Skocz do zawartości

witam serdecznie wszystkie przyjaciółki i wszystkich przyjaciół


Vavabog

Recommended Posts

Witamy nowo przybyłego na forum. Z ciekawości spojrzałem na twój opis w profilu i wydaje się trochę - hipokrytyczny. Wiesz, jak już masz kuce w avatarze, interesujesz się nie tylko serialem, ale także fandomem to do bronego ci już niedaleko. No ale, nie jestem tu po to, żeby cię odstraszać czy wytykać twoje zainteresowania. Każdy jest tu inny i na pewno znajdziesz tu wiele osób, które cię zrozumieją :aj5:. Parę pytań na start:

1) Jak długo oglądasz MLP i czy to serial skłonił cię do zajrzenia tutaj?

2) Oglądałeś trylogię MLP:EG? Co o nich sądzisz?

3) Zamierzasz zabłysnąć w fandomie w jakiś twórczy sposób, np. grając na gitarze? 

4) Jaki typ muzyki zwykle grasz?

Tyle ode mnie. Miłej zabawy u nas i :brohoof:. Jedna rada - to forum, nie czat, więc dbaj o gramatykę i składnię - wiele osób może ci zwrócić na to uwagę, więc uważaj. Raz jeszcze, miłej zabawy i konwersacji z nami :fluttershy4:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlp oglondqm od około roku , eg osobiście mi sie podobała przez pewien czas miałem nawet fioła na punkcie piosenek z tej seri ,ucze się tabulatur i zdarza mi się tworzyć metalowe ,rockowe wersje piosenek ,i gram ostrą muzyke która nie źle daje po uszach  głuwnie dead metal , uczę sie grołlu lecz ta nauka jest długa imecząca .

Jak pisałem lubie praktycznie wszystkie kucyki lecz nie specjalnie w orginalnej formie :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz wrodzoną dysleksję? Jeden czy dwa błędy to jeszcze zrozumiemy, ale tutaj..... bez obrazy, ale styl w jakim piszesz jest nieestetyczny i razi po oczach. Dajesz przecinki w złym miejscu lub w ogóle ich nie ma; ortografia w niektórych przypadkach leży.... . Mógłbyś popracować nad tym? Nie, że wymagamy tego na forum, ale żeby jako tako to wyglądało oraz nie budziło zastrzeżeń wśród użytkowników, bo to jest, jakby to ująć - coś elementarnego. Serio, bo mi się zrobiło przykro pomimo to, że w pierwszym poście zwróciłem ci na to uwagę :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu Vavabog napisał:

no niestety :mellow: ale mam na to wywalone , zbyt rzadko zdarza mi się pisać bez wspomagaczy , a na tej stronie mój wspomagacz nie działa  a ja nie zwróciłem uwagi sorry  .

pls nk :ninja:

Trochę słabo, że w ten sposób zaczynasz swoją karierę na forum (tudzież masz takie przywitanie z naszej strony). Ale przy takich ludziach jak Ty zastanawia mnie jedno - jak wyglądała Twoja nauka języka polskiego, Twoje zeszyty i prace stylistyczne przez ostatnie 10 lat?
Poza tym... no okej, dysleksja, dysortografia, takie rzeczy się zdarzają lecz Ty napisałeś błędnie nazwy swoich zainteresowań/hobby, które już nazwami polskimi nie są - "dead metal" "grołl" :ming:
Jest różnica pomiędzy "death metal" a "dead metal".
+ stwierdzenie "jestem pozytywną osobą". To chyba jest cecha, którą stwierdzają inni ludzie, a nie Ty sam? W moich oczach to podchodzi pod delikatne samouwielbienie .-. A może tylko za bardzo się czepiam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Vavabog napisał:

no niestety :mellow: ale mam na to wywalone , zbyt rzadko zdarza mi się pisać bez wspomagaczy , a na tej stronie mój wspomagacz nie działa  a ja nie zwróciłem uwagi sorry  .

pls nk :ninja:

Ja potrafię znieść wiele, ale piszesz gorzej niż moja siostra, a ona jest w drugiej klasie... podstawówki...

 

 

Meme-Burning-Eyes.jpg

Spację daje się tylko po przecinku!

 

 

A poza tym witaj na forum, mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawił.

EDIT: Coś spoiler nie działa.

Edytowano przez Gray Picture
zepsuty spoiler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...