Skocz do zawartości

What up gangstas?


FrozenTear7

Recommended Posts

Cześć wszystkim o/

Chciałem się przywitać ze wszystkimi. Jestem Paweł 18tka tuż tuż bo 7 września.

Nawrócony brony. Mlp zacząłem się interesować gdzieś około 3+ lata temu w 2 klasie gimnazjum. Zakochałem się w kucykach natychmiast i odmieniły mocno moje życie. Wniosły do mojego życia więcej dobroci dla innych więcej uczuć które w sobie miałem. Potrafiłem lepiej traktować innych i samego siebie. Nic tak chyba nie zmieniło mojego życia jak właśnie cały fandom poniaczy.

Niestety miałem dosyć długą przerwę. Gdy przyszedłem do liceum zacząłem powoli zapominać czemu zawdzięczam bycie takim dobrym sobą. Zacząłem też przy okazji schodzić na drogę smutku i nienawiści. Nieudane poszukiwania miłości i przyjaźni. Wszechogarniający smutek i presja. Na szczęście niedawno przypomniałem sobie co było w moim życiu takie wspaniałe. Właśnie kucyki i cała twórczość i społeczność z nimi związana. Powróciłem i nie mam zamiaru odchodzić. Nagle stałem się szczęśiwszy bardziej kreatywny (w końcu zaczynam rysować i grać na gitarze).

Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash i po części (dużej części) utożsamiam się z nią. Uwielbiam rywalizację i wszelką konkurencję rzadko czytam książki ale zawsze znajdę czas na ulubione serie. Jestem osobą lojalną ale czasem zaczynam się wywyższać i zapominam o wszystkim innym.

Coś więcej o mnie:

Muzyka - elektroniczna (Monstercat), rap metal (Limp Bizkit&Hollywood Undead!)

Zainteresowania - informatyka, matematyka, muzyka, e-sport (świetne zainteresowanie //)

Wieczorami marnuję czas na graniu w jakieś Doty 2 czy CS'y albo na oglądaniu twitcha (ForsenBoys!)

Mogę tylko powiedzieć że cieszę się z mojego powrotu to świata kucyków. Poczułem się jakbym zapomniał na ponad rok o najlepszym przyjacielu który tyle w moim życiu zmienił na lepsze.

Mam nadzieję że MLP uczyniło w waszych życiach równie wiele dobrego.

Chętni bliższego kontaktu czy ciekawi czegoś o mnie proszę śmiało walić :3

(Wybaczcie za brak przecinków ale niestety na telefonie kompletnie mi się nie chce ich używać...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny i każdy pewnie wchodzi - too long didn't read - i wychodzi :D ale dziękuję :3

Major /)*(\ *clop*

Moim głównym kierunkiem muzycznym w sercu jest muzyka elektroniczna a potem dopiero rap i raczej wolę słuchać połączeń rap&metal jak Hollywood Undead czy Limp Bizkit moje ulubione zespoły. Z bardziej czystego rapu słucham Dope D.O.D czasami i bardzo oryginalne podejście mają. Czasem intrygujące teksty i ciekawy podkład. Polecam!

A Ty @Major jakie rapsy? :)

@Branthos

Ogólnie nie jestem człowiekiem co lubi siedzieć przed TV i oglądać filmy itp. ale myślę że moje dwa ulubione filmy to Incepcja która już za pierwszym razem mnie zaintrygowała a zrozumiałem ją lepiej dopiero za drugim razem :D i Avatar którego mogłem 10 razy pod rząd oglądać i zawsze wzruszał i ciekawił.

Jeśli możnaby uznać "My little dashie" za film chociaż za moich czasów jeszcze nie wyszedł to będzie to również jeden z ulubionych. Nigdy żaden film mnie tak nie wzruszył jak to opowiadanie.

Seriale: Breaking Bad (Jessie.... psst Jessie we have to cook!) i South Park w trakcie oglądania :3

A jak to wygląda w twoim przypadku? ;)

I dziękuję bardzo mam nadzieję że miło spędzę czas z takimi jak już widzę fajnymi ludźmi dookoła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Major

Mi niestety kiedyś zbrzydł polski rap przez twórczość tych nowszych artystów i jakoś przestałem się interesować ale Ty bardziej się trzymasz klasycznych polskich kawałków :)

DJ pon3 kojarzę kojarzę kiedyś dawno zaglądałem do niego a prawdopodobnie dalej go mam na YT w subskrypcjach :D

Po elektroniczną sięgam na kanały Monstercat/Kaniballen a słucham w sumie wszystkich rodzajów oprócz Indie Dance. Trap jeden z moich ulubionych gatunków :3 często pozwala się jakoś wewnętrznie uwolnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w twoim przypadku? ;)

Oj dużo tego. Pulp FictionLego przygoda, Stalowy Gigant, Forrest Gump, Naga Broń, Mary i Max.

