Niklas

Nabór na MG

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowano)

Pora zatem na kolejne drobne zmiany w dziale, tym razem w formularzu na MG. Trochę go poukładałem i zmodyfikowałem, co z pewnością niektórzy zauważą.

Zatem, jeśli macie ochotę zgłosić się na MG, zapraszam do skorzystania z poniższego formularza.

Doświadczenie:
Jakie realia mógłbyś zaproponować?:
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety):
Kontakt:
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych:

MAŁA LEGENDA:

Doświadczenie: czyli czy mieliście jakieś doświadczenie jako MG, czy to będzie Wasz pierwszy raz.
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: czyli w jakich innych światach, prócz Equestrii, jesteście w stanie poprowadzić gry. Możecie tutaj wpisywać też realia ficów MLP, np. Fallout: Equestria czy Silent Ponyville. W tym miejscu napiszcie również, jeśli nie planujecie prowadzić gry w świecie pastelowych koników zwanych kucami.
Dlaczego Ty?: czyli po prostu napisz coś o sobie i przekonaj mnie, że to Ty jesteś godnym kandydatem na bycie MG. Napiszcie też tutaj swoje wady i zalety, bo, jak wiadomo, nikt nie jest doskonały.
Kontakt (mail/gg/skype/steam/cokolwiek): sprawa jasna jak słońce, czyż nie?
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych: to najważniejszy podpunkt formularza i na niego będzie położony szczególny nacisk. Chcę zobaczyć, jak pracuje Wasza wyobraźnia. Może to być krótkie opowiadanie napisane w formularzu, tudzież link do Waszej twórczości. Warto zaznaczyć, że każde opowiadanie lub gra będą dokładnie sprawdzone, ale nie muszą być jakoś super długie. Grunt żeby miały ręce i nogi ;)

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia.

Edytowano przez Zegarmistrz
4

Link do postu

Zapraszam, jak w powyższym, chętnych proszę o wysyłanie podań na PW tudzież zamieszczanie ich bezpośrednio tutaj.

1

Link do postu

Doświadczenie:
Kilkanaście sesji w luźnej grze ról, wiele razy byłam mistrzem na corach pbf moich przyjaciółek, rozegrałam wiele sesji na skype bardzo wiele z nich uzyskało zakończenie, bardzo wiele sesji realnych, z kostkami i tak dalej
1. Fallaut Equestria
2. Past Sins
3. Wiedźmin
4. Wakfu
5. Code Lyoko
6. W pułapce czasu
7. Doctor who
8. Huntic
9. Heroes of might and magic
10. League of Legends
11. Naruto
12. Black Bullet
13. Black Butler
14. Code Geass
15. Plastic memories
16. Creepypasta
17. Overwatch
18. Undertale
19. Fnaf
20. Black Rock Shotter
21. Mirrai Nikki
22. No game, no life
23. High school DxD
24. Ghost Rider
25. Igrzyska śmierci
26. Wodogrzmoty małe
27. Zwiadowcy
28. Król kruków
29. Baśniobór
30. Wykły real (Just life)
31. Średniowiecze
32. Piraci
33. The [email protected]
34. Soul Eater
35. Steven Universe
Dlaczego ty?:
~ Zalety: Jestem kreatywna, jestem odpowiedzialna, znam wiele światów i mogę zaproponować wiele reali sesji
~ Wady: Dysortografia, cały czas uczę się jak udoskonalać swoje pisanie
Kontakt: 
gogonc1 - Skype
Karolina Rutkowska - Facebook
LuxannaCrownguard - Ferzu
[email protected] - E-mail

