Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Nabór na MG

Recommended Posts

Pora zatem na kolejne drobne zmiany w dziale, tym razem w formularzu na MG. Trochę go poukładałem i zmodyfikowałem, co z pewnością niektórzy zauważą.
 
***
 
Zatem, jeśli macie ochotę zgłosić się na MG, zapraszam do skorzystania z poniższego formularza.
 
Doświadczenie:
Jakie realia mógłbyś zaproponować?:
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety):
Kontakt:
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych:

 

 

MAŁA LEGENDA:

 

 

 

Doświadczenie: czyli czy mieliście jakieś doświadczenie jako MG, czy to będzie Wasz pierwszy raz.
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: czyli w jakich innych światach, prócz Equestrii, jesteście w stanie poprowadzić gry. Możecie tutaj wpisywać też realia ficów MLP, np. Fallout: Equestria czy Silent Ponyville. W tym miejscu napiszcie również, jeśli nie planujecie prowadzić gry w świecie pastelowych koników zwanych kucami.
Dlaczego Ty?: czyli po prostu napisz coś o sobie i przekonaj mnie, że to Ty jesteś godnym kandydatem na bycie MG. Napiszcie też tutaj swoje wady i zalety, bo, jak wiadomo, nikt nie jest doskonały.
Kontakt (mail/gg/skype/steam/cokolwiek): sprawa jasna jak słońce, czyż nie?
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych: to najważniejszy podpunkt formularza i na niego będzie położony szczególny nacisk. Chcę zobaczyć, jak pracuje Wasza wyobraźnia. Może to być krótkie opowiadanie napisane w formularzu, tudzież link do Waszej twórczości. Warto zaznaczyć, że każde opowiadanie lub gra będą dokładnie sprawdzone, ale nie muszą być jakoś super długie. Grunt żeby miały ręce i nogi ;)

 
Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia.

Edited by Zegarmistrz
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ten... 

Doświadczenie: No to będzie mój pierwszy raz, jako mistrz gry, ale warto próbować nowych rzeczy, prawda? Jestem ciekaw czy podołam
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: No to myślę że mógłbym spróbować sie w: 
*Fallout Equestria
*Gothic 2 i ArcaniA

*Fallout zwykły

*Minecraft (Jak ktoś oczywiście po za mną gra :/ XD)
Dlaczego JA?: Widzę że nie ma już powoli prawie żadnych mistrzów gier a nawet gier, więc postanowiłem się zgłosić, może mi się uda. Co do zalet no to zawsze staram się aby graczom się jak najmilej grało, wady to zdecydowanie że nigdy nie byłem mistrzem gry i że nie jestem zwolennikiem RP 1 na 1.
Kontakt: 

*Skype: Stealthief Loot [YT]

*Steam: Stealthief Loot (Ale ostrzegam, nie mam w domu od dłuższego czasu neta, jestem u dziadka, ale się nie zaloguje, bo telefon mi się zepsuł, a reszta wiadoma)

*Mogę podać FB, ale to jużprywatnie
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych: Mogę podać mojego fica: https://www.wattpad.com/566862804-życie-złodzieja Nie jest mistrzostwo, ale zawsze coś, nie? Od dłuższego czasu nie mam telefonu więc i rozdziałów niema, ale jak dostanę telefon to zacznę pisać.

Jeżeli jeszcze coś, kontakt podany

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stealthief Loot

Może spróbował byś się w dziale Luźnych Gier najpierw? Masz małą ogólną aktywność na forum, jak sam zauważyłeś niewiele się w dziale ogólnie dzieje, więc nie ma sensu tworzyć kolejnego poddziału, w którym nic nie będzie się działo.

Rozegraj kilka gier w Luźnych, jako MG, jako Gracz, posprawdzaj jak ci będzie szło, potem ewentualnie porozmawiamy na ten temat ponownie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...