Wafel

Hity lata 2015 według Was

Recommended Posts

Które piosenki są według Was!Macie Swoją własną listę ulubionych przebojów? Chwalcie się!Oto moja:

1.,,Shut up and dance''

2.,,Naucz mnie''

3.,,Kamień z napisem LOVE''

Lao Che "Wojenka" - absolutny hit tego lata i każdego innego. Miłość od pierwszego usłyszenia na liście przebojów w Trójce. Polecam każdemu, kto ceni sobie taką muzykę. Choć nie przepadam za muzyką elektroniczną, to ten delikatny wstęp mi się spodobał, więc piosenka nie powinna zrazić do siebie tym początkiem fanów muzyki wykonywanej na tradycyjnych instrumentach. Edited by Seluna

Moje hity lata? Niestety w tym nie było nic specjalnego, także dwa "stare ale jare" i jeden w miarę nowy.

Texas - Summer sun

Armin van Buuren - Waiting for the night

ATB - The Summer

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 1

Twórczość Jacka Kaczmarskiego hity tego, poprzedniego i następnego lata.

Jak mogłam zapomnieć o twórczości Kaczmarskiego... na tych wakacjach poznałam genialny utwór "A my nie chcemy uciekać stąd". Polecam bezwzględnie każdemu.

Guest

1. Justin Bieber - Beauty And A Beat

2. Skrillex & Diplo - Where are U now feat. Justin Bieber

3. Justin Bieber - All Around The World

• Upvote 1

Ktoś tu lubi Biebera...

W głowie kotłuje mi się tylko jedna myśl "Zapamiętaj White na tym forum panuje tolerancja, tolerancja tolerancja, tolerancja. Nie no kur. nie wytrzymam"

Nienawidzę dzisiejszego szajsu zwanego błędnie "muzyką", szczególnie badziewów granych co pół godziny w kółko w komercyjnych stacjach, przez które mam nieraz ochotę wyp****lić wszystkie tunery i radia jakie mam przez okno.

Moje top 3 hitów lata, jesieni, zimy i wiosny (jak coś jest dobre to słucha sie tego bez wzgledu na pore dnia, dzień tygodnia, porę roku czy rok)

1. La Bouche - Be My Lover

2. 2 Unlimited - No Limit

3. AC/DC - Highway To Hell

Guest

Ktoś tu lubi Biebera...

Ano, lubie jego muzyke. Wiem ze jest hejtowany, ale jak dla mnie to jeden z lepszych artystow dzisiaj xdd Wiekszosc ocenia go po jednym starym utworze, nie znajac nawet ani jednej innej piosenki, niz Baby. Taki nieuzasadniony hejt dla zasady, albo kierowany zawiscia, no ale coz to nie temat o tym xddd

Edited by Rainbow Dash :)

Ano, lubie jego muzyke. Wiem ze jest hejtowany, ale jak dla mnie to jeden z lepszych artystow dzisiaj xdd Wiekszosc ocenia go po jednym starym utworze, nie znajac nawet ani jednej innej piosenki, niz Baby. Taki nieuzasadniony hejt dla zasady, albo kierowany zawiscia, no ale coz to nie temat o tym xddd

No właśnie,zrobił nam się mały offtop...