A z seriali to: Death Note, MLP, Jaś Fasola, Fineasz i Ferb, Z Archiwum X.

Jak chcesz więcej to tu masz mój filmweb: http://www.filmweb.pl/user/bartmix

Co do Breaking Bed, to jestem w trakcie oglądania :D

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Branthos

No zapomniałbym o Nagiej Broni i filmach Nielsena ahh :D to były czasy...

A Fineasz i Ferb to taki powiew dzieciństwa x2 też się oglądało kiedyś.

BB serio warto to powodzenia życzę!

@Major

Jak widzę jak wygląda polska scena z ludźmi typu Popek na czele to wolę tam wgl nie zaglądać :D dzieciaki tnące sobie twarze żeby wyglądać jak ich idol który tworzy piosenki o niczym żeby tylko hajs trzepać?

Przez to czasem wątpię gdzie świat zmierza...

Na Trapcity czasem zajrzę i większość kawałków jest super!

Apashe, Snails, Aero Chord i inni... Świetne piosenki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr: :)

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

5. Jaki CS?

To chyba tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr::)

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

5. Jaki CS?

To chyba tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

 

Siemanko  :yay:  Dzięki za miłe przywitanie!  :brohoof:

 

1. Niestety jakoś się ptakami nigdy nie interesowałem  :flutterblush:

3. Ciężko by mi było powiedzieć nie :D Wiadomo nie zawsze pokazywali się z dobrej strony ale mimo to bardzo ich lubię! Najbardziej to chyba Spitfire.  :spitfire:

4. Moje sny należą raczej do tych dziwnych jak już je pamiętam częściowo ale wizje o przebywaniu w Equestrii miewałem. Niestety jak to ze snami... im więcej chce się przypomnieć tym ciężej to idzie. Ale z pewnością mi się kuce śniły ;)

 

5. CS:GO ale ciężko czasami wytrzymać psychicznie w tej grze z ludźmi na których się tam trafia.

 

Mam nadzieję że będzie nam się miło współżyło na forum  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym skromnym gronie. Miło przyjmować kolejne osoby i oby było nas na forum coraz więcej  :fluttershy5:

Cieszę się, że kucyki tak odmieniły twoje życie. Z tego co zaobserwowałam to wbrew pozorom rzadko się zdarza by ktoś wziął przykład z swoich ulubionych poniaczy i się choć trochę zmienił, a szkoda. Gdyby wszyscy byli jak takie mane6 to świat byłby duuuuużo lepszy ;____; 

 

Zawsze jak się witam zadaję kilka bezsensownych pytań. Ot, żeby nowa osóbka miała jakieś zajęcie :D

 

1. Lubisz sowy? 

2. Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

3. Kim najchętniej grasz w Dotcie? 

4. Grywasz w jakieś inne gry? 

5. Zamierzasz tworzyć muzykę fandomową? 

 

Przyznam, że nie czytałam odpowiedzi na twój wątek więc jeśli jakieś pytanie już było to zacytuj je i tyle ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to chyba Spitfire.  :spitfire:

 

Nie tylko ty ją lubisz ;)

 

5. CS:GO ale ciężko czasami wytrzymać psychicznie w tej grze z ludźmi na których się tam trafia.

 

 

To może kiedyś jakaś partyjka? Mistrzem nie jestem i pewnie nigdy nie będę, ale jak mam dobry dzień to czasem w coś trafię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym skromnym gronie. Miło przyjmować kolejne osoby i oby było nas na forum coraz więcej  :fluttershy5:

Cieszę się, że kucyki tak odmieniły twoje życie. Z tego co zaobserwowałam to wbrew pozorom rzadko się zdarza by ktoś wziął przykład z swoich ulubionych poniaczy i się choć trochę zmienił, a szkoda. Gdyby wszyscy byli jak takie mane6 to świat byłby duuuuużo lepszy ;____; 

 

Zawsze jak się witam zadaję kilka bezsensownych pytań. Ot, żeby nowa osóbka miała jakieś zajęcie :D

 

1. Lubisz sowy? 

2. Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

3. Kim najchętniej grasz w Dotcie? 

4. Grywasz w jakieś inne gry? 

5. Zamierzasz tworzyć muzykę fandomową? 

 

Przyznam, że nie czytałam odpowiedzi na twój wątek więc jeśli jakieś pytanie już było to zacytuj je i tyle ^^ 

 

Dziękuję za przywitanie!  :twilight2:

