Skocz do zawartości

Fandomowe ciuchy!!!


Recommended Posts

Ja wraz z ekipą na ostatnim MLK chodziliśmy w specjalnych kucykowych koszylkach dwustronnych po całym żywcu. Byliśmy w barach, w kinie i tylko się uśmiechali ludzie, czasem zdjęcia robili z ukradka. Na większość meetów cotygodniowych chodzę z plecakiem obłożonym przypinkami i jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi, nikt nie zaczepił. Za to mój kolega, który nosi przypinkę non stop został raz zaczepiony w tramwaju przez nieświadomego broniacza.

Inny kolega podczas zwiedzania Krakowa został zaczepiony przez fajną laskę z obsługi Wawelu z pytaniem, gdzie można dostać taką fajną koszulkę z Luną, bo by kopiła swojemu "chłopakowi". Byłem przy tym i potwierdzam. Wyrywanie na kucykową koszulkę jest możliwe!

Na prawdę niema się czego wstydzić. Już nie raz wracałem czy to pociągiem czy komunikacją miejską z kucykowymi gadżetami. W pracy pije z kucykowego kubka. Ludzie są wyrozumiali, trzeba to jedynie dostrzec.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście kiedyś wpadli do Kielc to radzę się nie pokazywać w kucykowych ciuchach, to się może źle skończyć xD Zwłaszcza na niektórych osiedlach.

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Maniek napisał:

Jakbyście kiedyś wpadli do Kielc to radzę się nie pokazywać w kucykowych ciuchach, to się może źle skończyć xD Zwłaszcza na niektórych osiedlach.

 

Na których? Chętnie się tam przejadę.

Edytowano przez Phosky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciuchów: MsRarity właśnie dodała na fejsa to:

http://dixieboutique.selino.pl/kat,0.html?order=1&limit=20

Dla mnie osobiście kreska trochę za słodka, ale Sunsetkę kupiłbym w ciemno, niestety (na razie) funduszy brak,,,

Obczajcie sobie, bo myślę, że projekt ciekawy i fajna inicjatywa ^^

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...