Jump to content

[Rozwiązane][Silnik Forum] Subskrypcja tematu

Chief
 Share

Recommended Posts

Część osób pewnie zauważyła że nie dostajemy części powiadomień o obserwowanym temacie, gdy pojawi się w nim nowy post.

Zauważyłem pewną zależność, że ja nie widzę, gdy coś napiszę jakiś kolorowy, natomiast gdy się dopytałem to kolorowy nie widzi postów zwykłych userów.

Możliwe, że problem istnieje z powodów grup, silnik wysyła powiadomienia jedynie w tedy gdy należysz do danej grupy, np moderatorów czy awatarów. ALe to można się z kimś umówić i przeprowadzić testy, by sprawdzić dokładnie.

Info o PW działa prawidłowo.

2 godziny temu Chief napisał:

Zauważyłem pewną zależność, że ja nie widzę, gdy coś napiszę jakiś kolorowy, natomiast gdy się dopytałem to kolorowy nie widzi postów zwykłych userów. Możliwe, że problem istnieje z powodów grup, silnik wysyła powiadomienia jedynie w tedy gdy należysz do danej grupy, np moderatorów czy awatarów.

Kilka razy nie dostałem powiadomień o postach osób z mojej grupy, więc może coś innego jest przyczyną problemu.

Edited by Phoenix13

• 4 months later...

Ostatnio zauważyłem, że na telefonie, nie można zaznaczyć tematu, aby otrzymywać powiadomienia o nowych postach.

Owszem jest opcja na dole każdego tematu  nVHn1.png ale po jej zaznaczeniu i odświeżeniu strony, nadal jest temat niezaznaczony i nie dostajemy powiadomienia o nowym poście.  Brakuje także tego okienka na górze każdego tematu  nVHoz.png, bardzo by się one przydało.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...