Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
plx

Kung Fury

Recommended Posts

Kung Fury to parodia wszystkiego, co lata 80-te miały do zaoferowania. Przerysowany supermęski superbohater, wybitnie głupie sceny walki, tania, elektroniczna muzyka, mnóstwo neonów, prześmieszna jak na dzisiejsze czasy "futurystyczna" elektronika... a to wszystko w półgodzinnej perełce dostępnej za darmo na Twojej Tubie. Jak dla mnie - idealna mieszanka kina akcji, sztuk walki i sci-fi :) Szczególnie, że w przeciwieństwie, do dawnych lat, tutaj efekty specjalne jak najbardziej dają radę. 

Aha, o czym to jest - wyjęty spod prawa glina, mistrz Kung Fu  postanawia cofnąć się w czasie i zabić Hitlera... więcej chyba mówić nie muszę :)

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=72RqpItxd8M

No i sam film (UWAGA: nie ma jeszcze polskich napisów, więc jesteście skazani na angielski... albo napisy w jakimś innym języku. Mówi ktoś po włosku?):

Edited by Dog in the Fog
  • Upvote 1

Świetne, najlepszy film na świecie. 2/10 :ming:

Nie no, mi się podobał i to strasznie, świetna parodia xd

Jest polska wersja z Knapikiem:

Była. Zawierała sceny gore, więc musieliśmy ją pożegnać. Ale wciąż jest na youtubie.

Edited by Dog in the Fog

W końcu się za to zabrałem i jednogłośnie przyznaję tu tytuł filmu dekady! Istny pastisz lat 80' i 90'. Mnogość nawiązań: boom na dinozaury (notabene lepiej wykonane niż w nowym Jurrasicu), Mortal Kombat, Dragon Ball, Odyseja Kosmiczna, Knight Rider i hackowanie czasu! Tytuł Kung Fuhrera niby tak prosty i oczywisty, a nie mogłem powstrzymać przy nim uśmiechu. W dodatku świetne tłumaczenie na polskim lektorze - a szczerze nienawidzę lektorów, znajomy jednak mi polecił. Odwalili tam kawał świetnej roboty, a jak wiadomo: "Bez młota to nie robota" ;)
Najlepiej zmarnowane 30 minut mojego życia, już nie mogę doczekać się potwierdzonej drugiej części.