Zegarmistrz

MG/Gracz szuka...

4 posty w tym temacie

Oto temat do potrzeb znajdywania tego, czego jeszcze nie wiecie że szukacie.

Tutaj każdy MG może wrzucić ogłoszenie z tytułu - szukam X graczy na sesję w klimatach Y.

Tutaj też Gracz może wrzucić prośbę o mg który poprowadzi mu postać Z w klimatach Y.

Przykład MG:

MG szuka 3 Graczy na sesję w klimatach dark fantasy. postacie można tworzyć własne lub wedle ustalonego wcześniej kanonu.

Przykład gracza:

Szukam MG który poprowadzi sesję w klimatach cyberpunku mojemu barbarzyńcy.

Takie prośby mogą leżeć w dziale 21 dni, potem będą usuwane jako niewykorzystane.

Z kolei Graczy/MG którzy przyjmą prośbę, niech cytują ją w swoim poście w celu łatwiejszego znalezienia przez zainteresowanego.

Na każdą z nich może odpowiedzieć więcej niż jeden MG/Gracz, w ten sposób zarówno MG jak i Gracz będą mieli jakąś pulę wyboru.

0

Szukam 3-4 ludzi chętnych do fabularnej sesji Deathwatch (Warhammer 40.000). Fabularnej w sensie bez kostek, podręczników i innych takich rzeczy. Miło by było, jakby znalazł się jakiś MG chętny do poprowadzenia, ale jakby co sam mogę pomistrzować.

0

Poszukuję Mistrza Gry, który poprowadzi sesję dla mojej postaci w świecie znanym z gry Dishonored.

0

W takim razie też poszukam MG, który poprowadzi mi sesję uniwersum Harmidomu normalnej sesji z lekkim cross-overem (w sensie życia codziennego)?

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się