Skocz do zawartości

[zabawa] Nowy kapitan


Kacpi

Recommended Posts

wonderbolt_group_shot_by_neodarkwing-d4o

 

Witajcie

Jakie byłoby Wonderbolts, gdyby kapitanem byłby ktoś inny?

Co by się zmieniło?

Co by zostało?

Czy Wonderbolts w ogóle by przetrwało?

Na takie i inne pytania postarajcie się odpowiedzieć sami.

 

W tej zabawie kapitanem nie jest już Spitfire, a jakiś inny kucyk z serialu. Waszym zadaniem jest przedstawić to jak zmieni się cały zespół przez nowego kapitana (niekoniecznie pegaza). Jakie zmiany zostaną wprowadzone, co nowy kapitan zostawi, co zmieni, a co wyrzuci z Wonderbolts. Użyjcie całej swojej wyobraźni. Chciałbym wiedzieć jak widzicie zespół, gdy ktoś inny go prowadzi.

 

Zaczynamy od:

Naamloos-3.png

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wzięłaby całą swoją wiedzę z poradników i książek. Zapewne odniosłaby w tym pewien sukces, ale zabrakło by duszy. Prawdą jest, że organizacja Wonderbolts pod jej przewodnictwem stałaby na wysokim poziomie, a może nawet na najwyższym. Ale Twillight przecież ledwo co lata! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham was ludzie, że zaczęliście tu coś pisać

 

Widzę, że panuje zgodność, że Wonderbolts staliby się bardziej zorganizowani i czerpali by wiedzę o lataniu z książek.

 

Czas więc na nowego kapitana, a jest nim:

Fluttershy_1.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by z tego nie wyszło to wiem na pewno. Fluttershy nie potrafi dowodzić kucykom. Szybko straciłaby autorytet i wszyscy robili by sobie co chcieli. Dyscypliny zero. Treningi do niczego bo żeby chociaż nasza Drżypłoszka potrafiła dobrze latać, ale ona się boi latać. Ma lęk wysokości tak swoją drogą. Hmm...w ogóle to najpewniej już pierwszego dnia uciekłaby z płaczem i nie wróciła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy zniszczyłaby drużynę, zawiodła wszystkich!

Na pewno by się tak stało, widzimy jacy są Wonderbolts dzięki swojej kapitan( patrzcie na jej cechy charaktery; chodzi o Spitfire), a żółty pegaz jej nie dorównuje. Team by się rozpadł i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi kapitan i drugi raz każdy wyraził identyczną opinię. Jej dowodzenie przyniosłoby więcej strat niż korzyści, możliwe też, że zapanowałby chaos w zespole, przez brak silnej ręki kapitana... pfu... kopyta.

 

 

A skoro o chaosie mowa. Jakie byłoby Wonderbolts, gdyby ich kapitanem został:

curious_chaos_by_mrbarthalamul-d5prjb9.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić. Stawiam na to, że niektóre z pegazów latałyby do tyłu, inne natomiast w bok. Ich stroje zostałyby zmienione na różowe, a cała akademia w siedzibę chaosu. Pomijam już fakt, że Discord pewnie kazałby im tańczyć zamiast ćwiczyć akrobacje. Nie przeczę, że Wonderbolts przyciągaliby większą uwagę niż kiedykolwiek, ale czy to dobra droga? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, iż by napewno kilka kucy pozmieniał w własny sposób, ot dla zabawy. Jedną z dyscyplin sportowych by było jedzenie waty cukrowej na czas, który byłby odmierzany przez zegarek idący do tyłu. Dosłownie idący. Całą Akademię ustawił wyżej niż zwykle, a pegazy latałyby na odwrót, znaczy, że zamiast w górę lecą w dół etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Derpy jest trochę gapowata, na pewno myliłaby na przykład ważne powiadomienia, rozkazy i tym podobne. Byłoby zamieszanie, a sama kapitan raczej nie mogłaby dobrze prezentować akrobacji więc i ciężej byłoby się uczyć, ale nie mówię, że Derpy nie dałaby sobie rady. Myślę, że podobnie do Twillight coś by mogło z tego wyjść, ale potrzebowałaby pomocnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując Derpy jako kapitan wprowadziłaby zamieszanie, ale jest dla niej szansa, że może się jej coś udać.

 

 

Teraz kapitanem będzie... ej co jest...?

 

Pozwól, że specjalnie dla mnie... Napiszcie jak by wyglądało to z ..

 

Nie zgadzam się. Nie wyrażam zgody.

Po pierwsze jest to mój temat i ja go prowadzę. Po drugie w ogóle nie poinformowałaś mnie o tym, że chcesz sama coś dodać. Starczyło spytać/poprosić/napisać, że chcesz coś takiego jednorazowo zrobić. Nie dostałem od Ciebie nic, więc to ja mam decydujący głos w sprawie kapitana. To tyle.

 

Oficjalnym nowym kapitanem zostaje:

 

gilda_the_griffon_by_marcosms88-d57eq8a.

 

A nie Big Macintosh

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ona przypadkiem by nie mogła zostać kapitanem? Wonderbolts to grupa akrobatyczna składająca się pegazów( czyli ogólnie kucy).

Tak czy siak Gilda usunęła by wszystkie pegazy, a na ich miejsca dała swoich pobratymców. Możliwe, że Wonderbolts by na tym zyskało, ale szczerze w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera pomiędzy kapitanem, a resztą lotników byłaby bardzo napięta. Jak wiemy Gilda nie należy do najmilszych, a już zwłaszcza nie do wyrozumiałych. Jedynie ci z od razu widocznym potencjałem mieliby szansę dołączyć do drużyny o surowych zasadach. Reszta wyleciałaby na zbity pysk. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnerbolts tylko dla gryfów? Bardzo możliwe. Zaostrzony system rekrutacji mógłby zgromadzić elitę elity. Myślę, że nie byłoby to złe

 

 

Teraz funkcję kapitana obejmuje:

large.png

 

 

((a to ci chamy w dzisiejszych czasach, no ładnie... ))

 

Cytując Ciebie: "wybacz współpracowniku!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulk Biceps czy jak to się pisze, nie należy do najmądrzejszych. Zapewne kazałby wszystkim ćwiczyć tężyznę, ale wielkiego skutku by to nie dało, gdyż wątpię by wiedział jak powinien wyglądać trening lotników i ogólne funkcjonowanie akademii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...