Skocz do zawartości

Equestria: Przyjaciel do grobowej deski (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Bo skoro, nie masz ochroniarza prywatnego, to myślałem, by obstawić w tej postaci, kogoś lojalnego, z kim chętnie spędzisz czas, lubisz go i jednocześnie nie będzie zmuszony słuchać pierdół kogoś takiego jak Blueblood, który znając życie, zaczepił cię parę razy na przedstawieniu, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie się WIDOCZNIE rumienię. Mózgu... jak ja cię pierdolne, to cię żyła zaleje. Co ty se kurwa wyobrażasz co? To moja szefowa. Jak bym zaczął się z nią spoufalać to...

A) Myśleliby, że dla wypłaty to robę.

B) Wygnała by mnie do czeluści Tartaru, za samo pytanie (Biorąc pod uwagę naszą znajomość)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO NIE STOSOWNE! CO ONA SOBIE POMYŚLI JAK BYM SIĘ SPYTAŁ!? Jak by nie było, wciąż mam opinię Mordercy, Gwałciciela i Pedofila, więc związek ze mną nie przyniósłby nikomu korzyści... nawet jak jednorazowe położenie się, to ktoś może to zauważyć i byłby następnego dnia Artykuł "Księżniczka spoufala się z Mordercami" Albo "Księżniczka Twilight Porklamuje Pedofilie". Nie dziękuje... ale kurwa Rumieniec mi nie zejdzie... DLATEGO KURWA WIELKIE DZIĘKI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...