Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Wilkonet

Brony
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Days Won

  1

Wilkonet last won the day on March 21 2016

Wilkonet had the most liked content!

Community Reputation

41 Good

About Wilkonet

 • Rank
  Smutny Człowiek
 • Birthday 03/27/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  Gdzieś
 • Zainteresowania
  Gry wszelakie, inne światy, mrok, militaria.
 • Ulubiona postać
  Zależy od dnia i godziny.

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. Wilkonet

  ... Sombra. Te pozy. Ten głos. Chcę go z powrotem.
 2. Wilkonet

  O kurde, Kiriny są prześliczne~
 3. Wilkonet

  To było zadziwiająco... dobre. Aż się zdziwiłem podczas oglądania, bo to od jakiegoś czasu pierwszy epizod podczas mojej hibernacji na kolejną generację kucusiów, przy którym bawiłem się świetnie. Postaci były poprowadzone dobrze, wątek odcinka też... ... aczkolwiek relacje Rainbow i Scootaloo wybiły się ponad wszystko. Urocze i bolesne jednocześnie.
 4. Jako dziecko bieganie sobie dookoła parasola ogrodowego, potknięcie się i rozwalenie sobie nosa o wystającą z niego śrubę.
 5. Wilkonet

  Podsumowując: lepiej przestać uciekać z lekcji biologii i traktować ją troszkę poważniej.
 6. Wilkonet

  Zamówiłem pizzę. I ją zjadłem.
 7. No cóż. Opowiadanie jest... takie sobie. Nie ma w nim niczego przyciągającego ani ciekawego, nad czym można było by się zastanowić. Sławnych, kucykowych seksów troszkę jest, krew się też trochę leje... brak mi jednak przy tym poczucia, że gdzieś tam się mordujo, gwałco i krzywdzo na jakieś-tam sposoby. Jest zwyczajnie nudno. W stosunku do bohaterów nie odczułem zupełnie niczego, antagonisty powinienem nie lubić, ale zbyt mocno miałem go gdzieś. Tym samym nie poleciłbym tego do jakiejś rozwijającej lektury, może najwyżej do zabicia czasu. Skracając, całość to takie 4/10. I nie czuję, by jakkolwiek aspirowało ku czemuś więcej(I chyba słusznie).
 8. Wnoszę o zmianę tagów na [Oglądałem dziś fajny film to go wrzucę][Nie mam pojęcia co robię][Ninja som fajni][Naziole i Iluminati to zuo, więc też ich tu dam] , gdyż aktualne wprowadzają w błąd. Dziękuję. Recenzja w formie krótkich punktów, bo tu nie ma sensu się rozpisywać: 1. Płascy bohaterowie się nie sprawdzają. 2. Tępi bohaterowie się też nie sprawdzają. 3. Jeśli zwyczajnie nawali się do fanfica wszystko to co przyjdzie do głowy: nie uczyni go to dobrym. 4. Ani tym bardziej logicznym. 5. Broń biała została praktycznie wyparta z pola walki przez lepsze rodzaje uśmiercania. Nie stanie się nagle skuteczniejsza bo "Fajofo wyglonda". 6. Ciągłe próby zawarcia epickości się nie sprawdzają. 7. Wojna nie działa na zasadzie "No przepraszam bardzo, przecież musimy mieć jakieś straty, bo nam w domu nie uwierzą!". 8. Dwa lata tej całej wspólnej pracy, pod względem twórczym są czasem bezpowrotnie straconym. Oceną jest takie 2-/10, bo w sumie jestem miłym człowiekiem, a i do wszystkiego przyczepić się nie dało, gdyż... ...poprawność językowa była nawet na spoko poziomie. I to chyba w sumie tyle. Smutny Człowiek będący Gołębiem
 9. Hyh. Nie mam zbytniego pojęcia co tu stwierdzić. Radą jest to, że duża część internetów, oraz większość programów tekstowych, ma coś takiego, jak podkreślanie błędów. A nawet jeśli dostaje to wszystko szału i ogólnie pojętego zgonu, zawsze możesz(Właściwie to zawsze powinnaś) przeczytać kilka razy to co zostało napisane i powyłapywać babole(Nie, żeby było tego dużo, także sprawę masz mocno ułatwioną). Dalej nie ma co komentować, bo... tu nic nie ma. Zacznij stosować opisy, bo nie ma tu co krytykować, a co dopiero chwalić.
 10. Wilkonet

  Mieczu. Mógł być Omlet, więc nie jest źle.
 11. Wilkonet

  Ano, powroty tej dwójki mają taki potencjał, że aż człowieka nosi, gdyby się nad tym zastanowić. Pozostaje trzymać wszystkie kciuku za to, że dojdzie do jak najbardziej klimatycznego, krwawego i uroczego rozpierdzielu z ich udziałem . #Sombraweźjużwróć
 12. Wilkonet

  ... przychodzisz poczytać o odcinku i teoriach z tym związanych, a znajdujesz tu dyskusję na poziomie mentalnym Nauczyciel vs Gniewne Dziecko z Podstawówki. Super. Tylko tak dalej. Pomijając to, mam szczerą nadzieję, że przyszły sezon da trochę więcej danych i/lub spekulacji na temat naszych robako-koni. Bo wraz ze smokami wyszły znacznie ciekawiej niż nasi zwykli kopytni.(Mimo, iż zapewne zostanie to wkrótce jeszcze mocniej przemielone przez "FRIENDSHIP EX MACHINAAAAAAA!", ale co zrobić, takie show.) Odnośnie samego finału napiszę krótko: moim zdaniem wyszło najciekawiej, ba, nawet koniec tak bardzo nie wbijał mi się w oczy swoją naiwnością. Miało się co prawda nadzieję na mhroczną erę zniewolenia i nieświadomości, tworzącą niewolniczą utopię, pełną... nieważne. W każdym razie, jedynie szkoda mi, że tak szybko się skończyło: chciałem zobaczyć więcej Discorda i Trixie oraz ich wzajemnych relacji, które dla mnie wygrały drugi odcinek. Mam tylko nadzieję, że droga Krysia wróci w jakiś fajny sposób i najlepiej, żeby ktoś w końcu ruszył bardziej temat Sombry(Najlepiej w klimatach Dark Souls, albo innego dark fantasy :D).
 13. Wilkonet

  Rododendron. Moszna. Rozpuszczalnik. Halabarda. Twój tyłek.
×
×
 • Create New...