Skocz do zawartości

Przyszłość Regnum Lunae według użytkowników


Sosna

Przyszłość Regnum Lunae  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie zabawy chciałbyś/chciałabyś ujrzeć w dziale Regnum Lunae?

    • Zabawy obrazkowe*
      22
    • Przydzielanki**
      8
    • Zabawy opisowe
      18
  2. 2. Czy sesje w dziale Regnum Lunae mają być prowadzone?

    • Tak
      29
    • Nie
      3
  3. 3. Jaki klimat sesji preferujesz?

    • Mroczne i ponure
      15
    • Radosne i kolorowe
      8
    • Fantasty
      21
    • Zwyczajne w typie Slice of Life
      17
  4. 4. Czy widzisz sens w dalszym prowadzeniu pamiętników?***

    • Tak
      26
    • Nie
      6
  5. 5. Jeśli tak, to jaki klimat pamiętników Chciałbyś/ Chiałabyś ujrzeć w dziale Regnum Lunae?

    • Wspominkowe
      16
    • Czasy współczesne
      15
    • Historia Alternatywna****
      14


Recommended Posts

Witajcie!

Ten temat zadecyduje o kierunku, w jakim rozwinie się dział jej majestatu Księżniczki Luny. Tak jest to wy a nie kto inny decyduje o przyszłości rozwoju tego działu. Dlatego chcielibyśmy, Abyście dokładnie wypełnili powyższą ankietę i ewentualnie wypowiedzieli się, czego chcecie więcej od działu Jakieś inne propozycje typu zabaw/ klimatów sesji/ dyskusji/ czegokolwiek innego, co nie jest wymienione wyżej? Śmiało nie krępujcie się tego zgłaszać w tym tu temacie, lub w temacie z sugestiami odnośnie całego działu. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego przy niektórych odpowiedziach znalazły się gwiazdki? Otóż wyjaśnienie poszczególnych gwiazdek znajdziecie poniżej. Tymczasem dziękuję i pozdrawiam.


devious_princess_luna_by_90sigma-d5ndpps

Legenda:
* - Zabawy obrazkowe to takie, w których trzeba się pobawić z grafiką w różnym stopniu
** - Przydzielanki owszem mogą pojawić się w dziale, ale tylko w ilości 1 przydzielanka na cały dział i tylko pod warunkiem, że znajdzie się osoba chętna do jej prowadzenia wśród użytkowników forum.
*** - Pamiętniki w sensie pamiętnik Nightmare Moon i Luny.
**** - Historia alternatywna, czyli co by było gdyby Nightmare Moon/Luna przejęła władzę w Equestrii

 

Musiałem z pytania "Jaki klimat sesji preferujesz?" usunąć NLR vs SE bo wiadomo, poza działem. ~ Arjen Edytowano przez ArjenNightŁuska
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* - zostawiłbym taką zabawę z Luną. Jest bardzo fajna, a część odpowiedzi rozbraja.

** - "przydzielanki" mają swoje "plusy dodatnie" i "plusy ujemne". Z jednej strony przyciągają, ale z drugiej nabijają posty.

*** - pamiętniki - pozycja obowiązkowa. Kogo jak kogo, ale pamiętnik Luny przyciągnie wiele osób. Szczególnie jeśli będzie prowadzony z przymrużeniem oka. Np. Luna będzie wspominać jaki ciekawy i wspaniały był pobyt na Księżycu.

**** - czarno to widzę. Trzeba pomyśleć = niemal zerowa frekwencja.

Sugestia - napiszę ją tutaj, żeby nie skakać po tematach - konkursy literackie i plastyczne. Wydaje mi się, że w przypadku tych postaci frekwencja będzie przynajmniej zadowalająca. Lepiej nie organizować ich z okazji ważnego dnia (Walentynki). W każdym dziale pojawia się konkurs. Jak nie pisanie to malowanie = dwie, trzy prace. Co innego konkurs "z okazji braku okazji".

