Skocz do zawartości

moje bazgroły


lunabella

Recommended Posts

Kucyk bardzo ładny ci wyszedł c: 

Przyczepić mogę się tylko do tego, że prawa przednia noga jest za gruba, a kreska łącząca szyję z tułowiem nie powinna wychodzić zza grzywy skosem. Szyja tego kuca powinna się łączyć z tułowiem w miejscu, które zasłania grzywa. 

Poza tym rysuj dalej, bo dobrze ci idzie i warto twoje umiejętności rozwijać :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno rysuj! Masz do tego prawdziwy talent. Chciałabym móc rysować tak jak ty. Niestety nie umiem malować kucyków jako takich, jednakże postaci MLP Equestria Girls wychodzą mi w miarę dobrze. Nie rezygnuj z tego, dobrze ci radzę. :pinkiesmile:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z małą recką tego twojego nowego rysunku~ 

Zacznę jak zwykle od kwestii mniej przyjemnych, a za to strikte pomocniczych. Nogi tylne są za krótkie w stosunku do nóg przednich, a szyja wydaje się być trochę za gruba. Grzywa i ogon są zdaje mi się trochę niedbale pokolorowane. 

W sumie to tyle. Sam kucyk jako tako mi się podoba. Bardzo ładnie narysowane skrzydła i piękne oko. Za te dwie rzeczy masz u mnie wielkiego plusa~ W sumie róg też ci świetnie wyszedł. Ja osobiście zawsze rysuję jakieś takie koślawe :v

W skrócie: dobra robota~ Rysuj więcej! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne dzieło ^^

Nawet nie potrafię do końca zauważyć tych wad które uszatka wymieniła :D tylnia noga może dziwnie pod kątem wygięta jest przez co została narysowana jako krótsza tak mi się przynajmniej wydaje patrząc na to.

Ale dorzucam się do pochwały skrzydeł bo wg mnie wyszły świetnie.

Masz taki bardzo estetyczny styl i bardzo "gładko" wyglądają te postacie. Delikatne wykończenie które bardzo mi się podobają.

Super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obrazku z Luną i Celestią widać nierówny, poszarpany kontur - linie powinny być gładkie i płynne, nawet jeśli rysujesz je szkicowo (tj. mała kreska za małą kreską). W sumie kwestia wyćwiczenia ręki, ale warto zwracać na to uwagę w miarę wcześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, przerys jest cudowny~ Zwłaszcza cieniowanie tła wyszło ci wyśmienicie. 

Jednakże poziom twoich rysunków jest na tyle wysoki, że nie ma sensu przerysowywać i lepiej ćwiczyć kreskę. Ewentualnie możesz podpatrywać pozycje, ale całość jednak tworzyć sama. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...