Skocz do zawartości

[Pojedynek] [A] Advilion vs Zegarmistrz


Hoffman

Advilion vs Zegarmistrz  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto uwolnił więcej mocy i zwycieżył?

    • Advilion
      3
    • Zegarmistrz
      6


Recommended Posts

Moi drodzy, nadszedł czas na zamknięcie „części walczącej” i przejście do rozstrzygnięcia Waszego starcia!

 

Bez wątpienia zapewniliście swej publiczności pamiętny i widowiskowy pojedynek, aż do końca nie pozostawiając złudzeń – obaj zasłużyliście na miano zwycięzcy, lecz wiecie jakie panują tutaj zasady. Choć chcielibyśmy za każdym razem okrzykiwać tymże tytułem obie walczące strony, chociażby za odwagę i nieustępliwość, to jednak na końcu, zawsze musimy wyłonić jednego tylko śmiałka. Tego, który to okazał się troszeczkę potężniejszy.

 

Zatem, droga publiczności, kto okazał się być Waszym faworytem? Kto, Waszym zdaniem, popisał się większą mocą i wygrał pojedynek? Czy jest to Advilion, czy Zegarmistrz?

 

Wybór należy do Was.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wow, dawno mnie tu nie było.

 

Czas najwyższy odkryć karty i ogłosić zwycięzcę pojedynku. Gotowi? No to lecimy.

 

Advilion - 3

Zegarmistrz - 6

 

A zatem, tytułem dwukrotnej przewagi, starcie wygrywa Zegarmistrz! Nie da się jednak ukryć, że natrafił na godnego przeciwnika, którego to z całą pewnością niejeden raz powitamy na salach i którego z najszczerszą chęcią skonfrontujemy z nowym oponentem. Gratulujemy zarówno Zegarmistrzowi, jako zwycięzcy, jak i Advilionowi, który do końca walczył całą swoją mocą.

 

Najbliższa okazja do ponownej próby sił nadarzy się wraz z rozpoczęciem pierwszej rundy Turnieju... Ale czy będą to jedyne okoliczności, w których przyjdzie nam ponownie oglądać Wasze zmagania?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...