Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

[Konkurs] Artystycznie z Whooves'em

Recommended Posts

Trochę późno, ale czas na konkurs! 

Dział wrócił do życia. Co prawda potrzeba jeszcze trochę pracy bu znowu nie umarł, ale poważnym krokiem do przodu będzie nowy banner z nowym nickiem i świeżym obrazkiem. 

Tak, to jest temat konkursu. Wszyscy wiedzą o co chodzi, ale w razie czego poniżej zamieszczam zasady. 

- Na bannerze ma być mój nick i Whoove's 

- Whooves może być sam, może być z TARDIS albo z Discordem Whooves 

- Bez Derpy. Ma swój osobny dział 

- Zakaz gore, clop i soucy 

- Jedna praca na osobę (można ją zmienić przed końcem) 

- Prace proszę zamieszczać w temacie 

- Nie można używać vectorów (chyba, że sam je zrobisz) 

- Proszę o podpis na pracy

NAGRODA będzie. Czekam tylko na zaakceptowanie awardów. 

TERMIN do 22.11

A więc do dzieła~  :drwhooves: 

Edited by Uszatka
  • Upvote 1

Chodzi o to, że użycie gotowych vectorów to pójście na łatwiznę. Wiem, że ułożenie ich, upiększenie i tak dalej zajmuje trochę czasu, ale w porównaniu do zrobienia pracy od zera jest to łatwiejsze. Byłoby ciężko uczciwie ocenić pracę z vectorem i pracę zrobioną od podstaw. Jeśli o mnie chodzi..taki vector nie miałby za wiele szans bo bardziej cenię prace, w które ktoś włożył więcej wysiłku. 

• Upvote 1

Jakie mają być rozmiary bannera? I jakie nicki mają być podane, bo nie za bardzo wiem kto jest avatarem.

Jakie mają być rozmiary bannera? I jakie nicki mają być podane, bo nie za bardzo wiem kto jest avatarem.

Nie ma konkretnego rozmiaru. Może 400x700? Byłoby w porządku. Tak na oko. Wyobraź sobie, że jak wygrasz to będzie to zamiast obecnego bannera. 

Nick mój. Napisałam w pierwszym poście. 

Edited by Uszatka

Guest Nie sądzę

Dwie wersje:

q3Ljtsr.jpg

ebtrFhB.png

(Biorąc pod uwagę jak bardzo umiem na komputerze coś zrobić nie jest źle)

• Upvote 2

Wymiar w miarę dobry, ale mam dysgrafię i ten napis za bardzo mi się nie udał. Dla osoby która pisze ,,o'' nie w tą stronę, to spory problem. Gdyby nie specjalne narzędzie w ArtRage, niec bym nie zamieściła :v

nothing_by_celly_celly-d86ebag.jpg

• Upvote 1

Popełniłam takie coś:

miniznapisem_by_lunar_isbre-d86jpfy.png

Oryginalna wersja jest trochę większa, tę zmniejszyłam i dodałam napis. Nabazgrane całkowicie przeze mnie n___n" Przepraszam za paskudne liternictwo łamiące wszelkie zasady, ale nie mam bladego pojęcia, jak ogarnąć tekst w gimpie. Praca narysowana w SAIu.

Mogę dodać większą wersję (bez napisu) do galerii z artami? Może to trochę próżne, ale naprawdę jestem zadowolona z tej pracy... n_____n"

Edited by Lunar_Isbre
  • Upvote 1

Skracam czas do piątku godziny 23:00, ponieważ sobotę mam zajętą (imprezka~) i nie wiem czy będę miała głowę do wpisywania wyników. Jeśli jednak ktoś potrzebuje więcej czasu, w co wątpię, to proszę napisać. 

Pół godziny spóźnienia co prawda, ale czas na wyniki~ 

Po pierwsze chcę wszystkim bardzo podziękować za udział w konkursie. Wszystkie prace były na swój sposób piękne, ale miejsca są tylko trzy i trzeba było wybrać. 

A więc pierwsze miejsce zajmuje Mici124 ~ Gratulacje ^^

Twoja praca po prostu mnie urzekła. Zawiera w sobie wszystko to co lubię najbardziej, a więc słodycz Doktora, delikatne, matowe barwy i wpasowaną w tło czcionkę. 

contest_vector_dr_whooves_by_mici124-d85

Drugie miejsce należy się Lunar_Isbre. 

Miałam dylemat pomiędzy tą pracą, a tą, która zajęła pierwsze miejsce. Autorka wykazała się talentem zarówno do rysowania koni jak i tworzenia teł. 

miniznapisem_by_lunar_isbre-d86jpfy.png

I miejsce trzecie dla Celly i jej uroczy kawałek pyszczka Whoovesa~ 

nothing_by_celly_celly-d86ebag.jpg

• Upvote 1

Yay, mam klepsydrę n.n Mici zdecydowanie zasługuje na wygraną. Nie twierdzę, że Lunar_Isbre zrobiła gorszą pracę. Bardziej mnie zabolał mały nick Uszatki. Musiałam go szukać, a chyba powinien być rzucajacy się w oczy. Więcej nie narzekam, bo obie zrobilyscie świetne prace, także Alciapl v2 i Elfka z Amanu, które nie mają miejsca na podium, a mimo to prace były naprawdę dobre!

Gratuluję wygranej Mici! ;D

Edited by Celly

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...