Skocz do zawartości

Witajcie


Halik

Recommended Posts

Witam nowego forumowicza, a za razem liczę, iż spędzisz z nami dłuugi czas. Jeśli chodzi o czołgi, to niestety (albo i stety?) nie interesuję się nimi. Miast tego wolę wszystko, co związane ze średniowieczem. Ale zawsze mogę wysłać obrazek czołgu rozwalającego czworobok pikinierów. Jeśli chodzi o opowiadanie, to mogę się zająć jego korektą. A teraz mam kilka pytań:

- Wiesz może cokolwiek o uniwersum Warhammer Fantasy Battle, albo Warhammer 40000?

- Grałeś w którąkolwiek grę z serii Total War?

- Co sądzisz o wczesnej broni palnej?

- Ulubiony polski czołg?

- Lubisz fantastykę?

- A Sci-Fi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ulubiony Polski czołg: PT-91 Twardy

Warhammer 40000 grałem w wszystkie części i Nekroni wymiatają wg. mnie i DOW II też grałem hur hur hru... pacerwały xD

total war nie grałem. A współczesna broń palna jest dobra ale niestety najfajniejsze zabawki ma tylko wojsko.

Fantastyka nie jest zła ale jak jeszcze raz będę musiał grać z elfką z dużym cycem to rzygnę tęczą.

Sci-Fi - najlepsiejszy gatunek jaki powstał... loty w kosmos, blastery, gwiezdne miecze, skoki w nadprzestrzeń, teleportacje, wybuchy niszczące całe planety, inter galaktyczne starcia, fazery, czarne dziury, kosmici itd...

Edytowano przez Halidziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin:   na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jak jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/Fanfic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Wiesz lubię Pinkie wtedy gdy jest cicho... :megusta:  nie no jest spoko i tyle. Wszystko co strzela szybciej niż działko obrotowe jest fajne.

Wszystkie Złe postacie. Luna czy Celestia ? :ming:  obaliłbym obie. Twilight wolę średnio wysmażoną  :lolface:. Lubie fanfici o fanartach i fanarty o fanficach.

 

:pblt: Dobranoc.

 

Wszyscy jeszcze śpią ? :rainpriest:

Jak ktoś szuka ludzi/kucy do jakichś zadań specjalnych to chętnie się pisze. :badass:

 

Jak ja uwielbiam być nagminnie ignorowany...

Edytowano przez Halidziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Hejka , co sadzisz o soviet ponies?

Masz tablet?

Masz ulubiony karabin :D ?

Chwała rewolucji i ku chwale komunizmowi !!

Mam.

MG 42, M249 SAW, Działko M61 Vulcan

Edytowano przez Halidziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekroni, eh? Myślałem, że Imperium Ludzi. W końcu te Baneblade'y, czy też tytany imperialne. Ale jeśli nie, to: "We are returned! Death to false Emperor!". Sam w sumie bardziej się znam na Warhammer Fantasy Battle. Ogólnie jestem bardziej fanem wszelkiej fantastyki. I jeszcze jedno pytanie;

-Lubisz Eldarów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekroni? Eldarzy! CHAOS! Na Imperatora Burn heretic! Gdzie naładowany bolter kiedy go potrzeba!?

Eldarzy OP? Toż gwardia imperialna miażdży wszystko... ale mniejsza z tym.

Witaj na forum pancerchopaku :D

dzięki...

każdy ma własny styl gry przez co każdemu gra się dobrze inną rasą... *daje naładowany bolter* trzymaj... Na Imperatora ! :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie zwierząt są brudne śmierdzą roznoszą choroby i trzeba się nimi zajmować i je karmić a i oczywiście psocą jak cholera... nigdy więcej

 

Ludzie też śmierdzą, roznoszą choroby i trzeba się nimi zajmować i ich karmić i też psocą jak cholera... nigdy więcej. :hmpf:

 

Baw się dobrze.

Edytowano przez Ryś Raindrops
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie to też zwierzęta. Całkiem bystre i kreatywne, ale wciąż jedynie zwierzęta.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem wypowiedzią na temat naszego gatunku homo sapiens? (z którego osiągnięć mimo wszystko należy być dumnym)

Ale fakt, ten tekst o przedstawicielach fauny mógłby niektórych ubodnąć troszkę :fluttercry2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uraziłeś Wielką Zwierzęcą Armię. Teraz lepiej zawsze miej oczy z tyłu głowy :D

http://i1.ytimg.com/vi/hsKiqCo099Q/hqdefault.jpg

Na twoim miejscu już bym pisał przeprosiny dla Fluttershy :suspicious: i kupił jej nowego zwierzaka :D

A tak poza tym zapomniałem spytać.

Które bóstwo chaosu najbardziej Ci pasuje i dlaczego?

jak mam przeprosić Fluttershy ??

wszystkie są fajne a czemu? bo mają OP moc XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytasz? Cóż, to już twój problem, ale możesz spróbować poprzez wspomnianego królika dając mu przez tydzień same smakołyki  :fluttershy5:

Błąd. Tzeentch rządzi, a pozostałe pożałowania godne pseudo potęgi nawet nie są w stanie ogarnąć jego najprostszych planów :crazytwi:

Heh... ostatnio za często grywam w Chaos w Starym Świecie :)

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tezą, że Eldarzy są OP. Ja sam styczność z Warhammerem miałem głównie przez lexicanum, oraz przed modyfikację do Medieval II Total War, o nazwie Call of Warhammer (przenosi w świat Warhammera, ale Fantasy Battle). W tej grze 500 elfich Mistrzów Miecza z Hoeth jest w stanie zmiażdżyć cztery razy liczniejszą armię Imperium.

@Arkane Whisper Tzeentch? Nie widzę sensu w rozdzielaniu się na bóstwa. Mimo że indywidualnie sam go popieram jeśli chodzi o bóstwa chaosu, to według mnie najlepszy jest Chaos Niepodzielny.

@topic (again)

Skoro mówimy o Warhammerze, to jaki jest twój ulubiony zakon Space Marines? Osobiście preferuję Czarny Legion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...