Jump to content

Kathy

Brony
 • Posts

  217
 • Joined

 • Days Won

  2

Kathy last won the day on September 3 2017

Kathy had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko

Recent Profile Visitors

7249 profile views

Kathy's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

175

Reputation

Single Status Update

See all updates by Kathy

 1. Jazda na nartach jest beznadziejna. Nie dam się już więcej na to namówić.

  Naprawdę nie rozumiem co ludzie w tym widzą :wat:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Kathy

   Kathy

   Pierwsza od wielu lat. Jako dzieciak uwielbiałam jeździć, ale teraz to żadna frajda. Przynajmniej ani razu się nie wywaliłam :)

  3. Lemi

   Lemi

   Jak pierwszy raz spróbowałem nart to wywalałem się co zakręt, a przy pierwszym ich założeniu zjechałem do tyłu prosto w grupę ludzi stojących w kolejce do wyciągu i poprzewracałem ich jak kręgle xD Zarzekałem się wtedy że to beznadzieja i w ogóle że już więcej nie chcę. Ostatecznie jakoś próbowałem dalej. A dziś normalnie sobie śmigam po czerwonych/czarnych trasach, lubię poczuć ten zimowy wiatr na twarzy przy dość szybkim zjeździe, byłem na tyle szalony że parę razy jechałem lasem. Nawet na hopki sobie wjeżdżam i wyskakuję na tyle na ile umiejętności pozwolą, czasem kończy się to wywaleniem bo mnie wgniata w ziemię. Ale generalnie co kto lubi, ja się cieszę że się nie zniechęciłem, jak dla mnie narty super sprawa, jak nie ma żadnych min (tzn. nieprzewidywalnych dzieci) czy parapetów siedzących na środku stoku :P

  4. Kathy

   Kathy

   U mnie pełno było dzieciarni. Mają swoją górkę, ale nie wszystko musi na największą! Chociaż nieźle te maluchy wymiatały, ja przy nich zachowywałam się jak emerytka :rainderp:

  5. Show next comments  3 more
×
×
 • Create New...