Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Accurate Accu Memory

Gray Sail - Historia córki Pirata [NZ][Adventure][Crossover][Violence][Pirate]

Recommended Posts

Witam. Z tej strony Night Shade i dzisiaj po BARDZO długiej przerwie w pisaniu czegokolwiek... Postanowiłem pokazać wam mój najnowszy Fanfik. Fanfik, który jest "Reżyserską" wizją Historii mojego najnowszego OC. Mówie "Reżyserską", ponieważ ta historia pisana jest tak naprawde na PBFa... I napewno zostanie mocno zmieniona. Jednak jej oryginalną formę pozostawie wam :) Fanfik jest pisany w stylu DZIENNIKA ŻEGLARZA/DZIENNIKA OKRĘTPWEGO, którego wpisy wahają się od trzech(??) do nawet kilku stron każdy. Dlatego nie zamierzam się rozdrabniać i będe wam serwował co jakiś czas pewną dawkę wpisów(zależy od chęci na pisanie, bo plan fabularny jest w znacznej mierze ustalony), ale nie przedłużając...

431d3f8708.jpg

Opis: "Będzie to Historia pewnej klaczy, która pragnęła zaistnieć w świecie, być sławną i podziwianą. Nie, niekoniecznie dobrą, czy też złą. Która mimo swego fachu miała pewne zasady moralne. Która postanowiła przebić sławę swego ojca i dokonać tego czego jemu nie było dane, a która zapłaciła wysoką cenę za swój upór, dążenie do celu, pychę i własną chciwość. I która zmuszona będzie do wielu wyrzeczeńń, by wreszcie zaznać spokój."

[Pirate] - Zdecydowałem się użyć tego tagu, ponieważ opowieść jest utrzymywana w TYPOWYM stylu pirackim. Z czasów czarnobrodego np. Nasi bohaterowie pływają po morzach, łupią okręty, tudzież plądrują miasta, podbijają morza, a właściwie starają się to robić.

Rozdziały:

Pamiętnik Córki Pirata - Prolog

Pamiętnik córki Pirata Wpisy 1 - 19

Edited by Accurate Accu Memory