Skocz do zawartości

Wieczorna hejka


pani Mączka

Recommended Posts

Jestem od niedzieli na forum to wypadałoby się chyba przywitać :squee:. No więc dobry.Podstawowe informacje o mnie: mam na imię Milena, rocznik 2001, czyli 14 na karku (za więcej niż miesiąc właściwie :lie:), mieszkam w województwie dolnośląskim nieopodal ostatnio sławnego Wałbrzycha (pozdrawiam wszystkich sąsiadów:tardis:), lubię biologię i chemię za to nie przepadam za informatyką (naprawdę jej nie rozumiem:stare:), coś tam rysuję, ale na razie zostaje to w moim zeszycie z matmy ;), na grach się nie znam, łączę się w bólu z osobami nieśmiałymi:discohug:

To chyba wszystko. Jestem gotowa na pytania oraz miło mi wszystkich poznać:lunahug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wałbzich!
Witamy! :yay: Też Cię miło poznać.
Hejtujesz informatykę i muszę niestety z dystansem do Ciebie podejść :spike: Ale nie dziwię Ci się bo przy infie w gimnazjum można niestety skisnąć okrutnie.
Rysunkami możesz się kiedyś pochwalić wiadomo :)

Prepare ur an... answers:

1. Ulubiona postać z Mejn 6? Jeśli taką masz to czy jest to jakoś emocjonalnie uwarunkowane?
2. Jakiej muzyczki słuchasz? :twilight4:

3. Jakieś ulubione fan fici?

Pozdrawiam ciepło :cadancetwi2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grach się nie zna... Zaczynam smutać :( .

Witaj na forum! Mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić!

A teraz pytania... niektóre mogą nie mieć sensu, ostrzegam.

1. Ulubiona księżniczka?

2. Czy popierasz wmarsz emigrantów w Polszę?

3. Jeżeli mam trzy pączki i zjem pół, pół dam koledze, a dwa wyrzucę, to ile mi zostanie? (Uwaga, podchwytliwe.)

4. Co sądzisz o szkole? Hejtujesz, masz zawały, nauczyciele chcą pisać tobą po tablicy za twoje wybryki?

5. Bardziej kawa czy herbata?

6. Jeżeli w obrębie naszego kraju zacznie się trzęsienie ziemi (co prawda niemożliwe, bo nasz kraj nie siedzi na styku dwóch płyt sejsmicznych... Ale kto na to patrzy?), to czy masz jakiś plan?

Tyle. Żyj, baw się i szanuj czas. Czas jest naprawdę cenny.

Edytowano przez Arekeen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Właściwie mam 2 : Twilight i Pinkie. Twilight od początku lubiłam, ponieważ zamiłowaniem do książek trochę ją przypominam, natomiast z Pinkie sytuacja wyglądała tak, że rok temu  obejrzałam animacje porównujące ją do Dr. Jekylla i Pana Hyde-a , co poskutkowało tym, iż zostałam fanatyczką i tej historii i samej postaci Pinkie Pie:pinkieo:

2.Sporo tego jest, od tematycznej do tego co się nawinie na yt natomiast raczej nie słucham reggae i disco polo

3. Kiedyś bardzo mnie urzekła "Klacz u kresu wieczności" ale chciałabym poznać więcej ff więc jeżeli ktoś ma w zanadrzu jakiś wyciskacz łez lub jakiś supi dupi ff to poprosiłabym pięknie:flutterblush:

 

Witaj.
Lubisz się śmiać?

Oczywiście

 

Widze że Okolice Wałbrzycha przybij kopytko /) ^^A więc serdecznie Witam na naszym forum :) I mam tylko jedno pytanko :) Pokażesz nam swoje bazgroły z zeszytu? :spitfire2:

 

Kopytko! Kiedyś na pewno pokażę:lie:

 

Witaj. 

Jakie przesłanie niesie Twój awatar?

Mąka też jest warta dobrego przyjęcia! ( w polskim dubbingu zawsze śmieszył mnie zwrot "- oczywiście pani mączko")

Posty zostały połączone- Nie pisz posta pod postem, jeśli czas od Twojej poprzedniej wypowiedzi nie przekroczył 24 godzin, używaj opcji edycji posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Właściwie mam 2 : Twilight i Pinkie. Twilight od początku lubiłam, ponieważ zamiłowaniem do książek trochę ją przypominam, natomiast z Pinkie sytuacja wyglądała tak, że rok temu  obejrzałam animacje porównujące ją do Dr. Jekylla i Pana Hyde-a , co poskutkowało tym, iż zostałam fanatyczką i tej historii i samej postaci Pinkie Pie:pinkieo:

2.Sporo tego jest, od tematycznej do tego co się nawinie na yt natomiast raczej nie słucham reggae i disco polo

3. Kiedyś bardzo mnie urzekła "Klacz u kresu wieczności" ale chciałabym poznać więcej ff więc jeżeli ktoś ma w zanadrzu jakiś wyciskacz łez lub jakiś supi dupi ff to poprosiłabym pięknie:flutterblush:

Ha kujon!!! No dobra sam się z Twi łączę :spike: Ale ciekawie Ci z tą Pinkie wyszło :D Jednak mocny ma wpływ sam fandom na takie wybory.

