dodam ,że mieszkam w Łodzi więc oprócz w Łodzi ewentualnie można by się spotykać w warszawie. Jeśli nie mieszkacie w Łodzi czy Warszawie to zawsze pozostaje gra przez internet na symulatorze zwanym OCTGN. Więc wszyscy którzy grają pisać na priv albo pod tym tematem albo od razu dodawać na skype. Mój skype: Mizaw112 (Mam avatar fluttershy i prawdopodobnie będzie pisać Mizaw )
 10. Mizaw

  until

  Mam nadzieję ,że będzie lirycznie
 11. Mizaw

  Super Cosplay w Wykonaniu Rainbow
 12. Shackled Shielda Przekonał ten argument i choć bardzo był spragniony podążył za Rainbow Dash
 13. Mizaw

  Dziwne Skojarzenia
 14. Mizaw

  Spike (Wygląda jak Pokemon xd)
×
×
 • Create New...