Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Past Alter

Ponymeet - Pyrkon 2015

Recommended Posts

:yay:  Hejka wszystkim!

 

 

Mam do Was pytanko dotyczące Pyrkonu organizowanego w dniach 24 - 26 Kwietnia w Poznaniu, wiem, że sporo Bronies i Pegasisters tam będzie, więc nie widzę żadnego problemu by się spotkać i wspólnie w kucykowym gronie pohasać po festiwalu ^^. Jestem ciekaw ilu Nas tam będzie  :rdblink: .

 

Strona główna Pyrkonu : http://pyrkon.pl/2015/index.php

 

Poszukałem i znalazłem bardzo ciekawe informacje, które mogą Nas zainteresować ^^. :RPHVO:

 

Programy : http://pyrkon.pl/2015/index.php?go2=wydarzenie&id=4112

                     http://pyrkon.pl/2015/index.php?go2=wydarzenie&id=4522

 

A także KONKURS! : http://pyrkon.pl/2015/index.php?go2=wydarzenie&id=4029

 

Jeśli ktoś jeszcze jakieś znajdzie niech się podzieli informacją ;)

 

Turniej karciany info od Tyber : http://pyrkon.pl/2015/index.php?go2=wydarzenie&id=4472

 

Więc jak ?! Który Kucyk chętny na Ponymeeta ? :pinkie:

Edited by Havtic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż ja będę jako gżdacz chodził od 20 do 2 w noce ( Z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę ) po hali noclegowej więc jak ktoś będzie chciał pogadać to zapraszam.
Na planie mam taki sam nick jak tutaj. Wystarczy mnie szukać :youdontsay::)

Edited by Bosman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie nastąpi kataklizm, to na trzy dni wpadam. Będę pewnie na wszystkich panelach o MLP (może poza turniejem w karciankę). W sobotę prawdopodobnie będę za Kakashiego robić :drurrp: . Jeśli ktoś będzie chętny do rozmowy czy coś (w co szczerze wątpię :spike: ), to najlepiej w sobotę takowego pseudocosplayera szukajcie. Głównie będę się pewnie kręcić po sali dla mangozwałowców :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie będzie typowy ponymeet tylko tak na luzie się spotkamy i pochodzimy.Musimy jeszcze wymyślić sposób jak się zbierzemy wszyscy razem bo np. na PGA podaliśmy wszyscy swoje numery telefonu i jakoś tam się zebraliśmy ,albo możemy spotkać się w konkretnym punkcie.Nie wykluczajmy też numerów telefonów bo na pewno przydadzą się jakby ktoś nie potrafił trafić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nawet się tam pokaże dojazd jest tylko ,,strach" zapoznawania nowych ludzi bez napojów i szumu w głowie. Chcesz poznać kogoś zobacz co robi gdy jest nietrzeźwy. Zawsze się sprawdza można dowiedzieć się z kim ma się do czynienia.

Cóż taki rocznik lub mam złe nastawienie. Mam za sobą kilka spotkań z dziwnymi ludzmi (fanatycy) na koloniach i mam trochę więcej uprzedzeń. Choć cały pyrkon wygląda kusząco, czas pokaże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne podejście, cóż przez te całe telewizje to każdy myśli że każdy jest jakimś dziwakiem lub jest niebezpieczny.

 

Troche prawdy jest w tym że nie trzeźwego bardziej poznasz, no ale tylko troche. 

 

Ogólnie to proponuje się spotkać przy tej ala wierzy co jest za głównym wejściem to jest chyba najardziej charakterystyczne miejsce :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostawić Was na troszkę a Wy już o Alkoholu XD Jak tu trzymasz porządku Apuldżak hmm ? :D Pomysł z telefonem jak najbardziej to najlepsza możliwość do kontaktu :) W razie czego będe 3 dni w pewnym cosplayu ale w jakim to Was pózniej poinformuję ^^ Mój numer : 667 919 216 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

No elo xD

Też będę i zapewne będę posiadał flagę warszawskiego fandomu i identa z napisem Żyźwił lub Na Pewno Nie Żyźwił. Będę w poznaniu już w czwartek wieczorem.

Tymczasowo jestem za granicą więc jakieś umawianie sie na próby spotkania sie na pyrkonie będzie utrudnione do końca tygodnia. Zapraszam na PW itd itp. W planie jest ogarniecoe miejsca na sleeproomie blisko gniazdka elektrycznego woec zalecam zabranie ze sobą przedłużacza/rozdzielacza :v

P.s temat mozna przenieść do dzialu ogolnolskich ponymeetow chyba :v

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji, że mam wolne te dni i mieszkam ok 10 minut od Iglicy, to pewnie i ja się pojawię, jeśli ktoś będzie chciał się spotkać, to pisać :sweetiebelle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

>Pyrkon
>spoktanie kucozjebów

plz nope
A tak serio. Nie wiem czy ktokolwiek mnie kojarzy ale będzie mógł mnie znaleźć w razie czego i zagadać.
Jakbyście mogli to byłbym bardzo wdzięczny za napisanie na PW, gdzie co i jak, bo zabiegany ostro jestem i piszę tylko po tym jak zobaczyłem tytuł.
Pozdrawiam Lemur. Postaram się jakoś pokazać, że jestem Lemurem :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie mocne słowa  :fluttercry2:  to że ktoś lubi być grubym i nośić różowe koszulki z ,,eczi'' mlp oraz 3 dniowy zarost z podwojoną brodą nie znaczy że jest jest nienormalny  :crazytwi3:

Nie no wolność słowa itp. XD. Mam nadzieję że komyś aż tak nie przesadzi z costplay, że przyniesie wstyd dla fandomu i pośmiech mediów, ale czego dla zabawy się nie robi. Ważne że jest piwiarnia i kebab reszta sama się poskłada.

 

A teraz dróga strona medalu przypuśćmy że zjawiam się na pyrkonie i rozpoznaję prawdopodobnie was czy będziecie jak pinke czy flutterschy i czy potem jakoś impreza się rozkręci :party:  

Nie rozumiem o co Ci chodzi. To co zacytowałeś z mojej wypowiedzi trzeba traktować jako żart. Sarkazm. Cokolwiek :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra Pyrkon za tydzień :D Niech każdy w razie możliwości napisze swoje numery telefonu i ustalone że przy wieży ? Według mnie dobry pomysł ^^ Tylko nie za bardzo wiem gdzie ona jest ale to wieża znajdę ją Xx numer już podawałem czyli 667 919 216 ;) Jeśli chodzi o mnie to będziecie mnie mogli łatwiej dostrzec ponieważ będe w stroju czarno niebieskiego asasyna :D jak takowego zauważycie podejść nie krępować się i przybić BroHoofa ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

502277097 Mamy tydzień do pyrkonu a nic prawie nie ustalone i małe zainteresowanie ,ale to pewnie dlatego że mało osób czyta forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...