Skocz do zawartości

Fandomowe ciuchy!!!


Recommended Posts

Siemanko!

Wiem, że ten wątek niby powinien być w dziale "twórczość fanów", ale nic nie znalazłem tam na temat ubrań, to zrobiłem temat tu...

Chodzi oczywiście o fandomowe koszulki, bluzy, czapki i wszystko w co da się ubrać!^^

Pytanie do was: Czy ktokolwiek z was zamawiał coś z takich stron?Widzę tu płatności w dolarach, czy przesyłka dojdzie z polskiego konta po przewalutowaniu?

Przeglądając internety natrafiłem na taką perełkę:

http://canterlothigh.spreadshirt.com/

Pewnie jest tego więcej, zarzucicie jakieś linki?:D

Myślę, że temat jest ciekawy! :D

Pozdrawiam

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie moje "fandom" ubrania zamawiałem na cupsell'u. Mizaw mi coś gadał że mu anulowali o prawa autorskie, jednak ja żadnego problemu nie miałem. Jak chcesz to mogę strzelić fotkę bluzie i koszulce. tylko ten tego muszę znaleźć czas 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Silicius napisał:

Też bym sobie kupił koszulke, ale nie widzę w tym sklepie takiej z obrazkiem na większość przedniej powierzchni :v ktoś wie gdzie takie są?

No właśnie nie wiem, ale przeszukamy internety, to się znajdzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Pawiu napisał:

Jeśli chodzi o MLP to mają strasznie mały wybór. W tym wypadku lepszy jest Manad

 

Może i mają mniej rzeczy ( nie liczyłem ), ale to nie oznacza, że nie da się tam kupić czegoś fajnego. Mi bardziej podchodzą rzeczy z Maginarium, zwłaszcza duży wybór przypinek. W obu sklepach można coś kupić i nie ma co dyskutować, który jest lepszy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Chief napisał:

Zawsze można zamówić własny wzór, a gdy mieszkasz w większym mieście, możesz sam się pofatygować do sklepów, które nie koniecznie mają kucykowe gotowce, ale wykonują na zamówienie koszulki i inne gadżety. Ja wszelakie druki na koszulkach załatwiam w http://www.ksero-tecza.pl

Ja wiem, że jest taka opcja, znam nawet jednego gościa (wynajmowałem u niego pokój), który ma agencję reklamową i nawet miałbym taniej, ale...

To oznacza przeniesienie kuców do mojego normalnego życia, a to odpada :P (z wiadomych względów)...

W grę wchodzi więc tylko zamawianie przez internet...

No i bardzo powoli zbliża się MEC! Wypadałoby jechać w czymś kucykowym! :D hehe

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Mates napisał:

 

No i bardzo powoli zbliża się MEC! Wypadałoby jechać w czymś kucykowym! :D hehe

Pzdr

Tiaaaa... już cię widzę idącego Warszawą z koszulką pastelowego konika. Poza tym na MECu będą stoiska z koszulkami i gadżetami.

Edytowano przez Pawiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Pawiu napisał:

Tiaaaa... już cię widzę idącego Warszawą z koszulką konika. Poza tym na MECu będą stoiska z koszulkami i gadżetami

Ja nie mówię, żeby iść Warszawą z poniakową koszulką kurde xD Tylko na meecie :D Wiem, że będą, ale tam będzie drogo, a sam dojazd do Wawy nie będzie mnie tanio kosztował xD

Poza tym i tak chcę kupić sobie też figurkę Vinyl do mojego studia :D Postawię na półce hehe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Pawiu napisał:

Tiaaaa... już cię widzę idącego Warszawą z koszulką pastelowego konika. Poza tym na MECu będą stoiska z koszulkami i gadżetami.

Ja tam przejechałem pół Warszawy w kucowej koszulce zanim po Vistulianie dostałem się na dworzec, z którego miałem jechać do domu. Pytałem też kilka razy przechodniów o drogę i takie tam. Nic złego mnie nie spotkało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Silicius napisał:

Jeśłi chodzi o zamówienie własnego wzoru, to ktoś ma jakiś sprawdzony? taki co dobrze wygląda...

 

Cupsell nie najgorzej..ale raz wypierzesz w ponad 60 i już nadruk traci 5 punktów swegu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...