Skocz do zawartości

Forbiden Adventure New World- part1 [Violence] [Crossover] [Przygoda]


Sakadetsu

Recommended Posts

  • 1 month later...

Świetne. Strasznie ciekawe jest to że w przeciwieństwie do większości fików nie tylko bohater zostaje człowiekiem ale też kucyki chcą go...bo ja wiem, pojmać? Jak na razie to 9.99/10 bo nie jest skończone i drobne błędy ortograficzne pogarszają odbiór ale i tak jest dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ocena opowiadania jest w spoilerze, ponieważ nawiązuje do opowiadania Sakadetsu. Jeżeli chcesz poznać moje zdanie na temat fragmentów autora, przeczytaj pierw sam to co on napisał by nie zepsuć sobie zabawy ;)

Prolog przeszedłem jako tako, ni ciekawy ni mocny, jednak postanowiłem przeczytać pierwszą część. Tutaj już było zdecydowanie lepiej, okazuje się że myślimy podobnie na temat prowadzenia opowiadań. Można by tutaj znaleźć wiele podobieństw (człowiek w Equestrii (choć u mnie zamieniony był w kuca), poznanie mane6, nadnaturalne moce głównego bohatera). Jednak była pewna różnica, Forbidden Adventure było napisane przez ciebie Sakadetsu i to sprawiło, że uwolniłeś u mnie rzekę emocji. Widać niestety w twoim opowiadaniu liczne błędy (głównie gramatyczne), twoja fabuła jednak zalepiła tę wadę tekstu. Widać tutaj duży potencjał wyobraźni autora, który za wszelką cenę chciał zachować ludzką formę bohatera w świecie przeznaczonym dla kucyków.

Moja ogólna ocena: 8,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...