Skocz do zawartości

[zabawa] Nowy kapitan


Kacpi

Recommended Posts

Dobrze lata. Zna co nieco sztuczek. Akrobacje pewnie też ogarnia. Problem jedynie widzę w tym, że woli działać sama. Nie wiem czy byłoby jej łatwo rozkazywać innym jednak sądzę, że podołałaby temu zadaniu i dała radę. W sumie jej dowództwo wyszłoby wcale dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że Wonderbolts wyszłoby na tym bardzo dobrze. Daring Do jest doświadczoną w lataniu pegazicą, ale z pewnością nie chciałaby pomocy od innych. Mogłaby zrobić z Wonderbolts poszukiwaczy przygód...

 

wm8uGIe.png

Edytowano przez Timber Wspaniała
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko - gdzie byłaby wtedy Spitfire?? O.o

 

Teraz i tak jak przy wcześniejszych kapitanach zakładam po prostu, że jej nie ma. Ani ja, ani reszta członków Wonderbolts nie wiedzą tego co się z nią dzieje. Zostawiła jedynie na biurku w swoim gabinecie list w którym informuje, że bierze sobie kilka dni urlopu oraz prosi o znalezienie na jej miejsce odpowiedniego zastępcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po małej przerwie (przepraszam za to) wracamy do zabawy.

Prawie miesiąc minął.

Dlatego mówię, że przepraszam :derp4:

 

Kapitanem zostaje mianowany:

button_mash_walking_vector_by_kyoshitheb

Przecież on nie ma skrzydeł.

To wyobraźcie sobie, że ma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno grał w gry lotnicze. Może nawet w gry z samymi Wonderbolts? Kto wie, kto wie... 

Ale teoria nie wystarczy. Wątpię by dał sobie radę bo jest jeszcze dzieckiem. Trening raczej by zapewnił dobry. Może i by coś z tego nawet wyszło gdyby ktoś mu pomógł. Ogrom obowiązków dla takiego dziecka...nie, nie i nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan grający tylko w gry. Cóż...

Dużo by dla zespołu nie zrobił.

Przynajmniej się wyróżnia na tle pozostałych.

 

 

Teraz czas na nowego kapitana. Soarin wylosuj kogoś.

Więc wylosowałem:

Rarity_Cod_Signature.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zna się na lotnictwie, bo niby skąd? I nie sądzę by miała chęci do opanowania niezbędnej wiedzy. Treningi byłyby nieskuteczne. Szybkość lotu zastąpiona eleganckimi akrobacjami tanecznymi. Ale nie da się ukryć, że estetyka Wonderbolts zyskałaby dzięki Rarity. Pytanie czy to w ogóle potrzebne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonderbolts bardziej estetyczni?

Dla mnie jest ok i nie wiem, czy jest co dopracowywać.

Ja też.

Ale Rarity pewnie i tak by coś chciała poprawić

 

 

Teraz czas mianować na kapitana kogoś nowego.

Kto tym razem?

Ona:

pinkie_pie_by_helgih-d47hr46.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie Pie? Poważnie? Chwila. Skoro to Pinkie ma być kapitanem to już nie będzie na poważnie. Szalone akrobacje nie mające większego sensu.  Treningi również jego pozbawione. Kostiumy...sądzę, że dodatki typu wstążki i balony staną się głównym atrybutem kostiumów Wonderbolts. A co do znajomości Pinkie względem lotnictwa...ta klacz wiele razy nas zaskakiwała więc możliwe, że wie to i owo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash w roli kapitana sprawiłaby się moim zdaniem bardzo dobrze. Jest świetnym lotnikiem, zna wiele akrobacji, wie jak trenować. Jedyne co sprawiłoby problem to jej brak odpowiedzialności. Sądzę, że byłaby w stanie wyszkolić lotników, ale z braku organizacji i odpowiedzialności nie byłby to zespół idealny i czasem mocno niezorganizowany. Czasem. Bo jak wiemy z odcinka Hurricane Fluttershy RD potrafi coś zorganizować jeśli się przyłoży i jej zależy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie wiele o lataniu, ale krzepę ma, kondycję również. Głupia nie jest i potrafi się zorganizować. Uważam, że dałaby sobie radę jako kapitan Wonderbolts. Może nawet lepiej od Rainbow Dash właśnie ze względu na to, że nie brak jej odpowiedzialności. Jedyny szkopuł w tym, że wątpię, aby ją to interesowało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...