Skocz do zawartości

[AF.fection]Utwór 1- Theme Of Love+ Paczka żelków dla każdego użytkownika MLPPolska!


1stChoice

Recommended Posts

Ok na wstępie,

 

Paczka żelków to kłamstwo, które ma tu ściągnąć użytkowników z forum bo zwykle mało kto się interesuje tematami muzycznymi lub po prostu nie zwraca na nie uwagi. Proszę z góry o wybaczenie.

 

album_background_by_myfirstchoice-d8ojbx

 

A więc zauważyłem, że ostatnio granie idzie mi troszkę lepiej więc dlaczego by nie zrobić mini-pseudo-albumu z coverami? Na pierwszy ogień idzie świetna do odegrania melodia japońskiego kompozytora ( a jednocześnie mojego ulubionego) Nobuo Uematsu "Theme of Love", do której powstały nawet oficjalne zeszyty z nutami ( częściowo na nich bazowałem ale, że nie chciałem aby mój cover był identyczny jak 100 innych na YouTube troszkę to zmodyfikowałem).

 

Zapraszam do słuchania!

 

https://www.youtube.com/watch?v=dTmMRaSmrrg

 

Przepraszam za miejscami słabą jakość nagrania... ponownie...

 

Chcesz, żeby twój utwór/piosenka była zagrana jako następny kawałek w albumie? Piszcie i składajcie zamówienia- do tej pory zrealizowałem 2 zamówienia od użytkowników naszego forum.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelków nie lubię, a jestem mimo to! Ha!

Poza tym wszystkie Twoje tematy z chęcią oglądam, i przede wszystkim słucham. Uwielbiam słuchać takiej muzyki, jest bardzo pozytywna. Pianino należy do jednych z paru moich ulubionych instrumentów jeżeli chodzi o słuchanie (bo grać nie potrafię) więc chętnie wysłucham. 

Trudno mi skomentować po kolei wszystkie utwory, ale na razie bardzo mi przypadają do gustu. Mimo że jesteś (?) amatorem (wybacz, jak palnęłam głupotę) to wspaniale grasz! Naprawdę świetnie. Oby tak dalej.

 

Chciałabym złożyć zamówienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi skomentować po kolei wszystkie utwory, ale na razie bardzo mi przypadają do gustu. Mimo że jesteś (?) amatorem (wybacz, jak palnęłam głupotę).

 

Palnęłaś prawdę. Owszem, jestem amatorem z amatorskim sprzętem z amatorskimi nutami przy amatorskich utworach przy amatorskim słuchu. I nie ukrywam tego.

 

 

Chciałabym złożyć zamówienie.

 

Zagram to dla Ciebie w podzięce za odwiedzanie moich tematów :D Mam nadzieję, że znajdę gdzieś do tego zeszyt bo nauka tego za słuchu mi by zajęła dość długo :P

 

Uwielbiam słuchać takiej muzyki, jest bardzo pozytywna. 

 

Bardzo się cieszę, że trafiam w twój gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z twoim starym kanałem na youtube?

 

Co do utworu, to nawet niezłe. Ładny smutasek. Brakło mi później jedynie lekkiego finału, wprowadzenia dodatkowego instrumentu.

 

Te przeskoki, o których mówisz i czasem je słychać (chodź ja wyłapałem na pewno 1) to wina łączenia z kilku prób?

 

Rozumiem, że używasz jakiejś klawiatury midi. Myślałeś o wstawianie video z gry?

 

Co do zamówień, to jedną z moich ulubionych utorów jest Comptine d'un autre été: l'après midi - Yann Tiersen

i dla szybszej realizacji, jakbyś się zdecydował: Nuty

 

A dla tych co nie kojarzą, to była zrobiona pod to animacja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z twoim starym kanałem na youtube?

 

To jest mój jedyny kanał YT, nigdy wcześniej żadnego nie miałem.

 

Te przeskoki, o których mówisz i czasem je słychać (chodź ja wyłapałem na pewno 1) to wina łączenia z kilku prób?

 

Nic nie było łączone.

 

Co do utworu, to nawet niezłe. Ładny smutasek. Brakło mi później jedynie lekkiego finału, wprowadzenia dodatkowego instrumentu.

 

Dziękuje bardzo. Niestety mi też brakuje dodatkowego instrumentu, ciągle szukam kogoś do duetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobrze zmontowany cover. Bardziej nawet mi się podoba niż oryginał.  W sumie nie mam nawet do czego się przyczepić. No, może rzeczywiście, jak się człowiek przysłucha, to słychać w pewnym momencie taką przerwę. Ale kto by się takimi nonsensami przejmował...

I cieszę się, że już sobie lepiej radzisz z zakończeniami. NIe brzmią już tak, jakby matka mi do pokoju weszła i ściszyła radio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cieszę się, że już sobie lepiej radzisz z zakończeniami. NIe brzmią już tak, jakby matka mi do pokoju weszła i ściszyła radio.

 

Dziękuje, posłuchałem twojej rady :D

 

 

Przyjemnie się słucha, co prawie ukoiło żal wywołany świadomością że nie będzie paczki żelków.

 

Hehe ^^ Mój plan zadziałał. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...