Jump to content

Tales of Nightmare Night! [PL] [NZ] [gore] [comedy] [dark] [horror] [alternate universe]


Fishu
 Share

Recommended Posts

Brak tagów, w tym obowiązkowych. Czas na poprawę  - 2 dni.

 

Instrukcja: Edytujesz pierwszy post i w temacie dodajesz tagi zgodnie z obowiązującymi regułami.

 

Co do tłumaczenie to z tego co widziałem jest bardzo słabe. Wiele zdań wygląda na przekładane wprost, bez uwzględnienia różnic językowych. Dodatkowo stosujesz angielski zapis dialogowy co jest błędem.

 

No i nie ma podanego oryginału, a to nie jest tu mile widziane. Zawsze wypada podać odnośnik do oryginalego tekstu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dolar84 said:

Brak tagów, w tym obowiązkowych. Czas na poprawę  - 2 dni.

 

Instrukcja: Edytujesz pierwszy post i w temacie dodajesz tagi zgodnie z obowiązującymi regułami.

 

Co do tłumaczenie to z tego co widziałem jest bardzo słabe. Wiele zdań wygląda na przekładane wprost, bez uwzględnienia różnic językowych. Dodatkowo stosujesz angielski zapis dialogowy co jest błędem.

 

No i nie ma podanego oryginału, a to nie jest tu mile widziane. Zawsze wypada podać odnośnik do oryginalego tekstu.

Co do tych dialogów to nie chciałem zmieniać oryginału a tagi to ja nie za bardzo kumam. Sorry ale dopiero zaczynam. Może jakaś podpowieć?

 

Edited by Fishu
Link to comment
Share on other sites

Co do tagów to wszystko jest w regulaminie i na ich liście. A najlepiej dać takie jak ma oryginał, jeżeli mamy do czynienia z tłumaczeniem.

 

A co do dialogów to jeżeli ich nie zmieniasz na polski zapis, to jest to zwyczajny błąd, który wymaga poprawienia. No i nadal nie widzę dodanego linka do oryginału.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dolar84 said:

Co do tagów to wszystko jest w regulaminie i na ich liście. A najlepiej dać takie jak ma oryginał, jeżeli mamy do czynienia z tłumaczeniem.

 

A co do dialogów to jeżeli ich nie zmieniasz na polski zapis, to jest to zwyczajny błąd, który wymaga poprawienia. No i nadal nie widzę dodanego linka do oryginału.

Test Starts

Tags : Present

Orginal link : Present

Poprawa zdań dialogowych: In process...

Here comes the test result: Gites majonez i nie ma że boli.:yay:

Link to comment
Share on other sites

Prawie dobrze :D

 

Tagi "zgodnie z obowiązującym wzorem" czyli wpisujesz je do tematu w nawiasach kwadratowych - spójrz jak wyglądają inne opowiadania w dziale. No i pamiętaj żeby dodać też pasujący do stanu opowiadania obowiązkowy ([Oneshot], [Z] lub [NZ]).

Link to comment
Share on other sites

 

14 minutes ago, Dolar84 said:

Prawie dobrze :D

 

Tagi "zgodnie z obowiązującym wzorem" czyli wpisujesz je do tematu w nawiasach kwadratowych - spójrz jak wyglądają inne opowiadania w dziale. No i pamiętaj żeby dodać też pasujący do stanu opowiadania obowiązkowy ([Oneshot], [Z] lub [NZ]).

Coś ala w tym stylu? Nie próbuję złamać zasady 0 oczywiście (admin ma ZAWSZE rację) Może po prostu będę czytał po angielsku?

Edited by Fishu
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu Fishu napisał:

 

Coś ala w tym stylu? Nie próbuję złamać zasady 0 oczywiście (admin ma ZAWSZE rację) Może po prostu będę czytał po angielsku?

 

Nie. Spójrz jak wyglądają inne fanfiki w dziale. A dokładnie nazwy tematów. "Tytuł"[TAG][TAG][TAG]. I tak właśnie ma to u Ciebie wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dolar84 said:

 

Nie. Spójrz jak wyglądają inne fanfiki w dziale. A dokładnie nazwy tematów. "Tytuł"[TAG][TAG][TAG]. I tak właśnie ma to u Ciebie wyglądać.

Chyba już wszystko dobrze?

Edited by Fishu
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ampere said:

Radziłabym, o ile to możliwe, edytować nazwę tematu i tam dodać tagi w nawiasach kwadratowych. Wtedy czytelnik wie, czego ma się spodziewać, zanim wejdzie w temat.

Aaaaaaaa... teraz rozumiem. Mam to wpisać w nazwie, a ja głupi męczyłem się z tym małym okienkiem z napisem tagi. Such a genius.:pbft:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dolar84 said:

Widać źle Ci wytłumaczyłem - wybacz. I jest prawie dobrze. Dodaj jeszcze tylko [Z] (obowiązkowy) w nazwie tematu i będzie idealnie.

[Z]robiłem nawet filmik z czytaniem tejże historii (po angielsku oczywiście) jakby co to oto on. Co o tym uważacie? A i na wstępie sorry za głośność ale dopiero się uczę tego software do nagrywania.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...