Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mineral:

Wygląd: Jest to biały kucyk ziemski z różowo- niebieską grzywą w stylu Lyry i z ogonem o tych samych barwach w stylu Vinyl Scratch. Jej znaczek to koło ratownicze. Ma ciemnozielone oczy z prostymi trzema rzęsami. Jest dosyć wysoka.

Osobowość: Jest uzdolnioną pływaczką. Nie ma za to za grosz talentu do innych sportów niż pływanie, mimo ,,dobrych genów". Bywa czasem niezdarna i leniwa. Mimo swojego lenistwa zawsze wykonuje prace dla swojej rodziny i przyjaciół.  Lubi się bawić, choć jej żarty często są nieudane. Ma charakter chłopczycy.

Rodzina: Ma jednego starszego brata o imieniu Seaside. Jej  rodzice to kucyk ziemski Seashell (matka) i  pegaz pochodzący z Cloudsdale Distilled (ojciec).

Historia: Urodziła się na Manehattanie i tam mieszka do dziś. Jako źrebak chciała pracować jak jej rodzina, czyli rozprowadzając wodę mineralną do całej Equestrii. Stąd też wzięło się jej imię. Później odkryła swój talent do pływania gdy wpadła jako źrebię do beczki wody i uratowała brata. Gdy była nastolatką rodzinny biznes zaczął ją nudzić,i według swojego znaczka zatrudniła się na basenie jako ratownik w Manehattanie. Często przyjeżdża nad jezioro w Ponyville.

 

Opis trochę krótki może kiedyś zedytuję, proszę o szczere opinie, to moje 1 Oc, nienajlepsze zresztą :(

26512c1cc326bce87f5a96459a9c2724.jpg

Edytowano przez PonytheCrazy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie OC dla tworzenia OC to jakiś dziwny wytwór DeviantArt i FurAffinity. Ja swoich postaci z fanfików nawet nie rysuję (bo zbyt zajęta jestem rysowaniem ponyfikacji/crossoverów, ale ćśś).
Chyba najlepszym wyjściem jest zacząć pisać fanfika i ewentualnie wtedy dorobić taką właśnie kartę postaci - jako punkt odniesienia przy pisaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę tym który unieruchomi jedną z głów hydry, ujarzmi mustanga, zaprowadzi krowy do obory, obali chaos, zrobi kazanie samemu szatanowi, zagra w wieśka na ultra, spali Mordor, dorobi sobie pierścień, wymknie się wyroczni, przejdzie przez 7 bram i wróci, ukradnie multiple, obali google, upiecze placki, zagra HL3, zrozumie odyseje2001, przejdzie niezauważony przez Bifrost, będzie wszechojcem, jest elementem testosteronu, wyssie wiek z widm, usunie adminów... i napisze na temat w tym temacie :v

OC nawet nawet, ale brakukuje mu tego czegoś co byłoby gdybyś się trochę bardziej rozpisał. Historia trzyma się kupy, nie ma dziur itp. ten OCek jest taki normalny(ale jeszcze nie nudny), może to dlatego że to twój pierwszy obiekt testowy albo pomyślałeś że normalny kucyk będzie ciekawy.

Rozpisz się trochę bardziej a będzie co oceniać.

Edytowano przez Silicius
:V
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Silicus za opinię. W sumie to mogłabym się rozpisać, ale obawiam się ,że opis wyjdzie kiczowaty i z mojego ocka zrobi się Mary Sue :)

Ścierwisław wszechmogący Hm... Nie za bardzo wiem co ma powyższy filmik do wątku :P

Znam te obawy, jak na razie sam żadnego OC nie zrobiłem bo każdy którego wymyślałem był geniuszem(mam problem z wymyślaniem wad). Jednak historie możesz rozpisać bez obaw, zrób sobie np listę wad i zalet OCka i tego się trzymaj pisząc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...