Skocz do zawartości

Zapytaj Lorda Tirek'a


timber

Recommended Posts

W powietrzu panowała nieprzyjemna aura. Drobna dziewczyna wślizgnęła się do komnaty ciągnąc za sobą pergamin, a następnie z niepewnością podeszła do wielkiego tronu, szczycącego się na środku sali. Tron, jak to na tron przystało, musiał kto na nim siedzieć. Tym razem jednak nie był to byle "kto", a sam Wielki Lord Tirek (wprawdzie przykuty do wspomnianego siedziska, ale wciąż on)! Wspomniana bohaterka stanęła przed władcą, pokłoniła się mu do stóp, po czym w obawie zgarbiła się i wyciągnęła przed siebie pergamin.

---

 

Lordzie Tirek! Zorganizowaliśmy ten orszak, oczywiście potajemnie no i... i...

Mów, dziecko. Nie mam czasu na jakieś "jąkanie się"

To znaczy... Prosiłeś Lordzie o to, by mogli zadawać ci pytania, no i ten... Zrobiliśmy to co nam kazałeś.

Dobrze. Rozumiem że tylko tyle masz mi do przekazania?

T-tak...

W takim razie, zjeżdżaj stąd, uciekaj!

 

---

offtopic - Już dość dawno otrzymałam pozwolenie na kolorek od Tarreth'a. Mam nadzieję że jest ono ciągle aktualne, albowiem nikt mnie nie informował o "wygaśnięciu" czy co. ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Wasza Ekscelencjo Lordzie Tireku. Mając ostatnio okazję postanowiłem obejrzeć odcinek gdzie  bije cię dziewczyna zostajesz pokonany przez znacznie potężniejsze  kolorowe osiołki uzbrojone w moc kolorowych światełek. Czy wypominanie ci tego jest nieuprzejme  :rainderp: ?

Ale do rzeczy. Oto moja lista pytań.

1)Zemściłeś się na swoim bracie, albo planujesz coś? Możliwe że wspominałeś o tym lecz niestety byłem skupiony na kolorowych światełkach, mój błąd.

2) Czemu zrezygnowałeś z sojuszu z najlepszym dostawcą neurotoksycznej pizzy w całej Equestrii? Posiadał zdolności które mogły ci się przydać np: 
" Nie atakuj tej cholernej tęczowej kuli bo zginiesz!!!"

3) Właśnie, magia przyjaźni: Nie spotkałeś się z nią wcześniej? Czy to może tak zostałeś wcześniej zamknięty?

4) Czemu się tak na mnie patrzysz? Po co ci ten miecz?

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeee! Destroy this f****ng magic!! Yee!! Dobra.. Dałem od siebie to co chciałem. Teraz czas na moje pytania!

I o to pytanie pierwsze! Jak się czułeś, gdy znikąd z ziemi wyskoczyła kolorowa kulka i zaczęła (tak jak rakiety) cię bić?

I o to pytanie drugie! Czy straciłeś honor jak cię pokonała dziewczyna?

I o to pytanie trzecie! Co poszło nie tak? Co źle zrobiłeś?

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj lordzie Tireku

-Czy spotkałeś kiedyś króla Sombre?

-Czy jeśli tak. To czy próbowałeś skraść jego magię?

-Czy napotkałeś kiedyś na swej drodze podmieńce?

-Jak wygląda kraina z której pochodzisz?

-Kto włada w krainie w której mieszkasz?

-Czy nie żałujesz że nie podzieliłeś się władzą z Discordem? W końcu to przez to Twilight zdobyła ostatni klucz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

1.Czy myślisz, że się znowu wydostaniesz?

2.Rozumiem, że nie przepadasz za radością i słodkością?

3.Czy słyszałeś o czymś takim, jak człowiek?

4.Czy nie uważasz, że opanowanie świata, czy tam Equestrii, nie jest zbyt oklepanym schematem?

5.Rozumiem, że w twoich oczach Discord jest naiwnym głupcem?

6.Próbowałeś się zemścić na swoim bracie?

7.Czy miałeś ciężkie dzieciństwo?

8.Jak podobasz się sobie z głosem Tomasza Borkowskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

1. Czy nie nudzisz się tam, gdzie jesteś? Tak w klatce, bez zabawek ani nic :(.

2. Skąd znasz Discorda?

3. Czemu przejąłeś Discorda zamiast dać mu się porwać, by zostać zresocjalizowanym i odebrać magię księżniczkom, gdy już zdobędziesz ich zaufanie?

4. Tyś jest centaur? O_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...