Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Alciapl v2

Howrse

Recommended Posts

Cześć.

Szukałam kiedyś fajnych gier o koniach, aż w końcu trafiłam na grę Howrse. Gra jest wciągająca i trudno się od niej oderwać. Mimo tego po jakimś czasie mi się znudziła. Ostatnio do niej wróciłam i mam pytanie do was. Gracie w tą grę? Jeżeli tak to jak długo?

Ja grałem bardzo dawno temu w Howrse(  pod nickiem Prowodyr), ale zrezygnowałem, ponieważ jest to zwykły wyciągacz kasy( jak np. Ogame czy Travian).

Ja grałem bardzo dawno temu w Howrse( pod nickiem Prowodyr), ale zrezygnowałem, ponieważ jest to zwykły wyciągacz kasy( jak np. Ogame czy Travian).

Osobiście nie wydałam ani grosza na tą grę i nie zamierzam.

To w późniejszym stadium gry będziesz miał z tym problem. Gra ogólnie spoko, ale miałem przez pewien okres czasu bana, bo "oszukiwałem system" a tak naprawde bo nie kupiłem sobie kuponów.

Tez mam konto (Yamishi), ale grywam tylko sporadycznie. Howrse jest w istocie bardzo przyjemną grą przeglądarkową, ale cierpi na syndrom "free-to-play but pay-to-win". Na moim obecnym poziomie osiągnięcie czegokolwiek wymaga kupienia kuponu od czasu do czasu, albo siedzenia 24/h i posiadania 600 koni by móc grać bez kuponów. Fakt, że Owlient ma w duszy opinie graczy nie poprawia sytuacji. 

Sorry, na telefonie siedzę( coś mi szwankuje z komputerem) i mam jakby odchudzoną wersję. Jeszcze raz przepraszam.

Ostatnio wróciłam do gry. To znaczy grałam sobie tak lekko od dłuższego czasu, ale teraz wzięłam się na poważnie. Zdobyłam upragnioną Mróz i Konto Pegaza. Mam zamiar hodować konie do rozet i GP. Ktoś z was gra w to nadal? Chętnie bym się wymieniła radami i spostrzeżeniami bo niestety na forum gry nie da się swobodnie porozmawiać.