Oj tak świat na pewno byłby lepszy... Tylko cóż o tym można tylko pomarzyć  :fluttercry2:

Czasem możemy się zastanowić tak skoro podoba nam się MLP i całe to uniwersum to czy nie powinniśmy właśnie coś wynieść z tego. Spróbujmy chociaż trochę zmienić się na lepsze tak jak byśmy żyli właśnie w Equestrii. Spróbujmy szerzyć dobroć i miłość i uczyńmy chociaż kawałek świata dookoła nas lepszym. Nienawiść smutek czy agresja nie byłyby dobrze widziane w świecie kuców to skoro się nim tak fascynujemy to postarajmy się przenieść część dobra kucyków do nas  :cheese:

 

Zawsze chętnie odpowiem :3

1. Są to z pewnością ciekawe zwierzęta i podobają mi się bardzo z wyglądu i usposobienia. Ale niestety nie miałem okazji ujrzeć ich wiele na żywo.

2. Kotlet de volaille + smażone ziemniaczki + kiszone ogórasy  :hmpf:

3. Najczęściej "sneaky beaky" Bounty Hunter. Mam póki co sporą przerwę bo podobnie jak to bywa w cs'ie nie da się znieść rozgrywki z ludźmi na których się tam trafia. A nie lubię przez cały czas wysłuchiwać "xaxaxaxa suka blyat".

Jeszcze zawsze jakiś support czy semi-carry Lina/Leshrac chętnie :)

4. Chwilowo mam natchnienie artystyczne i przystopowałem tak z graniem ale w wolnej chwili pogrywam trochę w TF2. No i wiadomo jak tylko kumple mają chwilkę wolną to zawsze jest dobra pora na grę w Magic: the Gathering  :crazytwi2:

 

5. Póki co nie jestem niestety na tym poziomie i nie biorę się za takie rzeczy. Raczej uczę się znanych mi piosenek i próbuję coś zagrać na gitarce i podśpiewać. Ale kto wie co będzie w przyszłości :D Napisałem kiedyś nawet jeden kawałek coś a'la ballada/raps (po angielsku) ale tylko sam tekst i to bardziej za czasów ogarniającego mnie smutki i nienawiści. Czasem też pisałem dla ważnych dla mnie osób jakieś poezje. Co z tego jak te osoby i tak mnie olały i opuściły  :

https://docs.google.com/document/d/1a8iUEERA6iU1rAEROr5uzuZVSQbwCKt4ZLkvqNIC7e0/edit?usp=sharing-> link do mojego dzieła jeśli komuś się bardzo zachce ponudzić przy moich kiepskich gramatycznie wypocinach :D

 

Udało Ci się jednak zadać oryginalne pytanka!  :pbrt:

Nie tylko ty ją lubisz ;)

 

 

To może kiedyś jakaś partyjka? Mistrzem nie jestem i pewnie nigdy nie będę, ale jak mam dobry dzień to czasem w coś trafię :P

 

Kurcze nie będę wyjątkowy :D

Jakby co to zapraszam mój nick na Steamie: My lil' Dashie

Na cs'a zawsze się skuszę myślę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! 

Widzę, że kolega z mojego rodzinnego miasta i kucyk ulubiony ten sam  :rdblink:

A moje pytanie... Jakie są twoje trzy ulubione fanficki, w kolejności od najlepszego?

 

Wow w Bielsku bronies :D Tu się zdziwiłem  :twilightconfused:

Rainbow Dash master race!

Na pierwszym miejscu oczywiście musi być My Little Dashie potem Rainbow Factory (where your fears and horrors come true  :fluttercry: ) a potem Silent Ponyville.

 

A twoje? :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow w Bielsku bronies Tu się zdziwiłem 
Rainbow Dash master race!
Na pierwszym miejscu oczywiście musi być My Little Dashie potem Rainbow Factory (where your fears and horrors come true  ) a potem Silent Ponyville.
 
A twoje?

 

W Bielsku są organizowane nawet ponymeety  :efWiK: Jak chcesz to Ci na pirvie wyślę linka do grupy na FB.

 

A moje ulubione fanficki to Świt, Ostatnia rzecz jaką zrobi i Equetrip ciężko mi wybrać ulubione :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku są organizowane nawet ponymeety  :efWiK: Jak chcesz to Ci na pirvie wyślę linka do grupy na FB.

 

A moje ulubione fanficki to Świt, Ostatnia rzecz jaką zrobi i Equetrip ciężko mi wybrać ulubione :D

 

Kurcze chyba za długo mnie w świecie MLP nie było :D Chętnie wejdę do grupki  :yay:

 

Nie znam fanfic'ów to będę musiał sobie ogarnąć chyba jak takie dobre :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...