Skocz do zawartości

OfficialOctaviaMusic - YouTube Project


Octavia Melody

Recommended Posts

Witam. Z tej strony Octavia Melody. Pierwszy polski fandomowy muzyk, który tworzy muzykę symfoniczną na komputerze. :)
 
Prowadzę kanał na portalu YouTube pod nazwą OfficialOctaviaMusic. Link: https://www.youtube.com/user/OfficialOctaviaMusic

 

Chciałabym stworzyć propozycję zarówno administracji jak i użytkownikom forum. Mój kanał jest prowadzony na skalę ogólnoświatową. Co to znaczy? A to, że każdy z całego świata może oglądać filmiki zamieszczone na moim kanale. ( chyba... ;V )

 

Ponieważ, iż jest to kanał na skalę ogólnoświatową, chciałabym zawrzeć partnerstwo, albo przynajmniej w pewnym rodzaju umowę reklamacyjną.

 

Wy reklamujecie mnie, oraz mój kanał w Polsce, a ja reklamuję wasze forum, dołączając link do strony mlppolska.pl pod każdym nowym filmikiem.

 

Jaki jest powód tego tematu? Są dwa:

1. Chciałabym się jakoś wybić, a do tego potrzebuję każdego, kto mi pomoże to zrobić, najlepiej poprzez reklamowanie.

2. Jeszcze nigdy nie spotkałam nikogo w polskim fandomie, kto by tworzył muzykę dla broniaków, która miałaby być muzyką symfoniczną. Dlatego chcę pokazać, że Polacy też mają swą wartość. To zdanie usłyszycie nie tylko ode mnie, a także od niejakiego Georga, szefa RFP. ;)

 

Proszę o pomoc. To wszystko jest dla zabawy, chciałabym byście się zaangażowali, ponieważ muzyka to najpiękniejsza rzecz, jaką wynalazł człowiek. :)

Edytowano przez Octavia Melody
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w którymś dziale jest temat o partnerstwie.

-

edit:

Tutaj masz warunki współpracy ;)

http://mlppolska.pl/watek/6904-wsp%C3%B3%C5%82praca/#entry349684

"2. Inne

  • Projekt nie może być związany z tematyką zakazaną w regulaminie forum (np. Rule 34),
  • Reszta jest ustalana indywidualnie" - chyba wszystko się zgadza. ;)

Edit:

 

A jeśli chodzi o baner, to nie ma problemu. W każdej chwili jestem w stanie go wykonać.

Edytowano przez Octavia Melody
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Przesłuchałem dwóch twoich utworów i jestem pod niemałym wrażeniem. Jesteś pierwszą tegoroczną debiutantką, którą jestem w stanie słuchać.

Jeżeli zależy ci na reklamie, to możesz też napisać do FGE i EQD. A nuż wstawią twój utwór do wiadomości muzycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem dwóch twoich utworów i jestem pod niemałym wrażeniem. Jesteś pierwszą tegoroczną debiutantką, którą jestem w stanie słuchać.

Jeżeli zależy ci na reklamie, to możesz też napisać do FGE i EQD. A nuż wstawią twój utwór do wiadomości muzycznych.

Dziękuję! ^^ a propos EQD... Wydaje mi się, że jest to strona angielska, a ja jestem polką, która nie zna tak dobrze angielskiego. :c Mogłabym tam napisać co nieco, lecz mój bad inglisz by ich pewnie odciągnął... ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...