Jak nie słuchasz disco polo to z pewnością zniósłbym twoje zamiłowania muzyczne :D 

Co do fan fica to nie spotkałem się z nim to kiedyś będzie trzeba ogarnąć :D Jak My Little Dashie nie czytałaś to z pewnością Ci do gustu przypadnie. Sam czytać głównie [sad] fici teraz to poleciłbym chętnie tylko nie wiem jak czujesz się dobrze z językiem angielskim. Bo mój ulubiony fan fic to "Eternal" ale tłumacze go jeszcze nie tykali z tego co widzę. Tak to teraz męczę "Background Pony" i jak masz czas na czytanie 1200+ stron to polecam strasznie bo po 4 rozdziałach już strasznie tragiczny obraz tamtejszej rzeczywistości się ukazuje. Jest to dosyć głębszy fic i filozoficzny dosyć ale już po stu ponad stronach polecam mocno. Jak nie to MLD.

"Eternal" to wyzwanie językowe by było ale przepiękny fan fic którego aż słowa opisać nie potrafię. O tragedii Celestii i Twi.

Heh moje przydługie opowieści :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest najlepszym kucykiem i dlaczego właśnie Twilight?

Czy sowiecki mundur dobrze się komponuje z dziurą w głowie?

Popierasz eugenikę?

Przy którym sezonie dołączyłaś i dlaczego jest on słabszy od pierwszego?

Wypijmy za Twi :cydr:! Czy ja wiem czy czerwony pasuje :crazytwi2:. Jakoś nie bardzo podoba mi się ta idea. Zaczęłam oglądać tuż przed wyjściem 3 sezonu, natomiast 2 sezon wydaje mi się trochę szary przez to że 1. dawno go oglądałam 2. niezbyt go pamiętam oprócz tego że w pierwszym odcinku pojawił się Discord

 

Na grach się nie zna... Zaczynam smutać :( .

Witaj na forum! Mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić!

A teraz pytania... niektóre mogą nie mieć sensu, ostrzegam.

1. Ulubiona księżniczka?

2. Czy popierasz wmarsz emigrantów w Polszę?

3. Jeżeli mam trzy pączki i zjem pół, pół dam koledze, a dwa wyrzucę, to ile mi zostanie? (Uwaga, podchwytliwe.)

4. Co sądzisz o szkole? Hejtujesz, masz zawały, nauczyciele chcą pisać tobą po tablicy za twoje wybryki?

5. Bardziej kawa czy herbata?

6. Jeżeli w obrębie naszego kraju zacznie się trzęsienie ziemi (co prawda niemożliwe, bo nasz kraj nie siedzi na styku dwóch płyt sejsmicznych... Ale kto na to patrzy?), to czy masz jakiś plan?

Tyle. Żyj, baw się i szanuj czas. Czas jest naprawdę cenny.

1. Raczej Luna

2. Tak, ponieważ uważam że każdemu należy dać szansę na lepsze życie

3. Zawsze wymyślam przy takich zadaniach 735092 teorii po czym okazuje się że każda jest zła :rapidash2:. 1. Pół pączka czy pół ilości pączków? Niby oczywiste ale nigdy nic nie wiadomo 2. Kto wyrzuca pączki? 3. Może te pół pączka bo jeszcze go nie strawiłeś :TaTds: tyle umiem na razie wymyślić

4.Jako że ze mnie taki przeciętny uczeń to już wyczekuję na wakacje. Byle do wakacji dotrwać :party:

5.Kakao :v6Jdq:. Herbata herbata 

6. Hmm... moim głównym postanowieniem by było przeżyć, jakoś wywlec się z domu z rodziną i czekać aż trzęsienie się skończy ;/

Posty zostały połączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypijmy za Twi :cydr:! Czy ja wiem czy czerwony pasuje :crazytwi2:. Jakoś nie bardzo podoba mi się ta idea. Zaczęłam oglądać tuż przed wyjściem 3 sezonu, natomiast 2 sezon wydaje mi się trochę szary przez to że 1. dawno go oglądałam 2. niezbyt go pamiętam oprócz tego że w pierwszym odcinku pojawił się Discord

2 sezon najlepszy sezon :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha kujon!!! No dobra sam się z Twi łączę :spike: Ale ciekawie Ci z tą Pinkie wyszło :D Jednak mocny ma wpływ sam fandom na takie wybory.

Jak nie słuchasz disco polo to z pewnością zniósłbym twoje zamiłowania muzyczne :D 

Co do fan fica to nie spotkałem się z nim to kiedyś będzie trzeba ogarnąć :D Jak My Little Dashie nie czytałaś to z pewnością Ci do gustu przypadnie. Sam czytać głównie [sad] fici teraz to poleciłbym chętnie tylko nie wiem jak czujesz się dobrze z językiem angielskim. Bo mój ulubiony fan fic to "Eternal" ale tłumacze go jeszcze nie tykali z tego co widzę. Tak to teraz męczę "Background Pony" i jak masz czas na czytanie 1200+ stron to polecam strasznie bo po 4 rozdziałach już strasznie tragiczny obraz tamtejszej rzeczywistości się ukazuje. Jest to dosyć głębszy fic i filozoficzny dosyć ale już po stu ponad stronach polecam mocno. Jak nie to MLD.

"Eternal" to wyzwanie językowe by było ale przepiękny fan fic którego aż słowa opisać nie potrafię. O tragedii Celestii i Twi.

Heh moje przydługie opowieści :spike: 

Dzięki wielkie za ff w końcu moja wymówka że nie mam co czytać straciła na ważności:party:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...