Skocz do zawartości

Equestria Girls=Monster High? O_o


Mates

Recommended Posts

Siemanko ^^

Ostatnio na devie spotkałem się z opinią, że seria Equestria Girls przypomina do złudzenia dobrze znane wszystkim "Monster High"...

Zgadzacie się z tym? Bo tak szczerze, to ja nie widzę podobieństwa... Tamten komentarz był w stylu "Equestria Girls to takie Monster High, tylko że o uczłowieczonych kucach..."

Co myślicie?

W cytatach obie animacje, dla porównania:

 

Monster High:

Cytuj

 

 

I Equestria Girls (na przykładzie shorta "Shake your tail", po polsku)

Cytuj

 

 

 

Może i mimika, oraz sylwetki postaci są "podobnawe", bo podobnymi ich nie określę, ale jeśli chodzi o sposób animacji, EG dużo różni się od Monster High...

Mimo wszystko zapraszam do dyskusji, choć i tak ciągle myślę, że tamten komentarz był zwykłym hejtem....:p

 

Edytowano przez Mates
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu turbo638 napisał:

Równie dobrze można napisać, że Equestria Girls jest podobne do odlotowych agentek.

Bo przecież tam też są w liceum, też walczą ze złem i też jest ta zła czyli Mandy=Sunset Shimmer

No właśnie, dlatego dla mnie takie twierdzenie, że jest podobieństwo jest bez sensu...^^ To był pewnie zwykły hejt, ale kto wie?

Może jednak jest jakieś podobieństwo (w co wątpię) :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MH jest jakieś dziwne. Niby licealistki, ale jak kiedyś czytałem charakterystyki postaci, to one miały po 14-15 lat. 

 

Zarówno MH jak i EG mają duże głowy, ale jest to też cechą mangi. Myślę, że na niej wzorowali się obaj twórcy. Postacie z MH są kolorowe jak postacie z EG, ale wynika to z czegoś innego, np. wampir musi być blady, a kolory z EG wzorowane są na MLP.

Hasbro na pewno chce wydoić fandom MH, ale też kupujących Barbie i inne lalki. Podejrzewam, że idea była taka by robić ludzi, bez zdecydowanego wskazania na jakąś konkretną markę. Hasbro produkuje masę zabawek, warto wspomnieć o np. Transformersach czy GI Joe, choć nie wiem czy ci drudzy nie są passe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...