Skocz do zawartości

Ghost Recon: Future Soldier


Parabellum Edge

Recommended Posts

Ostatnio tytuł pojawił się w znanej gazecie o grach pt. CD Action. Pamiętam jak 3 lata temu gra wychodziła i jestem mile zaskoczony że tak świeża i dobra gra jest u nich. Tak czy inaczej kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej podoba mi się możliwość kooperacji w cztery osoby. System poruszania się jest cudowny, chodź czasem niedokładny. Na uwagę zasługuje jeszcze arsenał, który po prostu ubóstwiam :lunaderp: No i cały ten elektroniczny i przyszłościowy stuff, który dodaje klimat. A co wy o tym sądzicie?

 

Tak swoją drogą jeśli byliby chętni to można coś zagrać kiedyś wspólnie :) Jeśli się pozbiera trochę osób to zamieszczę tu listę z kim można grać ;)

 

Z kim można grać:

1. Parabellum Edge

2. Sosna

3. Eternal

4. Garin v1.01

5. Dziki Jaszczomb

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, ta gra kompletnie rozczarowała. Na targach - można dostosować broń do stylu gry. SUPER! W grze? "Zablokowane, zablokowane, zablokowane..." WTF? Chcę być snajperem, wspomaganym przez resztę (tak jak w pierwszym Mass Effect), a tu jakieś blokady dodatków - gest Kozakiewicza dla tej gry. Jeden wielki FAIL. Sama rozgrywka również nie powalała.

W przeciętnej BRINK, może i było mniej opcji, ale odblokowanie było bardzo łatwe. Swoją drogą takich blokad w GR nie powinno być w ogóle. Od pierwszej misji, gracz powinien mieć możliwość wybrania stylu gry: cichaczem czy "na pałę".

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Fajno, że ktoś się znalazł. Dziś wieczorem od około  17:00 lub 18:00 Ja, Sosna i Eternal planujemy grać Partyzanta. Standardowo na Weteranie, a teraz robimy Biuro. Na 21:00 Eter wychodzi, więc zwolni się miejsce dla czwartego. Jeśli się znajdą na dziś chętni to zapraszam :rdblink:

 

Używamy komunikatora głosowego TeamSpeak3, w którego zaopatrzenie się bym prosił. Adres serwera podam po kontakcie :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...