Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Wow... mam post z niebieską wstążką i serduszkiem... :pinkieo: Dziękuję wszystkim, i za serduszka, i za komentarze, to bardzo miłe (nawet nie wiedziałam, że tak bardzo...)! :rainhug: 

A więc dzisiaj pokażę mojego ulubionego Discorda, który miał być stylizowany na postać z Diablo III (i uczyłam się na nim rozróżniać miękkości ołówków) :discordfly:

rsz_img_20160104_133953.thumb.jpg.2ba59f

Discord w mojej alternatywnej wersji, jako Consent :fluttershy5::

rsz_img_20160104_133540.thumb.jpg.b475f7

Jako że rysuje nie tylko władcę Chaosu - wielkie uznanie dla każdego, kto wie, kim są te postacie (podpowiem, że z Disneya) :derp2::

rsz_img_20160104_140425.thumb.jpg.5632c7

I na koniec mały, słodki smoczek :squee::

rsz_2img_20160104_135821.thumb.jpg.4f2e2 (jak coś, nazywa się Dial :wrWgR: ) 

Miłego oglądania i miłego dnia! :shiningcadance:

• Upvote 1

16 minut temu Pawiu napisał:

Im dłużej patrze na cudze rysunki tym bardziej płakać mi się chcę, że nie potrafię rysować ;--;

Mam to samo ;-; cudaaaa

• Upvote 2

21 godziny temu Pawiu napisał:

Im dłużej patrze na cudze rysunki tym bardziej płakać mi się chcę, że nie potrafię rysować ;--;

21 godziny temu WildyRock napisał:

Mam to samo ;-; cudaaaa

Zamiast jęczeć, że "nie umiem", niech jedno z drugim ruszy rzyć, poszuka tutków na sieci i idzie rysować. Wbrew pozorom to żadna sztuka.

52 minuty temu Ylthin napisał:

Zamiast jęczeć, że "nie umiem", niech jedno z drugim ruszy rzyć, poszuka tutków na sieci i idzie rysować. Wbrew pozorom to żadna sztuka.

" rzyć"? Kk :v

Dla mnie spoko, rysuję zawsze jak mam czas.

@Matil Nie jestem pewna. co to znaczy, ale dzięki ^^

@WildyRock @Pawiu @Ylthin  Moim zdaniem nie ma "umiem, nie umiem" w rysowaniu. Można nie umieć pływać, i wtedy lepiej nie wchodzić na głęboką wodę, ale każdy potrafi złapać ołówek i nabazgrać parę kresek, tak, aby coś przypominały. Im częściej ma się czas i chęci (w moim wypadku: im więcej nudnych lekcji :derp2:) tym lepiej to po prostu wychodzi, widzi się, co jeszcze można tu i tam naprawić i po paru eksperymentach można dowiedzieć się, jak to zrobić. Mi pomogło to (po angielsku, ale facet gada w miarę wyraźnie, można wklepywać w tłumacz google):

3mam kciuki! :rainhug:

Oki, przechodząc do rysunków:

Panda mała w dwóch wersjach, kolorowanej i ołówkowej :angelbloom:

56a3b16232574_rsz_img_20160104_133851(1)- tu w tle miał być wybuch, ale wolałam nie ryzykować :flutterblush:rsz_img_20160104_133903.thumb.jpg.a1aaaf

Steampunkowa Luna o płaskim pysku :lunawasup:

rsz_img_20160104_134105.thumb.jpg.3609b7

i na koniec rysunek wczorajszy - bracia Flim Flam w alternatywnej wersji i moje pierwsze w miarę udane cieniowanie ubrań: 

rsz_img_20160121_170355.thumb.jpg.c15586

Aha, zanim zapomnę: jeśli ktoś chce, mogę mu narysować OC-ka czy tam coś :twiblush2:

Jak zawsze - miłego oglądania i miłego dnia! :fluttershy4:

• Upvote 3

Flutterbat dla @WildyRock:

rsz_3img_20160123_210051.thumb.jpg.9a1cbrsz_img_20160123_223625.thumb.jpg.4cdb44nie wiedziałam, czy chcesz z tłem, czy bez (a nie wiedziałam, jak mi wyjdzie) rsz_img_20160124_134210.thumb.jpg.661e7c mam nadzieję, że ci się podoba ^^ (jeśli nie, pisz śmiało ^^)

Miłego oglądania i miłego dnia ^^ :squee:

• Upvote 3