Skocz do zawartości

Opinie o sklepach z grami


Cipher 618

Recommended Posts

Do administracji. Czy można prosić o zezwolenie na użycie trzech kolorów: zielony, żółty, czerwony? Dzięki temu "pozytywny", "neutralny", "negatywny" będą bardziej przejrzyste  :fluttershy3: 

Witam. Po dzisiejszej przygodzie jaka spotkała mnie w miejscowym Neo Necie, postanowiłem stworzyć niniejszy wątek. Niestety takie Ceneo wymaga kupna przedmiotu online, a często spotykamy się z sytuacją, w której rezygnujemy z zakupu. Będziemy w nim pisać o sklepach z grami na zasadzie:

Nazwa sklepu (opcjonalnie położenie) - Nazwa gry - Opinia (negatywna / neutralna / pozytywna)

Tutaj opis. (zalety, wady, zaopatrzenie obsługa etc)

 

###

 

W pierwszym poście, będę uaktualniał liczbę "punktów"

W przypadku Allegro musicie podać nick użytkownika - sprzedawcy.

 

A tak to będzie wyglądać:

Sklep A (link do sklepu) - 12 pozytywnych - 3 neutralne - 0 negatywnych

Przykład postu:

Empik Wąchock - Maluch Racer 34 - Pozytywny (sklep dostaje +1 pozytywną opinię)

Mimo niewielkich rozmiarów, towar jest rozmieszczony "z głową", a obsługa miła. Niestety zaopatrzenie mogło by być lepsze, ale to w końcu niewielki salonik. Zdecydowanie polecam.

Przykład z dzisiejszego dnia - wysłałem to do Ceneo, ponieważ można tam oceniać tylko to, co kupiło się online

Neo Net - Diablo 3 - Negatywny (mniej niż zero)

Witam serdecznie. Ocena dotyczy stacjonarnej placówki w niewielkiej miejscowości.

Na półce z grami, znalazłem Diablo III na Xbox 360 za - uwaga - 79.90zł. Przy kasie usłyszałem jednak: "179.90"! Jakimś cudem, w magiczny sposób cena wzrosła o 100zł... Zrezygnowałem z zakupu. To zbyt wiele jak na grę.

Co więcej jakiś cwaniaczek stojący obok, stwierdził prostacko: "to cena ze starej gazetki". Nie jestem wyjątkiem. Takie zagrywki są codziennością, przynajmniej w tej placówce. "Stara gazetka" to normalka. Sam musiałem zrezygnować z kilku "promocji", ponieważ cena pochodziła "ze starej gazetki".

Wielokrotnie byłem świadkiem takich "zaskoczeń" przy kasie oraz kłótni z właścicielem. Co prawda można rozwiązać problem montując czytniki cen, ale z jednej strony, trudno wyobrazić sobie używanie ich w przypadku lodówkach czy pralek. Z drugiej strony istnieją przenośne czytniki mieszczące się w dłoni... Każdy mógłby sprawdzić, czy dany produkt faktycznie jest w promocji, czy może pochodzi "ze starej gazetki". Ale po co, skoro ktoś kupując droższy towar "machnie ręką" na te 200 - 300zł.

Szczytem bezczelności samego właściciela sklepu, jest wyjątkowo chamskie potraktowanie klienta, który kupił online TV. Kupujący otrzymał wiadomość, że może odebrać zamówiony towar w placówce, co było błędną informacją. Właściciel zamiast spokojnie wytłumaczyć pomyłkę (błąd sklepu online?) próbował wcisnąć klientowi gorszy TV, który jak sam stwierdził już mu "zabókował"... cokolwiek to znaczy. "Nie masz pan wyjścia, podpięte pod pana nazwisko!" Za takie zagrywki powinni zamknąć ten oddział.

Moja ocena sklepu? 0/5 w absolutnie każdej kategorii. Niestety nie można wystawić "mniej niż zero", ponieważ na tyle zasługuje ta placówka.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Media Markt (M1 Poznań) Crysis 3, Burnout Paradise i Skyrim

Facet z obsługi pokazał mi gdzie są jakie gry (w niektórych sklepach powiedzieliby, że mam poszukać sam). Na stronie internetowej mediamarkt.pl można sprawdzić ile co kosztuje i czy mają to w magazynie a w kasach nie ma kolejek. Polecam :-)

Wysłano z CT Lite 3G GPS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...