Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

2 godziny temu Battlebird napisał:

@Michał Mac :  Dashie jest gotowa :kuv81:. Nie wiedziałam, czy chcesz z tłem, czy bez, więc wrzucam obie wersje... Jeśli Ci się nie spodoba, to pisz śmiało

Szykuj się na krytykę;

Żartujesz? Jest wspaniała! Brak mi słów. Piękne oczy, taki ładny styl... i w ogóle wszystko! Tło jest doskonałe, chmury i scena i miejsce i czas...

Jedyną drobną drobnostką są rzęsy, które normalnie są proste, ale co mi tam, zakrzywione też są ładne. W sumie to mi nie przeszkadza, a może dodaje nawet uroku.

Wiesz, jakbym miał jak zdobyć tę kartkę to bez wahania kupiłbym ją nawet ;)

Dzieło to oceniam na... im dłużej patrzę tym wyżej. Czyli jest to 10/10. :)

Dam Ci spokój, bo bym zbyt bardzo prosił o więcej (zbyt wiele) takich rysunków. Dopiero potem jak nikt nie będzie się odzywać w tym temacie to poproszę Cię o więcej...

Dziękuję!!

14 minuty temu Battlebird napisał:

@Michał Mac dzięki :flutterblush: jeśli chcesz, mogę wysłać Ci go pocztą, dla mnie to nie problem ^^

Hm... Kusząca propozycja, no ale chyba sobie ostatecznie odpuszczę... :twiblush2: 

Jeszcze raz dziękuję za rysunek.

2 godziny temu Battlebird napisał:

@Virtual_Wolfy okey :) może być w przyszłym tygodniu? Nie wiem, czy się wyrobię :flutterblush:

Dobry klient poczeka. Pamiętam, ile czasu zajmowało mi zrobienie dobrego szkicu, nie mówiąc o całej reszcie rysunku, szczególnie w czasie szkolnym. Mogę poczekać i do końca przyszłego miesiąca... ale wątpię, by mi się chciało. Nie mniej, jakość, nie szybkość ;)

2 godziny temu Pawiu napisał:

Po co takie głupie pytania? W końcu ty "ustalasz" terminy, a nie ten cały... Wilczek :eww:

Te, synek. Się tak nie mądruj, bo głupich zabraknie. :lazyrainbow: Poza tym, nie ustaliłem żadnego terminu, jakbyś nie zauważył (a widać nie zauważyłeś [za słabe okulary założyłeś? może grubsze szkiełka weźmiesz?]). :rd5:

godzinę temu Virtual_Wolfy napisał:

(...)[za słabe okulary założyłeś? może grubsze szkiełka weźmiesz?]). :rd5:

Te Dominik, ty nie fikaj, bo zaraz naślę na ciebie 13-osobową grupę. I nie... nie próbuj uciekać :kappa: 

Właśnie teraz Pawiu napisał:

Te Dominik, ty nie fikaj, bo zaraz naślę na ciebie 13-osobową grupę. I nie... nie próbuj uciekać :kappa: 

Ta, strasz mnie swoimi bocikami z CS'a, które na mnie nasyłasz, bo się cykasz rewanżu :D

Dobra, pokłócimy się jutro na skype xD

1 minutę temu Virtual_Wolfy napisał:

Ta, strasz mnie swoimi bocikami z CS'a, (...)

To ja tu nie powiem kto zawsze kiedy chce oddać heda, nagle się zatrzymuje i znajduje się na końcu mapy xD

(Wybacz Battle, koniec offtopu xd)

Ta, chodzi o Counter Strike (Global Offensive, dokładniej). Dzięki, że wybaczasz, następnym razem wypierzemy się już w rozmowie na Skype, chyba że znowu coś Bażantowi najdzie do łba.:facehoof:
Powodzenia, heh. Przyda się :kuph: (sorka za tą emotkę, ale nie mogłem się powstrzymać, by jej nie wrzucić xD)

@Pawiu Twoja Tłajlajt skończona. :cheese: Sorry, że nie wrzuciłam jej wczoraj, ale trochę mi rzeczy wypadło i nie zdążyłam :twilight3: 

rsz_1img_20160403_113226.thumb.jpg.1bae2

rsz_img_20160403_182323.thumb.jpg.d54bff

... i standardowo - w razie jakby coś Ci się nie spodobało czy tam coś, pisz śmiało, będę miała chwilę, to poprawię/zrobię od nowa :giggle:  

Miłego oglądania i miłego dnia! :NjdaT:

