Skocz do zawartości

Top Model TVN


Lolita

Recommended Posts

Witam. W tym temacie piszemy o polskiej wersji Top Model. Ale czym dokładnie jest ten program? Odpowiedź znajdziecie na dole:

 

Top Model (do III edycji jako Top Model. Zostań Modelką) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu America's Next Top Model. Dotychczas powstało 5 edycji. Do roku 2013 udział brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogą brać również mężczyźni.

 

Jury szuka 50 najlepszych modeli i modelek w kilku polskich miastach. Wybrani uczestnicy udają się na bootcamp, gdzie zostają poddani wielu zadaniom i w ostateczności jury wybiera 14 z nich. Wprowadzają się oni do domu modelek i modeli, gdzie prowadzić będą wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki lub Top Modela. Nagrodami są: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour" i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli AVANT. W każdym odcinku odpada jeden uczestnik. W finale to widzowie decydują, który uczestnik wygra. Aby dostać się do programu uczestnicy muszą spełniać dwa warunki: Dziewczyny muszą mieć minimum 170 cm wzrostu i wiek 18-27 lat. Mężczyźni natomiast powinni mieć 180 cm wzrostu od 18-30 lat. Wikipedia

 

Bardzo lubię ten program, pewnie dlatego, że jest w nim dużo rywalizacji i ciężkich zadań.

No więc, obecnie trwa piąta edycja. Za jakieś 2 odcinki dowiemy się, kto znajduje się w finałowej trójce. Osobiście kibicowałem Kamili, ale odpadła tydzień temu. Myślę, że jeśli w finale znajdzie się Karolina Pisarek to wygra.

 

A wy co sądzicie na temat tego programu?

 

Edytowano przez Mątek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano witam. :YEtmX:

Muszę przyznać, że również uwielbiam Top Model. Niestety, zadania nie zawsze związane są z modelingiem, ale liczy się SHOW. Uważam również, że obecna edycja jest najlepsza i najbardziej nowoczesna. Kibicowałem Kamili, ale niestety odpadła. A wy co sądzicie o TOP MODEL?

 

Sława, pieniądze i wielka kariera... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię. Obejrzałem fragment odcinka (ten na plaży gdy było diabelnie zimno). Nie podoba mi się to. Wymuszony akcent "Dżoany", jej "ponglisz", a przede wszystkim mieszanie ludzi z błotem. "Szałoszna, ty jesześ szałoszna" :/ Serio? Jakoś w innych programach lepiej mówi "po naszemu". Nic dziwnego, że powstały memy "łap szpadel". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm . Czm. Aale ja zawsze oglądałam Top Model, lubię wybierać sobie ulubieńców, ale i tak najbardziej lubię wyzwania typu sesja z zwierzakiem albo przejście do góry między budynkami. I tak najlepsze są kłótnie  ich wszystkich. Szkoda, że Andre? Chyba Andre odpadł , bo jako jedyny pomagał innym. :T

Tteraz ja i moje kol. Głosujemy na Radka xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że Karolina Pisarek jest po prostu zwykłą blondynką, do tego jeszcze dość niską, a nie jakąs piękną modelką. Hola hola, IMAO modelka powinna mieć ciekawą, przyciągającą uwagę twarz, a nie być ładna. Chociaż dla mnie nawet powalająco ładna ona nie jest, a napewno uwagi nie przyciąga.

Osobiście kibicuje Radkowi, bo ma wszystko co potrzeba. 

I tak 9 edycja duńskiego Top Model>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>każde inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W poniedziałek poznaliśmy finałową trójkę, to Karolina P, Radek i Jakob. Szczerze powiedziawszy średnio jestem zadowolony z tego składu. Według mnie Radek nie nadaje się na modela, jest za niski i za drobny... A Jakoba po prostu nie lubię. Mam nadzieję, że Karolina Pisarek wygra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się to czego się obawiałem... Radek wygrał. Wolałbym, żeby Karolina wygrała. Według mnie to niesprawiedliwe, ponieważ Karolina i Jakob bardziej nadają się na Top Model, a nie Radek, który nie dość, że jest za niski to za drobny. Do tego ma okropną okładkę Glamour... Pierwszy raz w historii oglądania tego programu jestem tak wściekły na ''decyzję'' (Jacob wygrywał w internetowych sondach, a Radek zajmował trzecie miejsce) widzów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...