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich użytkowników, którzy wzięli udział w ankiecie, ponieważ doszło do niezbyt przyjemnego incydentu z moim udziałem, którego skutkiem było całkowite usunięcie ankiety. W związku z tym bardzo serdecznie prosiłbym o ponowne oddanie głosu w tej ankiecie, kiedy już ją przywrócę. (jakby były pytania odnośnie incydentu to odpowiadam, że chciałem dzisiaj z rana poprawić literówkę i skorzystałem z wersji mobilnej forum, czego skutkiem było to, że błąd zniknął ale razem z ankietą.) Przepraszam raz jeszcze i o wybaczenie proszę. Okej Ankieta znowu działa, dlatego prosiłbym o ponowne głosowanie te osoby, które już głosowały.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Więc myślę, że ankieta powisiała już dostatecznie długo więc najwyższa pora ją zamknąć. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Jesteśmy zdumieni, że ankieta miała taki odzew. Podsumowanie ankiety i to, co zrobimy z wynikami pojawi się po majowym weekendzie. Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy. Ekipa Regnum Lunae.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.

Przedstawiamy oficjalne wyniki ankiety przeprowadzonej w dziale Regnum Lunae.

Wyniki są powszechnie znane i widoczne u góry tego tematu. Dlatego też tutaj zajmę się ich interpretacją oraz tym, co zamierzamy z nimi w najbliższym czasie zrobić.

Tak więc począwszy od zabaw czyli pierwszego tematu, który który przedstawiony jest w powyższej ankiecie.

Z tego co zauważyłem zarówno ja jak i wielki avatar oraz regent Luny większość osób chce, by w dziale były zabawy obrazkowe. Na drugim miejscu znalazły się zabawy opisowe więc zarówno takie, jak i graficzne pojawią się/ będą kontynuowane w naszym dziale. Los przydzielanek nie jest taki pewny, gdyż zależy on od tego, czy znajdzie się osoba chętna do prowadzenia takowej i czy będzie dostatecznie duży odzew. Jeżeli jednak nie znajdzie się osoba, która będzie chętna do poprowadzenia tego typu gier lub jeśli znajdzie się ochotnik i ta forma rozrywki w dłuższej perspektywie czasu nie wykaże się odzewem takie formy zostaną na zawsze porzucone.

Zdecydowana większość chce powrotu sesji rolplayowych, więc takowe na pewno się pojawią i to w liczbie mnogiej. Natomiast jeżeli chodzi o klimat tychże sesji; no cóż zdecydowanie najmniej osób chce sesję w klimacie radości, koloru i cukru, więc nie wiem, czy akurat takie się pojawią; jeśli zaś chodzi o pozostałe klimaty tutaj głosy rozkładają się mniej- więcej po równo, więc w takich klimatach sesje będą prowadzone, choć nie koniecznie będą to oddzielne sesje, gdyż jest całkiem prawdopodobne, że co najmniej dwa da się połączyć. Więcej informacji w tej sprawie wkrótce.

Kwestia pamiętników, czyli jednego z ważniejszych czynników, dzięki którym ankieta ta powstała.

Z przewagą głosów, że jednak użytkownicy chcą kontynuacji pamiętników więc te z całą pewnością kontynuowane będą. Natomiast jeśli chodzi o to, w jakim klimacie mają być prowadzone to... cóż zdania są podzielone i to w ten sposób, że żadna z odpowiedzi nie wysuwa się na znaczące prowadzenie, więc tutaj mam spore pole do interpretacji. Więc postanowiliśmy, że dokończymy historię, która kryje się pod pojęciem wpisy wspominkowe, następnie będziemy prowadzić takie, które odpowiadają serialowej współczesności, a jak nam pomysły się skończą na ten temat to zaczniemy pisać historię alternatywną, co do serialowej, czyli co by było, gdyby Nightmare Moon udało się w przeszłości przejąć władzę nad Equestrią.

To tyle. Mamy nadzieję, że wprowadzone wkrótce zmiany spodobają się wam drodzy użytkownicy.

Pozdrawiamy Ekipa Regnum Lunae.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...