Skocz do zawartości

Heja!


Lemuur

Recommended Posts

Hmm... Nawet nie wiem od czego zacząć... Może od początku. 

Moja przygoda z kucami zaczęła się już dawno. Na MLP Polska pierwszy raz trafiłem, kiedy drugi sezon naszej kreskówki był dopiero gdzieś w okolicach początku emisji. I niesamowicie dobrze wspominam tamte czasy, poznałem wtedy mnóstwo świetnych ludzi, z niektórymi kontakt mam nawet do dziś :D. Niestety, trochę szkoły, trochę pracy, zabieganie, zmęczenie, człowiek się wypalił i stopniowo coraz słabiej nadążał za forum. W końcu zacząłem się we wszystkim gubić i postanowiłem trochę odpocząć. Odpoczynek się przedłużył... Ostatecznie nie było mnie na MLP Polska przez jakieś 2, może nawet 3 lata. 

Głupio tak zaczynać o "starych czasach" na przywitaniu, wybaczcie ;-;. Chciałem jednak o tym wspomnieć - urządzając cały ten odpoczynek zostawiłem za sobą mnóstwo niedokończonych spraw. Teraz, przeglądając zaległe wiadomości widzę nawet pytania o odpowiedzi w zabawach itp. Dlatego jeśli ktoś z dawnej ekipy jest jeszcze na forum - chciałbym przeprosić Was wszystkich za te niedociągnięcia. 

To może teraz coś o sobie i teraźniejszości: 
Przede wszystkim zaczynam być stary (21 wiosen) i muszę rzec, że nie podoba mi się ten fakt. Pochodzę z okolic Łodzi. Jak już wspomniałem, moja przygoda z MLP zaczęła się jeszcze za początków fandomu. Pomagałem wtedy rozkręcać MLP Polska, a także prowadziłem dział Pinkameny. Także nie będzie to chyba żadne zaskoczenie kiedy powiem, że jednym z moich ulubionych kucyków jest właśnie Pinkamena :D. Uwielbiam też Twilight i CMC. I Discorda... I jakby się tak zastanowić, to jeszcze wiele innych xD. 
Jeśli chodzi o zainteresowania poza kucne: rysuję, piszę, uczę się grać na gitarze (wszystko z miernym skutkiem). Do tego jeszcze psychologia, RPG, a także manga i anime. Warto jeszcze wspomnieć, że istnieją trzy dzieła, które bardzo, bardzo podziwiam: MLP:FiM (wiadomo), Spice and Wolf (anime, manga i nowelka), a także Child Of Light (niesamowita gra). 

I cóż, co by nie przedłużać, bo już i tak zapodałem tutaj niezłą ścianę - witam wszystkich serdecznie! Widzę że wiele się zmieniło. Mam nadzieję, że po raz kolejny poznam wielu niesamowitych ludzi i spędzę miło czas na tym forum! Wszak zapamiętałem je jako taki mały raj. :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Ja tu tak się bałem że nikogo już nie spotkam ze starych, a witają mnie same znane twarze! :D 

Black, pamiętam Cię z działu Pinkameny, powiedz no mi, trzyma się jakoś ta moja Pinka? ;> 

Zegar! Stary druhu! Z Tobą to ja chyba w MTG muszę kiedyś pyknąć :D. Pamiętam że kiedyś gadaliśmy o MTG, wszak wtedy dopiero zaczynałem, teraz mam talię kończącą grę w 4 tury. c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Ścierwisław Wszechmogący napisał:

Oj gewalt, Lemuur wrócił. Możesz gadać o starych czasach ile chcesz bo to jedyne co nam zostało.

Pinka nie trzyma się wcale, ogólnie działy kucykowe umierają o ile już nie są martwe. Miałem X czasu temu wielki plan ożywienia tego działu, ale potem spod ziemi wyskoczyło dużo innych projektów i nic z tego nie wyszło.

No to najwyższy czas powrócić :D. Właśnie smaruje tam wielkiego posta. Kto obecnie prowadzi dział Pinki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...