• Upvote 3

Nie no, teraz wyszło iście pięknie (najbardziej mi sie podoba ta druga wersja, z tłem :lunaderp:)

Jeszcze raz wielkie dzięki za artcika i gotuj się na kolejne zamówienie :>

Edited by Pawiu

Cieszę się, że Ci się podoba :fluttershy5: tylko takie małe info dla wszystkich; w maju mam maturę, w tym kilka rozszerzeń, do których chcę się przygotować, dlatego przyjmuję reqesty do 17 kwietnia. Potem przez jakiś czas mnie nie będzie. Prośby nadal będzie można składać, ale proszę liczyć się z tym, że nie będą one zrealizowane przed 20 maja. Przepraszam za utrudnienia :flutterblush:

59 minut temu Pawiu napisał:

Jeszcze raz wielkie dzięki za artcika i gotuj się na kolejne zamówienie :>

I ja się powstrzymuję...

@Battlebird a jak rysujesz, z kształtami pomocniczymi i liniami? Oraz jak wymyślasz pozy (automatycznie coś wymyślisz czy jak)?

Kiedy zaczęłaś dodawać do swych rysunków takie rzeczy jak cienie i inne efekty specjalne?

Kiedy nauczyłaś się rysować w kolorach? Trudno było?

Kiedy wypracowałaś sobie swój styl?

6 minut temu Battlebird napisał:

Cieszę się, że Ci się podoba :fluttershy5: tylko takie małe info dla wszystkich; w maju mam maturę, w tym kilka rozszerzeń, do których chcę się przygotować, dlatego przyjmuję reqesty do 17 kwietnia. Potem przez jakiś czas mnie nie będzie. Prośby nadal będzie można składać, ale proszę liczyć się z tym, że nie będą one zrealizowane przed 20 maja. Przepraszam za utrudnienia :flutterblush:

W takim razie rezygnuje. Maturka poważna sprawa i trzeba jo zdać ! Niestety :v

@Michał Mac A więc;

- Tak, używam linii pomocniczych, ale tylko do narysowania głowy, tułowia i ustawienia (dzielę je na pół, aby odróżnić prawą i lewą połówkę ciała). Nogi itd raczej rysuję instynktownie - delikatnie ołówkiem, a potem gumkuję, jeśli mi się nie podoba. 

- Z reguły mniej więcej wiem, jak będzie wyglądać poza, aczkolwiek lubię improwizować ^^

- Jakoś tak... na początku tamtego roku? Nie pamiętam, w każdym razie robię to od dawna. Chyba odkąd naoglądałam się Tsitry360 na youtube. Facet jest geniuszem :lunaderp: a "efekty specjalne" to wynik kilkuset ekpsperymentów ze wszystkim, czym da się rysować, obserwacji i speedpaintów.

- Zawsze lubiłam kolorowanki, więc aż tak źle nie było ^^ do dzisiaj mam problem z pilnowaniem tego, żeby światło padało z jednej strony, ale robię postępy ^^

- Hm... wiesz co? Ciężko powiedzieć :twiblush: nigdy nie rysowałam z szablonów, chyba tylko przy samym ogarnianiu, czym jest kucyk, więc można powiedzieć, że mój styl to wynik umiejętności i nieumiejętności w pewnych kwestiach ^^

@Pawiu nie musiałeś, tym niemniej to miłe, dzięki:twiblush:. Za to pewnie po maturach będę musiała się czymś zająć, by nie myśleć o wynikach, więc wtedy może nawet otworzę temat w reqestach. Masz zaklepane miejsce w kolejce ^^

Edited by Battlebird

No, matura to nie przelewki.Ale jak ty się zamierzasz z miesiąc (niecały chyba nawet, co?) przygotować, to ja nie wiem. :lazyrainbow: Szczególnie przy kilku rozszerzeniach.
Nie mniej, powodzenia na tych nudnych arkuszach. Tylko nie staraj się na nich niczego rysować, za to nie ma punktów dodatnich, niestety :kuv81:

• Upvote 1

<Przybywam z odkurzaczem>  :lunaeye:

@Zexel Vinyl gotowa  :untz: Zapomniałam tylko zrobić zdjęcia pracy sprzed dodania tła, także ten... :flutterblush: Enjoy ^^

rsz_1img_20160515_182203.thumb.jpg.b7acb 

A tak PS.: 

Spoiler

rsz_img_20160515_182222.thumb.jpg.2c0b57

... i z tej okazji 2 Vinyle w jednej paczce :flutterblush:

Miłego oglądania! :fluttershy4:

• Upvote 3