Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Dyskusja o dziale RPG

Recommended Posts

Nie wystraszcie się znikających postów - po prostu biorę konkretne pomysły i kiedy już je urzeczywistnię(Tablica MG, Temat zapisów do MG, Kącik Porad) to usuwam posty z nimi związane dla większej przejrzystości. Posty które zawierają treść wykorzystaną i treść jeszcze nie wykorzystaną zostają, żebym wiedział co dalej.

No i stało się, dział Luźnych przeniesiony.

Zachowa swoją nazwę, idąc za radą osób się tu wypowiadających i tych którzy wypowiedzieli się na PW. Za wszystkie sugestię dziękuję. W regulaminie pojawiła się też notka żeby MG składając podanie w rekrutacji mógł dorzucić link do swojej gry, żeby można było zobaczyć co potrafi.

Nie mam zielonego pojęcia, gdzie najlepiej umieścić to pytanie, więc zrobię to tutaj, bo w końcu "dyskusja" to bardzo szerokie pojęcie.

Czy rekrutacja na MG jest wciąż zamknięta? I jeżeli tak, czy są szanse na zmianę tego stanu rzeczy? No co ja się będę, od paru miesięcy męczy mnie chcica na jakiś solidny pebeef i nijak nie mogę jej w pełni zaspokoić, a na dobitkę teraz ciężar chcicy przeniósł się z "granie" na "prowadzenie", dlatego też pytam.

20 minuty temu Poranny Kapitan Scyfer napisał:

Czy rekrutacja na MG jest wciąż zamknięta?

Przecież temat jest otwarty ._.'' I to już jakiś czas w gruncie rzeczy.