Skocz do zawartości

Siemankooo :3


Pony Writer

Recommended Posts

Pochwalony! Ładnie się tutaj urządziliście :pinkieawesome: . Jednak do rzeczy. Chciałbym się wam przedstawić. Mam na imię Przemek lub bardziej oficjalnie Pony Writer. Z tą nazwą się dużo wiąże, ale o tym za chwile.  Moją przygodę z tą bajką (dla dzieci... żart) zacząłem w maju tego roku. Niestety całej historii nie mogę opowiedzieć. Powiedzmy, że zaczęło się od oglądania fanowskich produkcji. W tym czasie moja siostra oglądała drugi sezon, więc miałem jakąś tam styczność. Już wiele razy widziałem pojedyncze odcinki serialu lecz w tedy mnie to jakoś nie ruszało. Później z nudów zacząłem oglądać od pierwszego sezonu do czwartego wszystkie odcinki. Tak mi się to spodobało, że gdy siedziałem w szkole to nie mogłem się doczekać kiedy tylko wrócę do domu i zacznę oglądać kolejne odcinki. W trakcie, gdy tak sobie oglądałem odcinki, jeden po drugim, to pomyślałem czy nie zrobić czegoś więcej. Powziąłem stanowcze kroki i utworzyłem bloga. Na początku jarałem się każdym wyświetleniem, teraz jest jedynie około 1330, coś takiego, ale jakoś komentarze się nie walą drzwiami i oknami :sadsmile:. No nic jakoś żyje. Napisałem jednego fanficka w swoim życiu, który wyszedł spoko. W trakcie tego całego zamieszania blogowego zrozumiałem, że to za mało.  Założyłem więc (werble proszę) KONTO NA YOUTUBE :pinkieo:. Zapytacie mnie jak mi idzie? No jak na razie nie mogę narzekać 42 suby, ogólnie 500 wyświetleń, i w sumie nie wiem ile komentarzy. Niestety boję się podawać linków, żeby mnie nie zbanowali, napiszcie mi czy mogę to podsunę. Wracając historia na youtubie miała swój początek już dawno temu,  ale o tym już kiedy indziej. Co do mojego Oceka zrobionego w kreatorze (ja taki kreatywny :wrWgR:) to miał już parę odmian chyba, że chodzi o kolorystykę to pozostała prawie nie zmieniona (babrałem się w odcieniach). Miał inne znaczki, inne nazwy (Przemo z Equestri -> Lucky Pony -> Pony Writer) i w sumie dziś to tyle. Resztę się możecie się dowiedzieć pisząc pytania

Kopytko!!! (moje standardowe pożegnianie z widzami)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, zapytam skoro nalegasz.

1. Ulubione postaci? (mane6, antagonista, tło )

2. Skąd mniej więcej jesteś (nie musisz podawać numeru mieszkania, jak na początek wystarczy województwo :) )

3. Ile wiosen sobie liczysz? (stawiam na oko, 15-17 )

4. Co sądzisz o postaci doctora house'a?

5. Czym poza poniaczami się interesujesz?

Chyba tyle ode mnie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wypromujesz mnie?

2. Dlaczego alicorny jako OCeki sso?

3. Dlaczego podczas niedawnego referendum frekwencja wynosiła ~7%?

4. Dlaczego nie znasz Arłuka?

5. Jak to jest mieć ID większe od mojego o 2005 miejsc?

 

A tak to witaj na forum i baw się dobrze.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Blog : http://mylittleponyblog123.blogspot.com/

 

Youtube : https://www.youtube.com/user/MrSuperMINECRAFT123

Facebook : https://www.facebook.com/PonyismyLive?ref=aymt_homepage_panel

 

Elo, zapytam skoro nalegasz.

1. Ulubione postaci? (mane6, antagonista, tło )

2. Skąd mniej więcej jesteś (nie musisz podawać numeru mieszkania, jak na początek wystarczy województwo :) )

3. Ile wiosen sobie liczysz? (stawiam na oko, 15-17 )

4. Co sądzisz o postaci doctora house'a?

5. Czym poza poniaczami się interesujesz?

Chyba tyle ode mnie

Co do twoich pytań to:

1. Czytaj profil albo w sumie ci powiem bo musze to powtarzać w kółko. NIENAWDZIDZĘ JEŻELI KTOŚ MÓWI O ULUBIONEJ POSTACI. No to tyle, ale co do postaci tła to nie chce się reklamować, ale na moim kanale są odcinki które dotyczą właśnie nich. Serdecznie polecam :)

2. Znowu profil. Mieszkam w Wadowicach

3. 15 

4. Wreszcie normalne pytanie uff...  A wracając do postaci doctora housa. Jest zaczepista (mam gdzieś, że takiego słowa nie ma w słowniku). Powiem tak, że zawsze ją lubiłem za tą arogancje i pozorny egoizm, który bardzo głęboko skrywa wielką troskę wobec swoich pacjentów. Czy tylko mi przypomina Discorda?

5. Powiem ci że tak dużo też gram w cs:go + informatyka (gdyby nie ona nie było by filmów uwielbiam obrabiać filmy). A na resztę nie ma czasu w roku szoklnym.

 

1. Wypromujesz mnie?

2. Dlaczego alicorny jako OCeki sso?

3. Dlaczego podczas niedawnego referendum frekwencja wynosiła ~7%?

4. Dlaczego nie znasz Arłuka?

5. Jak to jest mieć ID większe od mojego o 2005 miejsc?

 

A tak to witaj na forum i baw się dobrze.

1. Zostawie na koniec

2. Bo nikt nie ma prawa podszywać się pod władczynie Equestrii. Tyle

3. Bo tak :P

4. Bo nie :P :P

5 CO??? Jestem informatykiem, ale jest późno i nie ogarniam pytania.

1. Nie ponieważ sam dopiero zaczynam a po drugie jeżeli twój pomysł jest dobry wtedy napewno znajdzie uznanine

 

Posty zostały połączone.
Pisanie kilku postów pod sobą w odstępie mniejszym jak 24 godziny nie jest mile widziane. Używaj opcji edycji posta~Dog in the Fog

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam. 

A pytam nie tylko o zdrowie, ale także co sądzisz o Grze o Tron, twórczości niejakiego Jakub Dębskiego i jaki jest twój ulubiony film?

Tak właśnie tak, bo gdyby nie to wtedy cały wszecheświat mogła by spotkać zagłada, a co gorzej mogłyby wyginąć maltretonaki plamiste, a tego byśmy nie chcieli. Prawda?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 5 CO??? Jestem informatykiem, ale jest późno i nie ogarniam pytania.

Każdy zarejestrowany użytkownik ma przypisany unikalny numer identyfikacyjny. W moim przypadku jest to 6112, a twoim 8117. Po wykonaniu działania odejmowania większej liczby od mniejszej, wychodzi, że różnica pomiędzy nimi wynosi 2005.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonjour (choć jest 20:37 ale nieważne) witam w fandomie, który tak chaotyczny, że w głowie się nie mieści. Niby nie problem ale uwielbiam harmonię so zalanie krwią every day. Ale lepszych propozycji nie ma, niestety. Witam i życzę dobrej zabawy. Jak skontaktujesz się na priv to Cię chętnię oprowadzę i nie będę żałował dobrych rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...