Skocz do zawartości

Hity lata 2015 według Was


Wafel

Recommended Posts

1. Justin Bieber - Beauty And A Beat

2. Skrillex & Diplo - Where are U now feat. Justin Bieber

3. Justin Bieber - All Around The World

 

W głowie kotłuje mi się tylko jedna myśl "Zapamiętaj White na tym forum panuje tolerancja, tolerancja tolerancja, tolerancja. Nie no kur. nie wytrzymam"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę dzisiejszego szajsu zwanego błędnie "muzyką", szczególnie badziewów granych co pół godziny w kółko w komercyjnych stacjach, przez które mam nieraz ochotę wyp****lić wszystkie tunery i radia jakie mam przez okno.

 

Moje top 3 hitów lata, jesieni, zimy i wiosny (jak coś jest dobre to słucha sie tego bez wzgledu na pore dnia, dzień tygodnia, porę roku czy rok)

1. La Bouche - Be My Lover

2. 2 Unlimited - No Limit

3. AC/DC - Highway To Hell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu lubi Biebera...

Ano, lubie jego muzyke. Wiem ze jest hejtowany, ale jak dla mnie to jeden z lepszych artystow dzisiaj xdd Wiekszosc ocenia go po jednym starym utworze, nie znajac nawet ani jednej innej piosenki, niz Baby. Taki nieuzasadniony hejt dla zasady, albo kierowany zawiscia, no ale coz to nie temat o tym xddd

Edytowano przez Rainbow Dash :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, lubie jego muzyke. Wiem ze jest hejtowany, ale jak dla mnie to jeden z lepszych artystow dzisiaj xdd Wiekszosc ocenia go po jednym starym utworze, nie znajac nawet ani jednej innej piosenki, niz Baby. Taki nieuzasadniony hejt dla zasady, albo kierowany zawiscia, no ale coz to nie temat o tym xddd

No właśnie,zrobił nam się mały offtop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...