Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

Co najbardziej lubisz w Fluttershy: Jej nieśmiałość, jej słodkość. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" Oh bu hu hu Your face. Znaczy się tak, bardzo mi się podobała ^^ Jak podobają Ci się jej kolory. Włosy prześliczne. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek: Jakoś mi nie pasuje do niej. Czy lubisz Angel? Dlaczego: Nie lubię, jest to niemiły królik który nie przejmował się tym że Fluttershy chciała go nakarmić. Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę: NOPE! Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?: Pozostawię to pole puste Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała): Na pewno z Discordem, świetnie go trollowała nie dając się samej z siebie zamienić w szarość (dopiero Discord musiał bardziej ingerować w to by tak się stało)

Link do komentarza

Najpopularniejsze sceny z Fluttershy to według mnie: - treninowanie dopingu Fluttershy przez Rainbow Dash (yay) - Fluttershy na Wielkiej Galopującej Gali (YOU'RE GOING TO LOVE ME!!!!) - kumitsu (:D) Fluttershy podczas "walki" z niedźwiedziem Najpopularniejsze odcinki wg mnie: - chyba ostatni odcinek 1 sezonu, gdzie wszystkie kucyki były na Wielkiej Galopującej Gali - odcinek, gdzie Fluttershy miała zaopiekować się małymi kucykami z klubu Cutie Mark Crusaders - jeszcze dorzucę ten, w którym Fluttershy chciała zaopiekować się feniksem Księżniczki Celestii :)

Link do komentarza

Sceny:

- "How DARE YOU?!"

- Doping RD;

- "You're going to LOVE ME!";

- "Your face" (jeśli liczyć wersję discordową);

- "Walka" z niedźwiedziem;

- "Rozpłaszczenie się" na drzwiach w odcinku z Luną xD

Odcinki:

- z feniksem;

- z Cutie Mark Crusaders.

Najlepsze sceny, co nie? Która jest wasza ulubiona? ^^

Ja nie wiem. Pewnie walka z niedźwiadkiem i doping RD.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Co do rodziny Fluttershy - w serialu nie ma na jej temat mowy. Co do matki - jeśliby brać pod uwagę poprzednie generacje, to mogłaby to być Posey - czyli pierwowzór naszej Flutter, która była kucykiem ziemnym. Zatem ojcem winien być jakiś pegaz... Tylko jak wytłumaczyć to, że nastąpiło rozłączenie rodziny?

Ewentualnie nasza droga Shy toczyła szczęśliwe życie w Cloudsdale, gdzie oboje jej rodziców było pegazami. Taką możliwość też należy obrać.

W każdym razie - to, co wrzucił Luki jest ciekawe, aczkolwiek myślę, że mało prawdopodobne.

Link do komentarza

Z tego, co widziałem...To ma taką naturalnie. acz nienaturalnie to wygląda. To nasuwa mi pewne podejrzenia, iż Fluttershy taka znowu nie jest i się kosmetykuje, albowiem odwiedza spa razem z Rarity, która to poświęca swojej fryzurze mnóstwo czasu, a skoro o Rarity mowa, to Fluttershy ma podobną fryzurę, więc śmiem podejrzewać, że Rarity maczała w tym palce, z tym, że Fluttershy nie pozwoliła na taką ekstrawagancję, jak Rarity, tylko podkreślenie jej naturalnej fryzury, przy czym patrząc na statystyki, wykresy, rachunki prawdopodobieństwa, kryształowe kule, fusy, glosy Przodków, łamanie w krzyżach, drżące ogony Pinkie Pie i oczywiście samą Fluttershy, to jestem zmuszony orzec, stwierdzić, zadecydować iż, ze...

I dunno lol.

Dołączona grafika

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...