Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DerP

Filmy wojenne

Recommended Posts

Z okresu I wojny pozycją obowiązkową jest Na Zachodzie bez zmian. Poza tym... Huh, obawiam się, że to nie jest zbyt dobrze wyeksploatowany okres. Nie wiem, czy chcesz typowo wojenne, skupione na walce filmy, czy może na życiu zwykłych ludzi na tle wojny. Jeśli to pierwsze, to chyba jesteś skazany głównie na stare amerykańskie filmy: Działa Nawarony, O Jeden Most Za Daleko i tak dalej. Nic ciekawego. Jeśli z tej drugiej kategorii, to: Życie jest Piękne - mój ulubiony Imperium Słońca Lista Schindlera Pianista Wojna Harta - o obozie jenieckim, ale walki zero. To obszerny temat, więc na razie tyle. Jeśli chcesz filmy o innych okresach, pisz.

Share this post


Link to post

Jej dzięki za pomoc, ale wszystkie, które wymieniliście już oglądałem :derp2:

Share this post


Link to post

Ok, Łowca Jeleni (a co, Wietnamie to nie wojna?) Byliśmy Żołnierzami, Czas Apokalipsy: Powrót, Platoon (albo Pluton jak kto woli) Jaja w Tropikach :rainderp: Z drugowojennych... Tu Cię niczym nie zaskocze Das Boot i z niewymienionych to tyle xD Nie wiem czy ten film już wyszedł ale... Red Tails się bardzo dobrze zapowiadało (o pilotach z Tuskegee) To chyba pierwszy film w którym będzie można podziwiać Me-262 w akcji :soawesome: I NIE OGLĄDAJ SZYFRÓW WOJNY! Film beznadziejny tylko czas stracisz, gra aktorska na poziomie przedszkola a w niektórych momentach broń wygląda jak z tektury (w jednej scenie działa wyglądają jakby z rolek po srajtaśmie ktoś je robił...)

Share this post


Link to post

Nie wiem czy ten film już wyszedł ale... Red Tails się bardzo dobrze zapowiadało (o pilotach z Tuskegee)

To chyba pierwszy film w którym będzie można podziwiać Me-262 w akcji :soawesome:

DO WANT

I NIE OGLĄDAJ SZYFRÓW WOJNY!

Za późno... czegoś takiego się nie zapomina ;P

Share this post


Link to post

"Czarna Eskadra" powraca w efektowniejszej oprawie :)

Ogólnie CE to dobry film, ale ten ma to coś, czego 'starszemu bratu' zabrakło - rozpierducha, ogień i eksplozje (:megusta: ) xD

Chyba nawet się skusze i go na projektorze odpale... TYLKO NIECH KTOŚ MI NAJPIERW POWIE GDZIE GO SZUKAĆ! :P

Share this post


Link to post

niewymienione: - Full Metal Jacket - 9 kompania - Cienka czerwona linia - Pearl Harbor - Na tyłach wroga - Helikopter w ogniu

Share this post


Link to post

Polecam ci: "O jeden most za daleko" , "El-Alamein" oraz "Ogniomistrz Kaleń" ( mam nadzieję że dobrze napisałem :rainderp: , czas filmu to rok po II wojnie, opowiada o Banderowcach i o tym jak nękali Polaków i nie tylko, jak byś był zainteresowany to obejrzyj mi osobiście się podobał )

Share this post


Link to post

Jestem jakiś dziwny bo chyba oglądałem wszystkie filmy, które wymieniliście :derp2:

Share this post


Link to post

Polecam film Tears of the sun(PL-Łzy słońca).Bardzo fajny film,zero fantazji jak to robią czasam: bullet timy i wogóle.I Lake,który wygląda właśnie jak MacTavish :) A tak z filmów bardziej przesadzonych jeżeli chodzi o wojnę to Ghost Recon Future Soldier(Polecam zobaczyć za nim się zagra w grę o tej samej nazwie.Jest to film krótkometrażowy jak by co). Więcej nie wymienię bo już wcześniej były niestety.

Share this post


Link to post

Ja od siebie polecam (nie licząc tych, co były) film Wojna Zimowa z 1989r. i Stalingrad z 1993r. Z filmów krótkometrażowych w stylu Ghost Recon Future Soldier dodałbym jeszcze ,,Modern Warfare 3: Find Makarov - Operation Kingfish". Akcja dzieje się pomiędzy Modern Warfare 1 a 2. I tak, jest tam ,,Soap" MacTavish :D.

Share this post


Link to post

Cóż, jak dla mnie najgorzej wypada sztuczny akcent Ghosta. Chcieli, by brzmiał, jak w grze, no a efekt taki sobie. Ale rozmach filmiku czuć ;).

Share this post


Link to post

Jedne z moich ulubionych filmów to : Helikopter w Ogniu - Oglądnąłem go z 30 razy xD Wróg u Bram - Przypomniała mi się misja z Call of Duty 5 z Reznovem xD I jeszcze o Rosjanach w Afganistanie .. No come on ...... yy.. Nie pamiętam Kurde ^^

Share this post


Link to post

Właśnie też chciałem napisać "Helikopter w Ogniu". Reszty ciekawych filmów wojennych niepamiętam

Share this post


Link to post
×
×
  • Create New...