Przykładowe własne opowiadanie:
  Rzuciła bratu puste spojrzenie, po czym, odwróciła się w stronę okna. Nie mogła się zgodzić. Propozycja którą otrzymała była na prawdę, delikatna... A zarazem zamknięta. Nie mogła, nie teraz, nie z nim. Dłoń w której trzymała różdzkę drgała jej nieco. Lux ponownie spojrzała na brata, jej błękitne oczy wpatrywały się w niego zaszklone.
- J-ja...  Chcę wybrać dobrze, ale nie teraz... - powiedziała pakując do szmacianego plecaka ostatnie ubrania. 
- Więc... - zaczął Garen. - Odrzucasz propozycję księcia Jarvana ponieważ?
- Ponieważ uważam że nie jestem gotowa, oraz dlatego, że go nie kocham.
- I to jest ten problem? On jest księciem! Powinnaś czuć się uchonorowana i przyjąć propozycję!
- Decyzja zalerzy odemnie, bracie, bardzo dziękuję za poradę. - powiedziała. - Wiem, że naprawdę zalerzy ci na tym bym powiedziała tak ale, to dla mnie za trudne. Nie dlatego, że uważam iż bym sobie nie poradziła. Po prostu, nie chcę wybierać pochopnie. Powinieneś chcieć jak najlepiej dla swojej młodszej siostry. - rzekła nieco ciszej na co Garen uniósł brew.
- Chcę dla ciebie jak najlepiej. I dlatego uważam, że powinnaś za niego wyjść. - Lux westchnęła.
- Na szczęście nauczyłam się ciebie nie słuchać. - powiedziała po czym zarzuciła pakunek na plecy. - Powiedz rodzicom, że się nie zgadzam. Jeśli zapytają gdzie jestem, powiedz, że idę szukać swojego miejsca. Nie wrócę później niż za miesiąc. Jeśli się nie pojawię, możecie zacząć mnie szukać. - po tych słowach otworzyła okno i spojrzała w dół. Dobrze, że nie było tu zbyt wysoko. Umocowała linę do ramy okna i zjechała po niej na dół. Garen spojrzał przez okno na odchodzącą Lux.
- Uważaj na siebie! - krzyknął jeszcze gdy dziewczyna znajdowała się się blisko bram Crownguardów. Chciała znaleźć siebie, biblioteka była dobrym miejscem.
Zdmuchnął kurz z księfi, była stara. Miała porzółkłe kartki i oprawiona była w skórę. Demacjańska historia i wierzenia.. Tu mógł znaleźć informacje otajemniczej postaci. Przynajmniej taką miał nadzieję. Westchnął po czym otworzył księgę i usiadł na podłodze, zagłębił się w lekturze. Czytał o różnych rzeczach... O Orlonie, powstaniu demacji, przejęciu władzy przez ród Javanów. Ale... Ani słowa o tajemniczej postaci. Czuł się okropnie, stracił tyle czasu chociaż... Nie, dzięki temu dowiedział się czegoś więcej. Wstał i poszedł odłorzyć książkę na miejsce. Przy regale do którego zmierzał stała dziewczyna. Średniego wzrostu, blondynka w lekkiej zbroi. Wyraźnie szukała jakiejś książki. Po chwili spojrzała w jego stronę.
- Szukam pewnej książki... Nie wiesz może... - tu urwała i wkazała na książkę. - Będziesz to jeszcze czytać? - zapytała. 
- Nie. - powiedział po czym podał jej książkę. Dziewczyna skinęła głową po czym usiadła do stołu i zaczęła czytać. Ezreal spojrzał na nią. Była całkiem śliczna.

Edytowano przez Clocky
1

Link do postu

Doświadczenie: 
Kilka sesji poprowadzonych. Duża liczba w których grałem. Jedna sesja table top z D&D. Uczę się jeszcze być mg. 

Full Metal Alchemist

Soul Eater, 
Fairy Tail, 
One Piece, 
League of Legends,
Overwatch, 
Fallout, 
The Elder Scrolls
My Little Pony,
Do tego uniwersa wymyślone. Albo przez graczy albo przeze mnie.  
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety): Lubie sesje RPG, odczuwam sporą przyjemność z prowadzenia takowych, zwłaszcza jeśli gracz jest dobry. 
Jeśli chodzi o moje zalety to potrafię dość sporo wymyślić, mam sporą wyobraźnię co się przydaję, znam też dość dużo uniwersów z których mogę poprowadzić sesje, ale znam je nieco mniej dokładnie. Nie narzucam na graczowi konkretnych zachowań a wybory które im daje wpływają na dalszy ciąg wydarzeń. 
A wady to lenistwo, zdarza mi się odpisywać, chociaż rzadko zdarzają się dni kiedy nie odpisuje wcale. Głównie gdy jestem zmęczony. 
Kontakt: Forum,
Curse jako DanateDMC
Skype mm75282 albo Nadadmirał Floty Maruderskiej Wiesław 
Steam jako Skeleton King (albo danatedmc) 
Battle.net Danate#21723
Ale najbardziej polecam forum. 
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych: 
Sesja prowadzona przeze mnie dla Clocky i Arcybiskupa z uniwersum League of Legends 

Spoiler

Edytowano przez Mephisto The Undying
Nie przekopiowałem fragmentu z doświadczeniem, dodałem go teraz.
3

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz