Skocz do zawartości

The Binding of Isaac + DLC - Giveaway. YAY!


R2.

Recommended Posts

Witajcie!

To już drugi giveaway jaki organizuję (na tym forum :rainderp: ) i możecie być pewni, że nie ostatni :3 Jak sam tytuł wskazuje, mam do oddania świetną grę indie, ktorej autorem jest Edmund McMillen, twórca gier takich jak Super Meat Boy, czy Gish.

Co trzeba zrobić by wygrać, zapytacie. Zasady takie same jak ostatnio, o ile ktoś pamięta, zwycięzcę wylosuję przy pomocy TEJ strony. Wystarczy, że zgłosicie się do losowania w tym temacie, wpisując w tresci posta numerki rosnąco, zaczynające się od 1, czyli pierwsza osoba pisze "1" kolejna "2" etc.

Jeszcze jedno, jeśli już masz tą grę, nie bierz udziału, gdyż nawet jeśli zignorujesz tą wiadomość i wygrasz, a będziesz mieć tą grę przypisaną do konta Steam, wylosuję kolejną osobę.

Macie czas do Piątku, godziny 23:59. Jeśli ktoś natomiast nie chce czekać, może kupić sobie tą grę za śmieszne pieniądze na Steam Summer Sale.

Reszcie życzę powodzenia! :P

A tutaj screen mojego ekwipunku na Steam, coby zapobiec podejrzeniom iż giveaway fałszywy :)

http://puu.sh/JAUA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amolek Isaac to naprawdę świetna gra, można grać w nią całymi godzinami i sie nie znudzić :P Masa sekretów i przedmiotów do odnalezienia, za kazdym razem układ pomieszczen i przedmiotów jest randomowy. Po prostu grać i grać :D Nie można zapomnieć też o muzyce, ktora w tej grze jest po prostu arcydziełem. Baj de łej, sądziłem, że ludzie na Ajzaka rzucą się jak na ciepłe bułeczki, cóż trochę się rozczarowałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen, chodziło o to, że rozstrzygnę ten pseudo konkurs teraz :P

Zatem Panie i Panowie, Fillies and Gentlecolts, zwycięzcą jest...

*werble*

Igor01_PL z numerem 11!

http://puu.sh/Ko9U

Gra zostanie niedlugo wyslana.

Dziękuję wszystkim za udział, "do zobaczenia" w moich kolejnych giveawayach, które bez wątpienia jeszcze zorganizuję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...